به حزب جمهوری خواه officeholders: کمپرسی مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر

در حال حاضر لحظه ای برای انتخاب جمهوری خواهان گروگان توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به شکستن رایگان. سیاسی تفنگ او برگزار شد به سر خود را تهدید به پایان حرفه خود را مگر اینکه آنها cravenly متمایل به پایین است از گلوله.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود سنجی نشان می دهد که جو بایدن خواهد شکست دادن او. در پشت درهای بسته در کلاسیک خود ممتاز-پسر سبک تهمت فریاد زد انتخاباتی خود را کارکنان به عنوان اگر آن را تقصیر آنها است.

تبلیغات:

Scaredy-گربه جمهوری خواهان که به بهانه احترام به تهمت طی چهار سال گذشته در حال حاضر با مشکل مخالف است. اگر آنها با چوب تهمت رای دهندگان را به نوبه خود در آنها آمده نوامبر.

و آنچه از مغلوب ساختن پیشی جستن وفاداران که آیا امکان استفاده از این فرصت برای بازگشت به پاره باقی مانده از جمهوریخواهی یک حزب محافظه کار در حال حاضر از کاهش مالیات برای ثروتمندان و ملایم تنظیم صنعت ؟

باقی مانده وفاداران اخلاقی چتر دریایی از سیاست آمریکا — درخت کور و دست خوش پیشامد میشه aimlessly از در امواج از هرج و مرج و دیوانگی جریان از مغلوب ساختن پیشی جستن ،

تبلیغات:

نجابت و عزت نفس

برخی از این مؤمنان واقعی ممکن است دوباره انتخاب به دلیل Trumpers تشکیل یک اکثریت در منطقه خود. اما قیمت انتخاب مغلوب ساختن پیشی جستن بر حس مشترک نجابت و عزت نفس بالا خواهد بود. آنها را از دست دادن نفوذ خود است.

در درون حزب خود آنها می توانید انتظار برای تبدیل شدن به pariahs, تنزل به پشت نیمکت درخواست های خود را به آنها اهدا کنندگان نادیده گرفته شده است. دموکرات ها با یک اکثریت در مجلس و کاملا احتمالا سنا در سال آینده درمان این Trumpians مودبانه در حالی که در سکوت نگه داشتن آنها را در تحقیر به عنوان کودن ها, اگر نه, نهفته تهدید به دموکراسی ما.

تبلیغات:

شما می توانید انتظار اخبار از یک سال و یا پس از در حال حاضر حدود یک نسخه جدید از سندرم استکهلم. که خواهد شد مورد استفاده برای توضیح گرفتاری از سیاستمداران که با شناسایی مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را سیاسی و احساسی اسیر حتی پس از او از کاخ سفید است.

اوهایو جمهوریخواه فرماندار

تبلیغات:

جمهوری خواهان که از راه خود را و می خواهید یک قانون دوم در سیاست آمریکا در حال حاضر یک رهبر است. او نشان داده است که آنها می تواند در بهبود و سیاسی خود را به بخت و اقبال با فرار از بی کفایتی و فساد اخلاقی Trumpism. که رهبر مایک DeWine جمهوریخواه فرماندار اوهایو.

پس از DeWine متوقف انقیاد خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن خودشیفتگی بدخیم خود را تایید شماره افزایش یافت. در مورد خواسته DeWine را از دست داده و همه گیر 85 درصد تایید شده در مقایسه با تنها نیمی برای مغلوب ساختن پیشی جستن. که تعجب آور نیست پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات در مورد باز کردن اقتصاد به عنوان اگر coronavirus جادویی محو نمی طنین انداز می شود.

اکثر آمریکایی ها به اندازه کافی هوشمند به درک که مغلوب ساختن پیشی جستن مزخرف پچ پچ در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده و به نوعی تمرکز نور ماوراء بنفش در داخل بدن ما است که هر دو خطرناک و احمقتر از احمق. حدود 80 درصد از آمریکایی ها نظر سنجی نشان می دهد به اعتقاد ما نیاز به ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی می کند. در مورد یکی از شش آمریکایی ها فکر می کند مختلف و محدود کردن سفارشات رفته نه چندان دور به اندازه کافی.

تبلیغات:

مرگ حامیان

صفوف کسانی که بر این باورند که ویروس جعل می تواند تحت درمان با داروهای تهمت هل یا که خون عیسی مسیح را سپر آنها به آرامی رو به کاهش عنوان grim reaper برخوردار فراوان برداشت.

مغلوب ساختن پیشی جستن قدرتمند نما سقوط به عنوان کلام و عمل خود را نشان می دهد او هیچ ایده چه چیزی برای انجام در این بحران است.

تبلیغات:

ظالمانه او ادعا که او می تواند شلیک کسی در خیابان پنجم و از دست دادن نه تنها یک رای که وکلای او گسترش یافت و به دفاع از او می خواهد ایمنی از بررسی توسط NYPD قتل کارآگاهان ممکن است درست شده است. اما کشتار ده ها هزار نفر از آمریکایی ها از طریق انکار بی کفایتی و سوء مدیریت است او هزینه میلیون ها رای از خیابان اصلی ایالات متحده آمریکا است.

تهمت و فریب 63 میلیون آمریکایی با ادعای اینکه “بسیار پایدار نابغه” و جهان بزرگترین متخصص در تاریخ 23 نفر است. چگونه کسانی که ادعا می کند به علاوه او شدید باد و چرخش ادعا می کند که یک میلیاردر موفق به او را مایه خنده را حفظ خواهد کرد, سیاسی, علم و سلامت روانی محققان نوشتن مقاله برای دهه های آینده است.

توهم و احمق

افتضاح حقیقت که من اختصاص داده شده پنج سال گذشته برای نشان دادن تمام آمریکایی است که برنده یک توهم شخص کاملا بی سواد. مرکزی به درک تهمت ناتوانی منجر شود و یا هر گونه در این بحران واقعیت ساده است: مغلوب ساختن پیشی جستن در عمل از آنچه او بخواهد درست باشد. او ناتوان از پردازش اطلاعات جدید که در تضاد با آنچه که او تصور است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن آنقدر احمق است که نمی داند آنتی بیوتیک مبارزه با عفونت های باکتریایی اما بی فایده یک ویروس است. در اینجا این است که این مقام کاخ سفید در متن است که در آن تهمت و اظهارات عجیب و غریب به عنوان به عنوان آنها گیج و گنگ:

این است که بسیار درخشان دشمن. شما می دانید, آن را درخشان دشمن. آنها توسعه داروها مانند آنتی بیوتیک ها. شما آن را ببینید. آنتی بیوتیک ها استفاده می شود برای حل هر مشکل است. در حال حاضر یکی از بزرگترین مشکلات جهان است جوانه واز چنان درخشان است که آنتی بیوتیک نمی تواند نگه دارید تا با آن است. و آنها به طور مداوم در تلاش به آمده تا با یک جدید — مردم رفتن به بیمارستان و گرفتن آنها — آنها را برای عمل قلب — که هیچ مشکلی نداره اما آنها در نهایت مرگ از — از مشکلات است. شما می دانید که مشکلات من صحبت کردن در مورد. تاپیک کل نابغه به آن است. ما در حال مبارزه — نه تنها این, اما آن را بسیار هوشمند است. خوب ؟ آن را نامرئی و آن را پنهان اما آن را — آن را بسیار هوشمند است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را بالا و در جای دیگر نیز روشن است که او درک نمی کند که یک ویروس است و نه زندگی پس از آن نیاز به یک میزبان برای تکثیر. خواستار “جوانه” هر دو “درخشان” و “بسیار باهوش” است monumentally احمق.

مراقبت تنها برای خود

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است در معنای کلاسیک آن یک ادم سفیه و احمق. به یونانیان باستان ادم سفیه و احمق بود کسی که تو را فقط برای خودش.

تهمت استفاده کرده است همه گیر که نه تنها پت خود را در پشت اما مضحک ادعا می کند مانند دفاع از شنبه که دختر خود را Ivanka ایجاد شده 15 میلیون شغل است. در آنجا صفر است شواهدی وجود دارد که او ایجاد یک آمریکایی کار اما آمار رسمی نشان می دهد که دو بار است که بسیاری از آمریکایی ها شغل خود را از دست در شش هفته.

Coronavirus است نه مغلوب ساختن پیشی جستن خطا. اما خود را از جهل و انکار و سوء مدیریت هستند. قصاب لایحه بیش از 62,000 نیازی مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: بارها و بارها که هیچ کس نمی تواند پیش بینی کرده اند که این بیماری همه گیر. Malarkey,.

تبلیغات:

ما می دانستیم که چیزی شبیه به این بود که برای یک مدت زمان طولانی. ما تا به حال یک ویروس تند و زننده شیوع در سال 1957 زمانی که آیزنهاور رئیس جمهور شد. در دهه 1960 بسیاری از دانشجویان از جمله من مطالعه مجازی یقین وجود خواهد داشت یکی دیگر از قاتل همه گیر در طول عمر ما. ما همچنین در مورد آموخته 1917 تا 1920 آنفولانزا که به کشته شدن تقریبا 3% از همه انسان ها از جمله مغلوب ساختن پیشی جستن جد پدری.

البته در آینده

در این قرن ما تا به حال چراغ قرمز چشمک زن هشدار: کشنده تهدیدات بین المللی از ابولا MERS سارس و آنفولانزای خوکی.

آخرین کسانی که تا لرزاند سابق رئیس جمهور باراک اوباما است که تیم خود را ایجاد یک کتاب راهنما در مورد چگونه به مقابله با یک بیماری همه گیر ایجاد امنیت کاخ سفید همه گیر تیم و فرار یک, آموزش ورزش برای ورودی تهمت کاخ سفید کارکنان.

مغلوب ساختن پیشی جستن انداخت که همه دور هر بیت از آن.

که تهمت مراقبت برای خود و هیچ کس روشن است واضح است که در حال حاضر آن را سخت به درک چرا هر جمهوری خواه اتحاد پیوست نمی DeWine در جدا کردن خود از مغلوب ساختن پیشی جستن. که برخی از جمهوری خواهان گفته اند که اقتصاد مهم تر از زندگی انسان را نشان می دهد تباهی و فساد از خود اعلام کرد حزب از ارزش های خانواده در حال حاضر که این فرود به مغلوب ساختن پیشی جستن Dante-esque دایره مرگ جرم است.

برای cowed جمهوری خواه officeholders آمده است به صعود از مغلوب ساختن پیشی جستن hellhole یا مصرف می شود توسط شعله آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>