به انجمن خوش آمدید Vox هفتگی کتاب لینک خلاصه یک انتخاب سرپرستی از اینترنت بهترین و نوشتن کتاب و موضوعات مرتبط. در اینجا بهترین وب را ارائه کرده است در این هفته از تاریخ 26 ژانویه سال 2020 است.

به سادگی قرار دادن بسیار ارشد چاپ و نشر حرفه ای که قدرت را واقعا تغییر این صنعت برای بهتر هستند همان افرادی که اوضاع بدتر دوباره و دوباره. در سال 2017, کایرا دریک عقب رانده او اولین قارهبه دلیل آن مواجه انتقاد در مورد نژادپرست شخصیت تصاویر. اما آنچه بسیاری نمی دانند این است که همان ویرایشگر است که به دست آورد که کتاب نیز به دست آورد سیاه جادوگردیگر YA رمان که دریافت انتقادهای مشابهی را. وجود دارد بسیاری از الگوهای شبیه به این.

در حال دهها هزار نفر از کودکان مهاجر برگزار شد در دولت بازداشت برخی از آنها هرگز خانواده خود را دوباره به احساس آرامش توسط خاک آمریکا‘s لنگی نصیحت به خواننده متوسط—و یا با اپرا وینفری انتخاب این رمان برای او کتاب مشهور باشگاه ؟ برای کسانی که زندگی نه به شکل اساسا با بی تفاوتی از دیگران همدلی می تواند اغوا کننده خود aggrandizing هدف است. این خواسته کمی از نویسنده و خواننده به طور یکسان. “همدلی مدل از هنر می تواند خونریزی بیش از حد به راحتی به relishing از درد و رنج کسانی که ایمن از آن” نویسنده Namwali Serpell نوشت: سال گذشته در مقاله ای برای نیویورک نقد و بررسی کتاب. “این احساسی تسکینی که منحرف ما را از واقعی بی عدالتی در صفحه و بر روی صفحه نمایش می گویند هیچ چیز از زندگی واقعی ما. و آن را تحمیل کرده است بر خوانندگان و بینندگان این ایده که آنها می توانند و باید با استفاده از هنر به زندگی دیگران به خصوص به حاشیه رانده شده.”

  • دیگر بزرگ چاپ و نشر بحث بیش از چند هفته گذشته شده است داستان کوتاه “من از نظر جنسی شناسایی به عنوان یک حمله هلیکوپتر” یک قطعه توسط trans نویسنده Isobel سقوط است که واسازی عنوان الگوی رفتاری از طریق لنز از cyberpunk. سقوط در زمان پایین داستان پس از enormous واکنش و در طرح گرچن Felker-مارتین معتقد است که این تصمیم یک اشتباه بود:

بسیاری از واکنش ها به سقوط داستان برای همه آنها که می آیند از اسمی ترقی خواهان و مناسب منظمی را به یک خشکه مقدس, قالب حمله به آن به عنوان نفرت نسبت به transness اساسا بد به تصویر می کشد یک ترانس فرد ارتکاب قتل یا دیگری به عنوان ماده ای که جناح راست عضو شورای نظارت مدت به طور بالقوه می تواند با استفاده از به لام ترانس مردم که مسخره است. هر تجزیه و تحلیل قرار نویسنده به عنوان بهترین فکر و در بدترین حالت نفرت در حالی که او حمله به بازیگران به عنوان صالح; در چنین راهی برای فکر کردن هنر است نه نفسانی و یا تجربه زیبایی شناختی اما به شدت اخلاقی یکی آن هر نمونه یا اساسا خوب یا بد. این فراهم می کند آزرده احزاب فرصت را به احساس عدالت در حمله متجاوزانه هنر موقعیت خود را به عنوان محافظ از تصور مردم بی گناه و یا از آرمان مورد حمله قرار گرفت.

من مانند جیمز جویس نامه به نورا — در واقع من آنها را پیدا شیرین — اما آنها نوشته شده توسط من و پدربزرگ و مادربزرگ. من فکر نمی کنم این اشتباه برای رفتن snooping اطراف در یک مرده نویسنده خاطرات و نامه ها اما بسیاری از آنها خواهد بود وحشت به خود می دانند خصوصی افکار و مکاتبات منتشر شد و رفت از راه خود را به تلاش برای جلوگیری از چنین چیزهایی از بازمانده مرگ خود را. که خانواده خود را در این تمایل به طور جدی به نظر نمی رسد حداقل برای من یک چیز معقول هر کسی می تواند خشم آنها را برای. جیمز جویس کار ممکن است اموال عمومی اما وقتی که می آید به نامه حداقل تا آنجا که این جاسوس نگران است شما به سختی می توانید دیوانه کسی برای بسته شدن پرده.

  • در تخته دن Kois خواسته است که برخی از ناشر به دست آوردن ما حقوق یک رمان فانتزی از نیوزیلند و تنها در قدرت از Kois خلاصه من می خواهم برای اضافه کردن من به درخواست خود:

زمانی که من به پایان رسید با مطلق کتاب من می خواستم همه من می دانستم که به خواندن آن طوری که من می تواند بحث در مورد آن با آنها. من باید راضی در حال حاضر با استفاده از آن سعی کردم-و-آزمایش فرم از یک نیمه آشفته پست وبلاگ را به تلاش برای browbeat آمریکا ناشران به دستیابی به آن است. این واقعیت که تنها راه برای بسیاری از تخته سنگ و خوانندگان را به خواندن این شکوه مغز خم رمان به پرداخت حمل و نقل بین المللی از یک کتابفروشی در نیوزیلند است دیوانه کننده, اما آن را یک فرصت به خوبی برای هر هوشمندانه ناشر آمریکایی که می خواهد به یک دسته از پول در حالی که انتشار چیزی واقعا قابل توجه است. من امیدوارم کسی که جهش در این فرصت.

برای سال های بسیاری از او شده بود طفره روی در علمی حرفه ای به عنوان یک losel که از دست دادن زمان در داستان های کودکان زمانی که او باید شلاق خود را Beowulf کتاب به شکل. او و جلب اعتماد او به ناشر در سال 1937 که آکسفورد صرفا اضافه کردن هابیت به “لیست طولانی از هرگز-هرگز procrastinations” (حروف, 18). داستان نوشتن به سادگی به حساب نمی آید از نظر علمی و تولید و به ویژه پس از تالکین بود idled دور خود دو سال Leverhulme پژوهش یاران. “مقامات دانشگاه” او خواهد زاری زمانی که ارباب حلقه ها بود که در مطبوعات “را به خوبی ممکن است در نظر آن را یک انحراف از سالمندان و استاد زبانشناسی به نوشتن و انتشار داستان پری و افسانه” (نامه ها, 219).

باید من مقایسه تو به یک روز تابستان?
تو دوست داشتنی تر و معتدل تر:
خشن بادها را تکان جوانه عزیز مه
و تابستان اجاره خداوند همه بیش از حد کوتاه تاریخ;
و چمن سبز و درختان پر از میوه.
و هنگامی که آسمان آبی است و حرارت سوزان
و باران در حال سقوط بر مزارع و درختان
اما خورشید مايوس به عنوان زمانی که آن را به افزایش ،
و آسمان پوشيده از ابر و زمین است کفن توسط مه
و آسمان روشن نیست و به ناگهان و در عین حال:
تو نه هزار روز به من بگوید تو هنر زیبا.

هر چند او سزاوار اعتبار آنجا هر نویسنده زنده برای تدوین به شکل کنونی از مقاله شخصی — پاریس بررسی اعتبار است او را با پیشگام این ژانر از “انتقاد شخصی” در حال حاضر در ارتباط با جستارنویس مانند لسلی Jamison, مگی نلسون و جیا تلنتینو — نفوذ او به عنوان یک نویسنده همیشه پیشی گرفته او قرار گرفتن در معرض. دیگر نویسندگان به مدت طولانی خود را به ارزش نوشتن در مورد نوشتن آن مایه می گیرد ناکامی و نبرد برای یگانگی خویشتن آن را شامل. شاید محبوب ترین در میان 12 کتاب یک جفت از خاطرات: شدید پیوستو از سال 1987 و عجیب و غریب زن و شهرستاناز 2015 که هر دو در نظر او در تلاش برای ایجاد یک زندگی غیر متعارف. یک 13th, کتاب, کسب و کار ناتمامیک انعکاس در بازخوانی انجام شده در امضا ترکیبی از خاطرات و انتقاد می آید در ماه فوریه است. در طول سال عاشقانه خاصی است و تعلق به شخص Gornick خودش یک دنیا-و-پرورش نیویورکر رادیکال موج دوم فمینیستی و ازلی کارمند برای دیر بزرگ در مرکز شهر alt-هفتگی صدای روستا. هر چند او می گوید: او همیشه احساس می کردم که یک خارجی در محافل ادبی کار خود را نشسته در قلب یک جایگزین کانن است که در آن هنر رشد می کند از سیاست بودن خود.

  • بنابراین نانسی درو تبدیل 90 این ماه و دینامیت کمیک جشن … با کشتن نانسی طوری پسران هاردی می تواند به حل او قتل است. چند ضلعی کرده است.

و در اینجا در هفته کتاب در Vox:

مثل همیشه شما می توانید نگه دارید تا با تمام کتاب های ما پوشش با مراجعه به vox.com/books. خواندن مبارک!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی