تام کابرن سنا “Dr. No” درگذشت در 72

توماس Coburn, اوکلاهما, سیاستمدار و پزشک درگذشت شنبه پس از یک سال نبرد با سرطان است. او 72.

Coburn یک جمهوری خواه که به خدمت در مجلس نمایندگان و سنا بود که بهترین و شناخته شده به عنوان سرسخت مالی محافظه کار که متنفر بودم و برجسته بیش از حد مخارج دولت است. او حاضر به حمایت از لوایح که شامل آنچه که او را دیدم به عنوان یک سوء استفاده از پول مالیات دهندگان به ندرت از حمایت از کسانی که اعتقادات حتی زمانی که آنها رفت و در برابر خود و همه چیز را در قدرت خود را برای جلوگیری از آنها را.

او شناخته شده به عنوان “Dr. No” یک نام مورد او به دست آورده تا پایان تصدی خود زمانی که او مسدود شده یک لایحه به صندوق خودکشی برنامه های پیشگیری برای جانبازان نظامی و دیگری به تمدید تروریسم بیمه برنامه که با قرار وثیقه از شرکت های بیمه اگر آنها قادر به پرداخت سیل ادعا می کند پس از 9/11-مانند حمله تروریستی (هر دو صورتحساب منتقل شد چند هفته بعد Coburn چپ دفتر).

“من رفتن در امتداد رسیدن-همراه پسر اگر من فکر می کنم آن است که راه را اشتباه رفتن” Coburn نیویورک تایمز گفت در سال 2008. “من O. K. گرفتن بهت و حیرت از همکاران من. من سوگند من جدی است.”

شفافیت بخشی از Coburn را علیه دولت ضایعات. در سال 2006 او با جان مک کین و دو سناتور دموکرات — تام Carper و باراک اوباما در بودجه فدرال پاسخگویی و شفافیت عمل می کنند که ایجاد یک پایگاه داده آنلاین از اشخاص است که با دریافت بودجه دولت. که پایگاه داده را می توان در یافت USASpending.gov. او همچنین از قرار دادن سالانه “Wastebook” فهرستی از آنچه که او در نظر گرفته می شود 100 بیشتر بی فایده استفاده از پول مالیات دهندگان.

Coburn نیز Dr. No هنگامی که آن را به حقوق همجنسگرایان و سقط جنین از سلول های بنیادی پژوهش اقدام مثبت و گرم شدن کره زمین, رای گیری, و/یا صحبت کردن در برابر چنین سیاست های مترقی در طول فعالیت سیاسی خود را. او رای برای یک کنگره قانون ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان در سال 2006 بود و خود استادانی “گرمایش جهانی منکر.” او در برابر سقط جنین به جز در مواردی که زندگی مادر در خطر بود — در واقع با توجه به Oklahoman او تا به حال انجام شده دو روش به عنوان یک متخصص.

Coburn متولد شد و در وایومینگ در 14 مارس سال 1948 و بزرگ شده در ماسکووگی اوکلاهما. پس از کالج او برای پدرش چشمی تجهیزات شرکت برای چندین سال پس از آن رفت و به دانشکده پزشکی. او فارغ التحصیل شد و در سال 1983 و باز خود را به خانواده و زنان تمرین, که در آن او گفت که او تحویل بیش از 4000 نوزادان است. او ادامه داد: به دیدن بیماران در حالی که خدمت به عنوان یک نماینده و سناتور هم در هزینه و یا رایگان به سراسر تضاد منافع قوانین. او همچنین Southern Baptist church شماس.

سیاسی خارجی Coburn زد برای کنگره در سال 1994 و برنده بعید است. طرفدار محدودیت مدت که تقبیح حرفه ای سیاستمداران گفت: “تنها در خدمت به مدت سه نظر و حاضر به دنبال انتخاب مجدد در سال 2001. در سال 2004 را هیجان زده با جمهوری خواهان رقابت برای باز سنا صندلی او وارد مسابقه. وی از سال 2005 تا 2015. او به پایان رسید و دوره دوم خود در دو سال اولیه پس از سرطان پروستات که تحت درمان قرار گرفت در سال 2011 بازگشت — هر چند او اصرار سلامت او نیست چرا که او پا به پایین. این بود Coburn چهارم جلسه با سرطان; او همچنین ملانوم در سال 1975 و سرطان روده بزرگ در سال 2003.

در یکی از آخرین سخنرانی در مجلس سنا طبقه Coburn دفاع از گاهی تنهایی جنگهای صلیبی تعریف شده است که فعالیت سیاسی خود را.

“مهم ترین تعداد در سنا است” Coburn گفت. “یک سناتور. این است که چگونه آن را راه اندازی. این که چگونه ما بنیانگذاران طراحی شده است. و با می آید که مقدار زیادی از دلیل سنا دارای مجموعه ای از قوانین و یا حداقل انجام — است که به هر یک از اعضای فرد قدرت برای پیشبرد تغییر و یا متوقف کردن قانون.”

Coburn جان سالم به در با همسر و سه دختر و نه نوه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>