تام پنبه نشان می دهد که این مورد در برابر سی استقلال تغییر نکرده پس ماریون بری


Tom Cotton speaks during a Senate Intelligence Committee hearing

تام پنبه استقراض استدلال خود را از سال 1993 است.

اندرو بیلبائو/استخر/خبرگزاری گتی ایماژ

روز جمعه در مجلس نمایندگان تصویب قانونی که ایجاد منطقه کلمبیا 51سنت دولت است. در حالی که این لایحه بعید است برای زنده ماندن و جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را وتو قلم—آن را هنوز هم یک نقطه عطف در نبرد طولانی برای نمایندگی سیاسی برای ساکنان پایتخت کشور شهر.

سی ساکنان تنها حق رای برای رئیس جمهور پس از گذشت 23rd متمم در سال 1961 و به انتخاب خود شهردار و شورای شهر از سال 1973. هنوز امروز سی هیچ رای گیری نمایندگان در کنگره تصویب قوانین توسط دولت منطقه می تواند لغو شود توسط کنگره و از آن هیچ کنترل بیش ترین محلی تعقیب یا—به عنوان وقایع اخیر به شدت نشان داد—آن را گارد ملی.

و یک سوت سگ–لادن در سخنرانی روز پنج شنبه توسط ایالت آرکانزاس تام پنبه نشان داد که برخی از ملی نگرش به واشنگتن تغییر نکرده خیلی از دوران حقوق مدنی. سی استقلال به احتمال زیاد در نتیجه دو سناتور دموکرات اما ایران با گرایش به تعریف مخالفت خود را با این ایده به عنوان یک ماده hewing به قانون اساسی که ایجاد یک منطقه فدرال به عنوان صندلی از دولت است. نه هر جمهوری خواه استدلال کرده است feinted بالا مانند تفکر ، در سخنرانی خود پنبه سوال که آیا شهردار فعلی موریل Bowser خود و یا بحث برانگیز شهردار سابق ماریون بری—هر دو—سیاه و سفید را می توان قابل اعتماد با قدرت از فرماندار. و او در تضاد سی با وایومینگ اشاره کرد که در حالی که غربی ایالت کوچکتر جمعیت آن را “گرد طبقه کارگر دولت است.”

مدت کوتاهی قبل از رای دادن من به نام جانباز, d. C. خبرنگار تام شروود به بحث در مورد وضعیت استقلال. شروود را پوشش داده است سیاست های محلی در سی برای تعدادی از رسانه ها از اواسط دهه 1970 و همكاري the definitive history of the بری سال رویای شهر: مسابقه قدرت و کاهش واشنگتن امروز او یک ستون نویس واشنگتن شهر کاغذ و شرکت میزبان هفتگی سیاست ساعت در WAMU. ما گفتگو ویرایش شده برای طول و وضوح.

تام شروود: سلام من فقط گوش دادن به روحانی دوباره به من فشار خون بالا. اجازه دهید من به نوبه خود چیز لعنتی خاموش.

جاشوا کیتینگ: با تشکر. بنابراین گوش دادن به که بحث آن را احساس مانند استدلال در برابر سی استقلال و حق رای در طول سال تغییر کرده و یا آن را هنوز هم همان صحبت کردن ،

هیچ وجود دارد طولانی عمدی جهل در مورد پایتخت کشور ها و تبعیض شدید و حتی نژادپرستی در چگونه آن را درمان می شود. قبل از اینکه صفحه اصلی قانون در سال 1973 سی بود که تا حد زیادی توسط اداره segregationist سیاستمداران جنوب برگزار شد که نوسان در کنگره و منصوب کمیسیون زد که این شهر است. به کمک آنها تعریف صفحه اصلی قانون آن تصویب شد در ’73. وجود یک بد بخت و در زمان جهل عمدی در بخشی از برخی به انکار شناخت به افرادی که در اینجا زندگی می کنند.

در سراسر کشور نامزد برای راه آهن در برابر “آن دسته از مردم در واشنگتن است.” آنها ممکن است به طور خاص فکر کردن در کنگره و کاخ سفید اما ما فشرده در.

آن را هنوز هم به نظر می رسد مانند وجود دارد که این تصویر از فساد و اختلال در ارتباط با شهر. سی دولت قطعا مشکلات خود را و شما به طور منظم به نوشتن در مورد آنها اما به نظر نمی رسد که بسیار بدتر از جاهای دیگر در این کشور است.

خوب به خاطر بحث اجازه دهید فرض کنیم این منطقه است محزون می خوانی فاسد محل. در صورتی که پایه و اساس استقلال, ایلینوی با فاسد فرمانداران چهار در یک ردیف را به استقلال. مریلند را مجبور به رها کردن استقلال پس از خود فرماندار به زندان رفت. خداوند اجازه دهید حتی بحث در مورد لوئیزیانا. آن را مشروع اساس به تصمیم بگیرند که آیا ما باید یک دولت و یا نه. این واقعا سطحی را نشان می دهد و یا عمدی جهل و یا نژاد پرستی.

به عنوان کسی که تحت پوشش ماریون بری برای سال چه چیزی شما را از این واقعیت است که او هنوز هم چنین پلاریزه رقم از این همه سال بعد از او در سمت چپ و هنوز هم دیده می شود بنابراین به عنوان نمادی از شهر ؟

بری است indelibly مهر در منطقه کلمبیا به عنوان یک محل. او مشهور است برای سوء مصرف مواد مخدر و دستگیری او بود که یک چیز وحشتناک. او هرگز شناخته شده در امریکا برای رفع firehouses که هرگز ثابت قبل از او شهردار شد. او هرگز شناخته شده برای تابستان شغل برنامه ای است که به ده ها هزار نفر از مردم فقیر در این شهر دسترسی به شغل. او هرگز شناخته شده برای مطمئن شوید که شهروندان ارشد خانه های غذایی و خدمات با کیفیت. او هرگز شناخته شده برای کسانی که همه چیز به خاطر او شناخته شده برای خود را عجیب و غریب نظرات و استفاده از مواد مخدر و شکست خود را به پرداخت مالیات بر درآمد برای 13 سال است. بله او یک فرد بد در طرح بزرگ از چیزهایی که اما بسیاری از مردم در اینجا—آمریکایی های آفریقایی تبار اما سفید پوستان نیز—می دانم که چیزهای خوب او به عنوان شهردار. من همیشه به مردم یک چیز ماریون بری نمی باید بود و نظم و انضباط. او صرف بیش از حد وقت خود را و فراست خود را از مشکل. او یک بار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که او می خواهم “دچار یک هزار زخم.” و عضو شورای نشسته در کنار من خم شد و گفت: “بله همه خود تحمیل.”

بدیهی است که نژاد یک عامل اصلی در اینجا, اما این شهر جمعیتی نیز تغییر زیادی در سال های اخیر تبدیل شدن به بسیار ثروتمند و بسیار سفیدتر. آیا شما فکر می کنم که تغییر دیدگاه ملی از دی سی در همه ؟

خوب, شما می دانید حدود 30 سال پیش منطقه کلمبیا بود 71, 72 درصد ، تازه ترین آمار نشان می دهد که آن را 46 درصد و 46 درصد سفید. که یک تاریخی را تغییر دهید. اما من به تازگی شنیده ام یک مرد به من می گویند “خوب این همه کسانی که سیاه پوستان و لیبرال سفیده که آن را مانند یک مکان وحشتناک.” بنابراین همه ما نیمه فشرده در.

اما یکی از چیزهایی که من تحریک شده بود بیشتر در مورد تام پنبه سخنرانی, زمانی که او گفت: وایومینگ شد گرد و کارگر دولت است. وایومینگ است که 93 درصد سفید. آن تقریبا هیچ مردم سیاه و سفید. که به خوبی گرد. که یک حباب زندگی می کند که حباب. روحانی نمی داند محلی واشنگتن است. او پرواز در او مگس ، تماس خود را در نیویورک تایمز برای فدرال آمريکا قرار به قیام در اینجا آن را فقط مانند ایالات متحده سواره نظام حمله بومیان آمریکا در وایومینگ در 1800s. ایده استفاده از فدرال آمريکا برای حمله به شهروندان آمریکایی آن را فقط واقعا ناخوش آیند. من یک جانباز نیروی دریایی. من در یک خانواده نظامی. و آن را فقط منزجر کننده است.

آیا شما فکر می کنم که گارد ملی استقرار و دیدن خودروهای زرهی در خیابان های شهر خود استدلال خوبی برای استقلال?

“من می خواهم به می گویند که امریکا سرمایه های ملی است که در واقع اکثر سازمان ملل متحد-آمریکا محل به دلیل عدم وجود پایه حقوق.” — تام شروود

این بسیار بحث, اما این یک مثال است. شهردار اجرا می شود که این شهر ندارد کنترل گارد ملی. من می خواهم به می گویند که امریکا سرمایه های ملی است که در واقع اکثر سازمان ملل متحد-آمریکا محل به دلیل عدم وجود حقوق اساسی.

به شما بگویم یکی داستان به زمانی که من یک خبرنگار پلیس, من به یاد داشته باشید برای رفتن به بازار و صحبت کردن به این زن و شوهر از جایی مانند کنتاکی. و من از آنها پرسیدم آیا شما فکر می کنم که ساکنان منطقه کلمبیا باید حق رای در کنگره? و آن مرد به من نگاه کرد با یک نگاه عجیب و غریب و گفت: “اما شما برای ما کار می کنند.” این آقا فکر کل جمعیت منطقه شدند همه کارکنان دولت فدرال است. ما شهروندان که هیچ ربطی به دولت است. آنها رفتن به کلیسا یا مسجد یا کنیسه آنها را به فروشگاه های مواد غذایی. آنها ممکن است حتی نمی دانند که در آن پارک لافایت است.

من همیشه به سی رای و دیگر طرفداران و من قصد دارم برای گفتن که شهردار امروز در رادیو چرا این منطقه را یک میلیون دلاری کمپین برای آموزش مردم آمریکا در مورد کسی که زندگی در اینجا ؟ مردم آمریکا ما را نمی دانم. قطعا روحانی و رئیس جمهور تهمت ما را نمی دانم.

پس چگونه خوش به حال شما در مورد استقلال بودن به دست آورد ؟

رای امروز مهم است زیرا خانه را در واقع آن را تایید کند در اولین رای از سال 1993. The Grim Reaper در سنا میچ مک کانل می گوید او نمی خواهد آن را به طوری که آن خواهد بود. آزمون واقعی برای استقلال خواهد آمد در نوامبر اگر دموکرات ها برنده سنا نگه داشتن خانه و پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری. اگر که اتفاق می افتد, آن را به ممکن است برای کنگره برای رای دادن به این منطقه برای تبدیل شدن به یک دولت و برای رئیس جمهور به امضای آن است. وجود دارد ممکن است چالش های قانونی اما این راه است که کشورهای دیگر شده اند ،

این مهم نیست که چگونه بسیاری از مردم ما. اگر ما فقط رفت و توسط جمعیت و سپس کالیفرنیا می تواند سه متحده است. شهر نیویورک می تواند دولت خود را. این تعداد از مردم—آن است که آیا ما پایدار مستقل خاک. آیا ما باید اقتصادی ان برای حفظ خودمان است ؟ بله ما انجام دهد. آیا ما باید رای گیری جمعیت واجد شرایط برای نمایندگی در خانه ؟ بله ما انجام دهد. آیا ما پرداخت مالیات ما مبارزه در جنگ? بله ما انجام دهد. چرا ما یک دولت ؟ هیچ استدلال خوبی برای آن است. شاید آنها نگران اگر ما کنترل گارد ملی ما می خواهم آن را به نوبه خود در کاخ سفید است.

با تشکر بسیار برای وقت خود را.

مشکلی نیست و اگر شما اتفاق می افتد به صحبت کردن تام پنبه به او بگویید من می خواهم خوشحال به او نشان می دهد در اطراف شهر.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش خبری گوش دادن به چه بعدی: TBD.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>