Tom Petty خانواده عصبانی مغلوب ساختن پیشی جستن بازی “I won’t Back Down” در تولسا تجمع


President Donald Trump arrives for a campaign rally at the BOK Center on June 20, 2020 in Tulsa, Oklahoma.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می رسد برای یک کمپین تجمع در BOK مرکز در ژوئن 20, 2020 در Tulsa, Oklahoma.

نیکلاس KAMM/گتی ایماژ

Tom Petty خانواده هیچ یک بیش از حد خوشحال است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بازی “I won’t Back Down” در راهپیمایی خود را در تولسا در روز شنبه و می خواهد به مطمئن شوید که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد. خانواده گفت: این فرستاده رسمی “متوقف و دست بردارد توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین” پس این آهنگ را دریافت نمی کند استفاده می شود در همان شیوه دوباره.

در نامه ای ارسال شده در توییتر خرده دختران آدریا و Annakim و همچنین همسر سابق خود جین و بیوه دانا خرده گفت: رئیس جمهور بود “به هیچ وجه مجاز به استفاده از این آهنگ بیشتر به یک کمپین است که برگ های بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها و حس مشترک را پشت سر گذاشت.” افسانه ای خواننده و ترانه سرا که در سال 2017 “نوشت: این آهنگ برای آدم های فلک زده به صورت مشترک و برای همه” خرده خانواده گفت.

دارندگان خرده املاک و حقوق گفت که در این اواخر خواننده و خانواده اش “بصورتی پایدار و محکم ایستادن در برابر نژادپرستی و تبعیض از هر نوع. Tom Petty هرگز می خواهید آهنگ های خود را با استفاده از یک کمپین نفرت. او دوست داشت به مردم را هم.” در بیانیه آنها می گویند که در حالی که “هر کس آزاد است به رای دادن به عنوان آنها می خواهم فکر می کنم که آنها دوست دارند اما خرده خانواده ایستادن نیست برای این کار.” خانواده در ادامه می گویند که آنها نمی خواهند کسی به فکر می کنم که استفاده از خرده موسیقی مقدار به حمایت از رئیس جمهور انتخاب مجدد کمپین:

ما معتقدیم در امریکا و به اعتقاد ما در دموکراسی است. اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به نمایندگی از آرمان های شریف یا. ما از آنها بدم میاید برای طرفداران که در حال به حاشیه رانده شده توسط این دولت به فکر ما همدست در این استفاده. همزمان ما باید صادر متوقف و دست بردارد توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن و مبارزه است.

در این بیانیه از خرده خانواده علائم آخرین فصل در یک تاریخ طولانی از نوازندگان اعتراض به تهمت با استفاده از آهنگ های خود را در تظاهرات. ناشر از گروه راک ملکه, برای مثال, مجبور,,,, مغلوب ساختن پیشی جستن تصویری را به پایین گرفته شود و در سال گذشته به دلیل آن استفاده می شود “We Will Rock You” به عنوان موسیقی متن آن را. همان سال شاهزاده املاک و گفت: آن را به “هرگز” را مغلوب ساختن پیشی جستن اجازه بازی در اواخر هنرمند آهنگ. یک سال قبل از آن Pharrell با عصبانیت اعتراض خود را به این آهنگ “شاد” بودن مورد استفاده در یک مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع و Aerosmith خواننده استیون تایلر به نام تهمت به توقف استفاده از گروه ها از جمله “Livin’ بر روی لبه است.” آدل و نیل جوان نیز نامیده می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از موسیقی خود را در تظاهرات.

حقیقت این است هر چند که اغلب کمی وجود دارد که نوازندگان می توانید انجام دهید برای جلوگیری از آهنگ های خود را از بازی در تظاهرات سیاسی. چرا که نوازندگان اغلب دست بیش از حقوق خود را به انجام موسیقی به عملکرد سازمان های حقوق به طوری که آنها نمی نیاز به مشورت شود. Mick Jagger از رولینگ استونز تقریبا تایید شده بود که این مورد در توییتر Q&A که او در آن بستری هنرمندان “can’t stop” مردم از پخش آهنگ های خود را. Axl Rose همچنین در مورد شکایت که گفته GNR “به طور رسمی درخواست r موسیقی نمی b مورد استفاده در مغلوب ساختن پیشی جستن تظاهرات و یا تهمت ارتباط حوادث” اما برگ برنده های کمپین “با استفاده از نقاط ضعف” به نادیده گرفتن درخواست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>