تام Steyer قطره از انتخابات ریاست جمهوری

میلیاردر فعال تام Steyer کاهش یافته دموکراتیک ریاست جمهوری در مسابقه روز شنبه پس از عدم کشش افزایش قابل توجهی در کارولینای جنوبی و دیگر اوایل متحده با وجود هزینه های بیش از 100 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی خود.

Steyer هرگز اجرا برای دفتر قبل از, اما, او به پایان رسید تا تبدیل شدن به یک تا حدودی قابل توجه شکل دموکراتیک زمینه برای یک دلیل اصلی: او پول است. با آن پول او خود را خریداری بلیط به اکثر دموکراتیک بحث. (او صرف میلیون ها نفر در تبلیغات آنلاین به درخواست کوچک-اهدا کننده کمک های بیشتر و میلیون ها نفر به افزایش خود نظرسنجی عملکرد در اوایل متحده است.) او همچنین پول ریخت به اوایل متحده و شروع به دیدن یک نظرسنجی افزایش در نوادا و کارولینای جنوبی که در آن او امیدوار است برای یک برک آوت پیروزی.

این اتفاق نمی افتد. در نوادا Steyer به پایان رسید تا در مکان ششم در اولین اولویت آرا (با 9 درصد). در کارولینای جنوبی او نمی کرک بالا دو با توجه به پیش بینی که از 9:30 بعد از ظهر شنبه شب. او تصمیم به کناره گیری از رقابت های انتخاباتی گفته اند چند رسانه که شب.

در پایان پس از آن اوج Steyer انتخاباتی یکی طنز ویروسی لحظه: آن زمان او ناشیانه راه می رفت به یک تنش بین برنی ساندرز و الیزابت وارن پس از یک بحث است. فراتر از آن است که همه او ثابت شد محدودیت های توانایی یک میلیاردر پول برای خرید آرا.

Steyer یک میلیاردر تبدیل شد پس از تاسیس سان فرانسیسکو-بر اساس صندوق های تامینی Farallon مدیریت سرمایه. پس از پله به عقب از این شرکت در سال 2012 او به طور فزاینده ای برجسته دموکراتیک دهنده. خود را بالا تمرکز تغییر آب و هوا — او تاسیس گروه غیر انتفاعی NextGen آب و هوا در سال 2013 و او به دست اورد شهرت ملی رسید با حمایت از مبارزات انتخاباتی به دولت اوباما برای جلوگیری از این پیشنهاد Keystone XL pipeline. اما او نیز پول ریخت به ثبت نام رای دهندگان کمپین تبلیغ صرف و (با شروع در سال 2017) فشار برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح.

از طریق تمام این مدت این یک راز است که Steyer mused در مورد یک روز در حال اجرا برای دفتر سیاسی خود است. او کاهش یافته است به اجرا سناتور و یا فرماندار در کالیفرنیا در سال های اخیر و در ژانویه 2019 او گفت که او نمی خواهد برای رئيس جمهور اجرا شود یا نه.

اما در ماه ژوئیه گذشته او تغییر ذهن خود و اعلام کرد او می خواهم وارد این مسابقه بعد از همه — و او اجازه دهید آن را شناخته شده است که او می خواهم به صرف $100 میلیون از پول خود را یک مبلغ بسیار زیادی در مبارزات انتخاباتی خود.

Steyer به نظر می رسد که نا امید شده و به شکل دموکراتیک نژاد به آن نقطه به عنوان بایدن ادامه داد: برای برگزاری یک لرزان به دنبال سرب برابر تقسیم میشه. او به نظر می رسید که این ایده است که به عنوان یک غیر سیاستمدار او می تواند اجرا به عنوان یک خارجی موقعیت خود را به عنوان برابر سیستم. بنابراین علاوه بر مبارزه با تغییر آب و هوا, پلت فرم خود را با تاکید بر ساختاری سیاسی اصلاحات مانند محدودیت مدت برای اعضای کنگره و ایجاد یک رفراندوم ملی روند.

اولین گام رسیدن بر روی بحث مرحله — هیچ شاهکار آسان با توجه به DNC تلاش برای تنظیم استانداردهای صلاحیت که رد بسیاری از این زمینه است.

ابتدا در ماه سپتامبر (Steyer وارد شده بیش از حد دیر به واجد شرایط برای این دو قبلا 20-نامزد بحث) چالش دو برابر شد. برای اولین بار واجد شرایط یک نامزد کرده بود به تصویب یک نظرسنجی در آستانه. دوم که نامزد کرده بود تا نشان دهد که آنها تا به حال حمایت مردمی و با جمع آوری پول از حداقل 130,000 مردم است.

Steyer اساسا gamed هر دو مورد نیاز با پول است. برای دیدار با نظرسنجی به نیاز او بمباران اوایل متحده با کمپین تبلیغات و آن را پرداخت کردن — اعداد خود را شروع به افزایش به خصوص در نوادا و کارولینای جنوبی که در آن هیچ دیگر نامزدها بودند و در عین حال تبلیغات است. پس از آن برای دیدار با جمع آوری کمک های مالی مورد نیاز Steyer صرف به شدت در تبلیغات آنلاین به معنای درخواست کمک — اصل خرید کوچک اهدا کنندگان.

Steyer به پایان رسید تا سقوط کوتاه برای ماه سپتامبر بحث اما او موفق شد در مرحله مقدماتی در ماه اکتبر و برای همه اما پس از آن بحث های پس از آن.

مشکل این بود که Steyer به طور کلی موفق به تحت تاثیر قرار دادن در بحث مرحله. هیچ چیز او گفت: آیا وجود دارد که تا کنون منجر به او به گزاف گویی در نظر سنجی های ملی و یا گرفته شده به خصوص به طور جدی به عنوان یک لایه نامزد شده است. شایع ترین واکنش به Steyer حضور به نظر می رسید به تعجب که چرا او وجود دارد.

مشکل دیگری به وجود آمد و در ماه نوامبر که ناگهان Steyer شد دیگر تنها میلیاردر در مسابقه — سابق شهر نیویورک مایک بلومبرگ راه اندازی انتخاباتی خود را.

Steyer امیدوار بود که منابع عظیم مالی می تواند قدرت او را به یک ملی پیروزی — که در آن نقطه او صرف بیش از کل بقیه دموکراتیک زمینه ترکیب در اوایل متحده و او فکر کرد که او می تواند به جلو و یک استراتژی مشابه در سراسر کشور. اما بلومبرگ — که به مراتب غنی تر از Steyer — تغییر است. او به زودی شروع به صرف پول بیشتر در تبلیغات از بقیه در این زمینه از جمله Steyer همراه.

بنابراین میلیاردر که رسید به ردیف بالا از نامزدها در نظر سنجی های ملی این سال به پایان رسید تا بودن بلومبرگ. در عین حال بلومبرگ تصمیم به جست و خیز و چهار اوایل متحده به معنای Steyer حداقل تا به حال فرصت برای شکستن وجود دارد.

اما او این کار را نکرد. Steyer به پایان رسید و در مکان هفتم در آیووا قفقاز و در مکان ششم در نیوهمپشایر اولیه. در نوادا که در آن او تا به حال بالاتر امیدوار است او نیز به پایان رسید تا در مکان ششم در اولین اولویت رای و پنجم در شهرستان کنوانسیون نماینده شمارش. (او موفق به پیروزی در یک واحد ملی نماینده در هر یک از این مسابقات.)

هنوز یک امید برای Steyer باقی مانده: کارولینای جنوبی که در آن صرف مبالغ گزاف و تا به حال در واقع افزایش یافته است به مقام سوم در پای صندوقهای رای است.

“مبارزات انتخاباتی خود کرده است باران پول در سراسر کشور به ویژه در میان آفریقایی-آمریکایی, جامعه, استخدام, سیاه متعلق به فروشندگان و اقلیت اعضای هیات” نیویورک تایمز’ استفانی سائول و کیم بارکر گزارش شده است. “وارسی شده و هر دو خصوصی و عمومی که Steyer کمپین عبور اخلاقی خطوط در استفاده از آن پول با قرار دادن قانونگذاران ایالتی که تایید و یا اعضای خانواده خود را در حقوق و دستمزد خود را.”

در عین حال در پایان آن جو بایدن که برنده بزرگ در کارولینای جنوبی — و Steyer سقوط کرد. بنابراین او اعلام کرد او در ترک نژاد. یک میلیاردر پایین باقی مانده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>