ادی فالکر دارای یک استعداد برای هدایت یک حضور است که اجازه می دهد تا هر کاری او را به خود هر چه فضای خصمانه سری نویسندگان رها کردن او به. “سوپرانوها” و “پرستار جکی” مردم می دانند که چه چیزی این است – آن است که نگاه او می پوشد در صحنه که در آن Carmela یا جکی باید به انتقال یک حس استقامت است که تحت هیچ شرایطی می تواند او را شکست.

“تامی” جدید CBS drama است که در آن او نقش لس آنجلس’ اولین فرمانده پلیس ابیگیل “تامی” توماس طول می کشد استفاده از آن رک و بی پرده توسط کدکن شخصیت او به مرکز چه می تواند تکامل را به یک شورش بین ضد مهاجرت متجاوزان و یک گروه است که می خواهد برای محافظت از یک دختر بچه و مادرش, گیر افتاد, بین آنها است.

تبلیغات:

تامی پرس به چشم از خشم است که او با یک چرخش تعيين نكرديم و کوچکترین اشاره از بیم و هراس به اندازه کافی به ما یادآوری از آسیب پذیری خود را. و اگر این midseason درام جلب Falco را جراحی سزاوار مقدار از این اعتبار برای ساخت که فروش.

گرفتن این است که “تامی” کاملا عمدا اجتماعی آگاه ساخت و در حالی که لزوما به ضرر خود آن رویکرد جدی به شمول می تواند در زمان راه بیننده توانایی درک ارزش آن به عنوان یک جامد شخصیت محور رویه.

من برای اولین بار پذیرفت که یک فرد مشاهده برای یک منتقد اغلب اخراج در نظرات مختلف بخش به عنوان یک “عدالت اجتماعی جنگجو” را. (به عنوان اگر آن را یک تحقیر امیز!) ولی لطفا اشتباه تفسیر که اعلام به عنوان برخی از مرتب کردن بر اساس فلسفی در مورد چهره.

تبلیغات:

هر تولید کننده و showrunner که عمدا اولویت را شامل ریخته گری و قصه گویی باید جشن گرفته و تشویق شده است. و “تامی” تهیه کننده اجرایی تام Szentgyorgyi رفت و به طول های بزرگ در اخیر تلویزیون انجمن منتقدان میزبانی رویداد مطبوعاتی به خبرنگاران اجازه می دانم که او واقعی است.

با توجه به Szentgyorgyi, “تامی” رشد از آن خالق Paul Attanasio توجه است که هیچ یک از شهرهای بزرگ (نیویورک و شیکاگو و لس آنجلس) تا به حال یک زن به عنوان رئیس پلیس. بنابراین به منظور ایجاد و نشان دادن جهان به او و Szentgyorgyi ساخته شده است یک اتاق نویسندگان که به طور مساوی تقسیم بین مردان و زنان است. نیمی از نویسندگان شناسایی به عنوان LGBTQ. دو آمریکایی آفریقایی تبار است که ارزش استناد در یک سبک است که به تازگی نام خود را برای استارک عدم سیاه و نمایندگی در داخل آن نوشتن کارکنان.

اما من تردید به تحسین لایه های چندگانه عدالت اجتماعی سیگنالینگ بازی کردن در هر هفته قسمت است, متولد از سالها تجربه با هر دو CBS و مخاطبان آن است.

تبلیغات:

در مقاله “تامی” جرم رویه است که به دنبال یک مورد از این هفته قالب باید متناسب با بقیه شبکه را در زمان نخست فقط خوب است. برای اندازه گیری خوبی آن را نیز معرفی کلی فصلی قوس به معنای کشف فساد. اما در هیچ نقطه ای ما فراموش کنیم که این نیز بسیار اجتماعی و مسائل سیاسی-محور درام قرار داده و در مقابل از مخاطبان برنامه ریزی برای هضم بسیار ساده قصه جرم و مجازات اطمینان آنها را که ما در سیستم عدالت, سیاست اجتماعی و ساختار کار دقیقا به عنوان آنها باید.

Falco را تامی بلافاصله shoves یک تخته به چشم که توهم به سادگی با ورود به اتاق. نیویورک پیوند وارد موقعیت خود را در لس آنجلس در زیر ابری از بررسی به صورت معمول دلایل و به دلیل انتظارات قرار داده شده بر او را به صورت قابل توجهی گناهان او را از سلف اسپرم Leakey (Corbin Bernsen) که در صدر استاندارد-موضوع آزار و اذیت جنسی رکورد گفته می شود در حال اجرا یک حلقه فحشا.

تبلیغات:

و تامی است آگاه از وضعیت, به عنوان هر کس در اطراف او. اولین بیانیه عمومی که لا شهردار دوستان خاکستری (Thomas Sadoski) می گردد برای سرپوش گذاشتن به حقیقت آنچه منجر به تامی استخدام است که یک قاضی فدرال موظف به آن است.

بلافاصله پس از استقرار انتظار دارد او را به بد مجهز برای این کار و شعله به سرعت. پشت سر او و به خوبی از سلاح سرد در محدوده معاون شهردار داگ Dudik (جوزف تیلور لایل) توطئه با Leakey به او را پایین تنظیم lures های مختلف سیاسی تله.

خوشبختانه او تیم خودی از جمله بلیک سالیوان (“اصلاح” ستاره Adelaide Clemens) ، speechwriter کن روزی (Michael Chernus از “Orange Is the New Black”) و او دست راست Abner دیاز (ولادیمیر Caamaño) هستند بصورتی پایدار و محکم در کنار او در برخی از دانستن آنها حرفه خود را تنها می تواند افزایش یابد با موفقیت.

تبلیغات:

دیگر اعضای گارد قدیمی مانند رئیس ستاد Donn کوپر (راسل G. Jones) می دانم که این سیستم به خوبی به اندازه کافی برای نگه داشتن سر خود را پایین ساخت آنها مفید barometers برای تامی به مشورت هنگامی که او چهره های تاکتیکی خطرناک تصمیم گیری.

“تامی” است که در آن بهترین زمانی که آن را در معرض اسطوره ها در مورد اقدام مثبت به سادگی با داشتن شخصیت با صدای بلند می گویند و عمل کردن آنچه مورد نیاز است از همه مردم به حاشیه رانده شده بالا به مواضع قدرت که چند اگر هر از جنسیت و قومیت و یا کلاس تا به حال دسترسی داشته باشید. که تامی می داند که او باید نه تنها موفقیت در کار, اما می تواند فوق العاده ای در آن است. او شکست او می گوید یک متحد و بینندگان در خانه که ممکن است روشن بر مخاطرات در اینجا به این معنی است که دیگر نمی خواهد کار خود را برای سال های بسیاری است.

در حالی که بهترین داستان بازی عضو یک اقلیت اجازه دهید مخاطب می دانم که آنها در حال آگاه از جهان چگونه آنها را می بیند بدون, گفتن, ساخت داستان به طور کامل در مورد آن قسمت از “تامی” ارائه شده برای بررسی unsubtly ترشی ما در هویت او است.

تبلیغات:

برخی از این موضوع با عجله نمایشگاه; Szentgyorgyi و خود نویسندگان باید احساس فشار ایجاد یک midseason نشان می دهد در یک محیط و در یک شبکه که در آن چنین سری زیادی نداریم بقا است. و این ضرورت ترجمه را به متراکم به همان اندازه در مورد تامی زندگی و موقعیت های پلیس لس آنجلس چهره در این دوره از اجرای این قانون در امریکا یکی از متنوع ترین شهرها آمده است.

از این رو راست کردن خفاش, شخصیت های اطراف خود را ایجاد که تامی است که نه تنها اولین زن پلیس رئیس پلیس لس آنجلس او را نیز بازمانده تجاوز جنسی و لزبیین, که از یک سیاه و سفید دختر (اولیویا لوسی فیلیپ) از او است جدا با توجه به انتخاب خود به جای حرفه ای بیش از مادر است.

شوهر سابق او, راه, سیگار کشیدن ستاره زامبی نشان می دهد. این سری است که هیچ اگر نه رو به روح زمانه. و در سه قسمت “تامی” کشتی با مهاجرت بیش از پلیس سیاه و سفید, جامعه, قاچاق جنسی و یک مورد با #MeToo لایههای.

که آخرین بیت به طور خاص ممکن است افزایش کمی شک و تردید در میان مردم نگه داشتن تا فردا’ ادامه تلاش ها برای مقابله با فعال مین پشت سر گذاشت پس از بیمارستانها در حال تمام سابق CBS رئیس Les Moonves. Moonves معروف رو بوت هنگامی که CBS’ تخته, دیگر نمی تواند چشم پوشی از اتهامات آزار و اذیت جنسی قدمت چند دهه. بنابراین چنین بینندگان راست به شک و تردید در مورد هدف بزرگتر “تامی” است که به معنای به خدمت از لحاظ تصویر توانبخشی.

تبلیغات:

است که تا آنجا که عموم مردم و حتی معتقد است که چنین چیزی ممکن است موجه باشد. Attanasio همچنین ایجاد “گاو” یک درام که ستاره Michael Weatherly و showrunner Glenn Gordon Caron ایجاد خصمانه محیط کار و در نهایت اخراج عضو بازیگران Eliza Dushku پس از او گزارش Weatherly برای آزار و اذیت. (فردا پرداخت می شود Dushku $9.5 میلیون دلار برای حل و فصل مدنی شکایت او پس از آن به ارمغان آورد در برابر شبکه.) با وجود این مورد به طور گسترده ای گزارش شده “گاو” است که هنوز هم یکی از شبکه های محبوب ترین سری اثبات CBS بینندگان یا آگاه نیست آن را بزدايد و یا خیلی بیشتر احتمال دارد به سادگی نمی مراقبت.

پوشیدن آن عدالت اجتماعی تم بر روی آستین آن باعث می شود آن را غیر ممکن است به چشم پوشی از این مسائل “تامی” را مخاطبان آن دست و پنجه نرم کردن با آن را قابل تحسین تلاش برای درگیر کردن مردم در غیر این صورت تمایل به تنظیم کردن هر یک از مطالب است که نشان می دهد سیستم نابرابری یا “wokeness.”

ساخت نقطه کانونی است که بحث نه صرفا یک زن سفید اما یک زن با بازی تحسین ردیف بالا بازیگر تا حد زیادی در ارتباط با حق بیمه درام کابل نیز یک ادراک حمله کردن دزدکی حرکت کردن در قسمت تولید و از شبکه.

آن نقطه اعمال می شود به این گروه اطراف Falco, بیش از حد. Sadoski که آشنایی مشکوک بوی سیاسی حیله گری خود را به جوان شهردار فوق العاده بازیگر آشنا به HBO بینندگان با تشکر از وقت خود را در “The Newsroom.” کلمنس’ با استعداد و بلند پروازانه روابط عمومی توپخانه ضد هوایی است که یک قهوه قوی تکان خوردن به سه نفر دیگر از مردم خارج وجود دارد که به تماشای “اصلاح” و به یاد داشته باشید او را به عنوان آرام Tawney.

تبلیغات:

در انتهای دیگر این طیف Corbin Bernsen است شبکه تلویزیونی خانواده سلطنتی یک چهره آشنا مردم را دوست دارم و خیلی خوش و خرم عشق به نفرت.

آنها و Caamaño را تیز هوش خوش رواقی دیاز را تیز گفت و گو به آنها ارائه شده و چرخش آن را به لذت بخش و enthralling اجراهای است که امیدوارم حمل “تامی” گذشته اولیه آن توپ بمباران مبارز.

پس از آن دوباره ما می تواند به خوبی کشف کنند که “تامی” دقیقا چیزی است که CBS مخاطبان شده است انتظار برای یک نمایش است که نشان می دهد این مشکلات سیستمیک از هم میپاشد ما, اجتماعی و فرهنگی, پارچه, بنابراین توضیح میدهد که چرا بسیاری از مردم هستند به طوری رفو دیوانه تمام وقت. (Falco خودش آدرس در این قسمت جدید از “سالن شد.”) ممکن است که بود و ممکن است آن را موفق. اگر آن را نمی ممکن است سال های بسیاری تا زمانی که ما می بینیم یکی دیگر از سری مانند آن.

“تامی” airs در 10 بعد از ظهر پنج شنبه ها آغاز Feb. 6.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی