تامی Wiseau برای رئیس جمهور ؟ این مسهل درخواست تجدید نظر از تصور یک واقعیت است که هرگز اتفاق می افتد

منتهی به روز رئیس جمهور, بازیگر تامی Wiseau ارسال شده چندین عکس در سراسر مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی از او در نقش رئیس جمهور. برخی از اینها به وضوح نتیجه جنس بنجل Photoshopping مانند Facebook پرتره است که نشان می دهد شخصیت او جانی از blithely بد 2003 فیلم “اتاق” نشستن پشت یک میز در دفتر بیضی — flanked توسط ساز از فیلم مانند یک دوجین گل رز فوتبال و یک قاب عکس از خود costar Juliette Danielle Worden.

یکی دیگر از عکس های screengrab از یک سال 2017 یوتیوب ویدئو “پیام ویژه ای از رئیس جمهور آمریکا (تامی Wiseau)” که تولید شد توسط “کامپیوتر و بازی-کالا مربوط به” جعبه اشتراک خدمات غارت جعبه. این عجیب و غریب درهم 90 ثانیه است که در آن Wiseau — که ملبس به رنگ نارنجی روشن کراوات و انزال خود را جت سیاه و سفید مو به stringy موی دم اسبی — ارتباط عمومی آمریکایی که “برای هزاران سال ربات بیگانه ماشین باید میان ما زندگی می کردند اما آنها پنهان شده است تا به حال است.”

تبلیغات:

سپس یکی دیگر وجود دارد از او پشت تریبون ایستاده در کاخ سفید فیلم, مجموعه اسلحه خود را دراز و دهان خود را باز ظاهرا اواسط سخنرانی.

به عنوان “اتاق” اتحاد صعود به فرقه کلاسیک وضعیت بیش از 17 سال گذشته رو در قسمت توسط جیمز فرانکو “فاجعه هنرمند” که داستان تخیلی ساخت فیلم Wiseau انباشته پایه فن اختصاص داده شده; بنابراین به طور طبیعی وجود دارد مشتاق, اگر تا حد زیادی جالب, پاسخ برای این عکس ها. “رئیس جمهور من” یک دیدگاه نوشت: در حالی که دیگری پاسخ داد: “من می خواهم به شما رای می دهند در یک ضربان قلب!”

در ترکیب را از طریق گورستان اینترنت متوجه شدم که این اولین بار نیست که موضوع Wiseau ریاست جمهوری پرتاب شده به اطراف است. وجود دارد رها Facebook groups برای “تامی Wiseau برای رئیس جمهور” در سال 2008 به 2012 و 2016 انتخابات چرخه. وجود دارد بایگانی ق موضوعات است که حدس و گمان که او چگونه واکنش نشان خواهد داد به هر چه فشار دادن مسائل سیاسی در آن زمان بود.

تبلیغات:

اغلب نظریه گذشت به نقل از “اتاق” (Wiseau در زمان است که واقعا حل نشدنی از شخصیت جانی) مانند این تصور ارز: “‘آقای رئیس جمهور آن زمان برای نشست با کیم جونگ سازمان ملل متحد. آیا شما چیزی برای گفتن به کره جنوبی را فشار دهید?'” یک مقام دولتی می پرسد. “به آنها بگویید به ترک خود را احمق نظرات در جیب خود” Wiseau پاسخ می دهد.

اما وجود دارد هزاران نفر از نظرات مثل این بیشتر از من می تواند که تا کنون پیش بینی شده است.

کاربران رسانه های اجتماعی باید میخ Wiseau اقتصادی سیستم عامل (“طرح نیست بیش از حد آن ممکن است بیرون آمدن حق”) چگونه او را در مقابله با رهبران خارجی چگونه او را به صحبت می کنند به ترکیبات افکار خود را در جفری اپستین مرگ است. به عنوان 2020 انتخابات تساوی نزدیک فرکانس و ويژگی از این نظر که تنها افزایش تقریبا مانند یک گروه نظری, داستان, پروژه ساخته شده است که من تعجب می کنم که “چرا آنها پس از مصرف با انتخابات ریاست جمهوری که هرگز نمی تواند اتفاق می افتد؟”

تبلیغات:

من باید توجه داشته باشید که منظورم این به این معنا است که این ایده از یک Wiseau ریاست جمهوری است بنابراین پوچ — که او است بنابراین بدیهی است که بی حد و حصر و شخصا خنده دار — که آمریکا نمی خواهد به او رای; ما در حال حاضر زندگی می کنند از طریق خرید اینترنتی از یک نظریه مشابه. منظورم این است که در حالی که وجود دارد این است که بسیاری از اساطیر اطراف که در آن Wiseau متولد شده و او متولد نشده در ایالات متحده است. محرومیت یک متمم قانون اساسی یک Wiseau ریاست جمهوری خواهد اجرا گرفتار نیاز است که “[n]o فرد به جز یک شهروند طبیعی دنیا . . . باید واجد شرایط را به دفتر رئیس جمهور.”

جرمی Rubinow بنیان گذار Facebook page “تامی Wiseau برای رئیس جمهور 2020” است که یک به روز رسانی در صفحه اصلی “تامی Wiseau برای ریاست جمهوری سال 2012 است.”

تبلیغات:

“امریکا در حال رفتن را از طریق برخی از واقعا تاریک بار در حال حاضر و گاهی تنها با ارسال یک زمان مقالات اخبار در آن صفحه را با یک نقل قول از “اتاق” یا نوعی چیزی از من کمک می کند تا مقابله با پوچی از آنچه در حال حاضر” Rubinow گفت. “و امیدوارم باعث می شود تعداد کمی از مردم از خنده.”

Rubinow روشن است که او را در هر راه واقعا برای دفاع از یک Wiseau ریاست جمهوری, اما او داده است به فکر آنچه در آن می خواهم نگاه.

“[این] احتمالا هرج و مرج کنونی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اما یک میلیون بار کمتر تفرقه و بیشتر اخلاقی از زمان دولت” Rubinow گفت. “من فکر نمی کنم تامی خواهد بود مدیون به منافع شرکت های بزرگ . . . من فکر می کنم او ممکن است در واقع می خواهید به کار برای مردم آمریکا و نه فوق العاده ثروتمند و واشنگتن نخبگان.”

تبلیغات:

مصرف این فکر ورزش یک گام بیشتر Rubinow نیز فکر نمی کند که Wiseau خواهد “سعی در توجیه نگه داشتن بچه ها در قفس و یا خواهد به طور فعال شروع به کار برای از بین بردن مقررات است که از آب آشامیدنی و پارک های ملی است.”

“این است که همه فقط بر اساس چه من درک تامی هر چند” Rubinow گفت. “من او را ملاقات نمود در غربالگری ‘اتاق’ سال پیش. او یک سوپر پسر خوب. من نمی دانم که نظرات خود را در مسائل سیاسی و من تصور او شاید نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن آن را به عنوان او ترجیح میدهد برای حفظ خصوصی در مورد بسیاری از مسائل اما من فکر می کنم این امر می تواند جالب برای گفتگو در مورد سیاست با او مدتی.”

M. L. Clark, های علمی تخیلی و فانتزی نویسنده است که دارای یک پس زمینه در قرن 19 علمی داستان می گوید که ما همیشه داستان های گفته شده سعی کنید برای به دست آوردن یک قفل در جهان ما زندگی می کنند و شاید ارائه وضوح به عنوان گام های بعدی.

تبلیغات:

“زیر ژانر نظری داستانی که این “تامی Wiseau گروه های سیاسی’ به نظر می رسد رسم بر این است که جایگزین تاریخ و چه alt-تاریخچه ارائه می دهد که داستان ادعا می شود ‘واقع در’ نمی تواند امن تر است حذف به مذاکره آنچه که ما گاهی اوقات در تلاش برای بیان, با استفاده از نمونه های دنیای واقعی,” کلارک گفت.

برای مثال کلارک گفت: ممکن است وجود دارد گرم دشمنی بین ساندرز و وارن حامیان اما با استفاده از دقیق آنالوگ در داستانی مانند یک نظری دموکراتیک مسابقه بین دو شخصیت های داستانی — ما ممکن است خودمان را به اندازه کافی اتاق تنفس به آدرس اساسی فلسفی و مسائل مربوط به سیاست است که به نظر می رسد هرگز به آمد تا در دنیای واقعی بحث است.

رسمی تر تمام طول نمونه هایی از این تمرین را می توان در فیلم هایی مانند مایک قاضی “Idiocracy” (2006) و در سال 2017 سام بورن کتاب “برای کشتن یک رئیس جمهور.” نظری آنالوگ به وقایع کنونی مانند این می تواند — و اغلب در درجه اول انجام خدمت به عنوان عالی سوپاپ مانند Rubinow گفت: از فشار مذاکره فعلی سیاست است.

اما کلارک هشدار ما را به خوبی به یاد داشته باشید که فرار از واقعیات نیست به معنای پایان-نتیجه.

تبلیغات:

“امروز یابم Wiseau-برای-رئیس جمعیت است که به سادگی با استفاده از داستان به عنوان گونه های ما همیشه” کلارک گفت: “برای آمدن به شرایط با ما که چیزی که ما ساخته و آنچه ممکن است در انتظار ما اگر ما و فرهنگ ما در ادامه همراه خود را در مسیر جاری.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی