امشب بحث مخاطب مطمئن به نظر می رسید به مانند بلومبرگ برای برخی از دلیل


Mike Bloomberg holds a hand to his ear during the South Carolina debate

مایکل بلومبرگ افزایش می دهد دست خود را به صحبت می کنند در کارولینای جنوبی بحث است.

برنده McNamee/گتی ایماژ

هفته گذشته بحث یک کابوس بود برای مایک بلومبرگ. نه تنها آن را به احتمال زیاد اولین بار در سال در کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم در حال گفتگو است که پایان ندارد با برخی از تغییرات “بسیار خوب” اما مخاطبان نیز به نظر می رسید به یک لذت خاص در این میلیاردر ، جالب و به هر دلیلی که بود نه در مورد کارولینای جنوبی بحث امشب.

کاملا تعجب آور است که بلومبرگ با وجود حتی بودن در انتخابات در کارولینای جنوبی را به حال مبهم پسند مخاطبان این شب است. محلی چارلستون ایستگاه خبری گزارش داد اوایل این ماه که تنها “تضمین شده” راه برای گرفتن یک بلیط بود به خرید یک حمایت اعم از $1,750 دلار از 3200. بقیه بلیط گرچه شد “برای اولین بار دست به سازمان. سپس مبارزات ممکن است برخی از بلیط برای پراکنده میان هواداران.”

اما کسانی که باقی مانده بلیط به پایان رسید تا گرفتن doled حدس می زنم کسی است, اما یک چیزی که ما می دانیم که برای برخی این است که آوازی مشروط از مخاطبان واقعا دوست داشتم بلومبرگ.

در یک نقطه و برای آنچه به نظر می رسد اولین بار مخاطبان به طور فعال به شدت هو زیرا کسی که صحبت بد از میلیاردرهای.

خوش شانس مایک!

در نقطه دیگر بلومبرگ کردم خشن تشویق برای ذکر حمایت خود را از… Moms Demand Action?

نه سنتی تشویق خط, واقعا, اما حتما چرا که نه.

حتی عجیب و غریبتر بود عصبانی jeering الیزابت وارن دریافت کرده و پس از ذکر شمار از سابق بلومبرگ کارمند که ادعا می کند که پس از یادگیری است که او باردار بود, بلومبرگ گفت: او را به “آن را بکشند.”

به عنوان غیر معمول به عنوان مخاطبان واکنش شده اند, تیم, عصر ایران, باید خوشحال فوق العاده شرایط اتفاقی که به شهردار سابق خود را ایده آل مخاطبان است. آنها نمی توانست برنامه ریزی شده در آن بهتر است اگر آنها می خواهم سعی کردم.

ما از جان گذشته برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ناگهان الهام بلومبرگ-سر. اگر شما هر چیزی در مورد این که چگونه این پرشور pro-میلیاردر فعالان آمد به زیر یک سقف برای اولین بار در تاریخ, لطفا به ما اطلاع دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>