بالا زیست شناس به رادیو فردا میزبان Dana Perino: اثبات نشده و درمان مواد مخدر به کرات با مغلوب ساختن پیشی جستن است “قات درمان”

دکتر ویلیام Haseltine یک زیست شناس مشهور برای کار خود را در مقابله با اچ آی وی/ایدز, مبارزه با سياه زخم و پیشبرد دانش ما از ژنوم انسان گفت: فاکس نیوز روز دوشنبه که اثبات نشده درمان دارویی برای این کروناویروس جدید به کرات توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک “قات درمان است.”

“این غم به من که مردم در حال ترویج است که به مواد مخدر. ما می دانیم که در حال حاضر از مطالعات در بهترین حالت آن را یک اثر خفیف — در بهترین” Haseltine گفت: فردا نیوز, میزبان, Dana Perino در مورد هیدروکسی کلروکین ضد مالاریا مواد مخدر است که مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها در برابر ترویج مشاوره داده شده توسط Dr. Anthony Fauci.

تبلیغات:

پس از بررسی چگونه مطالعات قبلی نشان می دهد این دارو به دو اثر داشته باشد یا تنها یک “بسیار خفیف” یکی Haseltine گفت: “چیزی که مرا ناراحت می کند که در مورد داستان این است که برخی از مردم ممکن است آن را که در سایر داروها و یا دیگر شرایط اساسی و ممکن است بسیار جدی و حتی تهدید کننده زندگی — عواقب. آن است که چیزی را مگر اینکه پزشک تجویز آن است.”

پرینا سپس پرسید Haseltine در مورد “داستان از مردم گفت که آنها تا به حال این لازاروس اثر استفاده از این مواد مخدر” اشاره آشکار به یک ادعا ساخته شده توسط Fox News همکار Laura Ingraham.

Haseltine پاسخ داد: “که مزخرف است — کامل و مطلق بی معنی است. و در هر شرایطی همیشه وجود دارد رفتن به افرادی که ترویج یک نوع قات درمان و یا دیگری وجود دارد لازاروس اثر است. در هر اپیدمی من همیشه نگاه, آن را همیشه مورد.”

تبلیغات:

Shaughnessy Naughton شیمیدان و رئیس یک سازمان غیر انتفاعی PAC نام 314 عمل است که برگزیدگان دانشمندان به کنگره گفت: سالن گفت: “من فکر می کنم مشکل واقعی این است آنچه در آن صحبت می کند در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت این بحران است. متفاوت است از زمانی که او گفت: “آن را تنها بر 15 نفر” یا “آن را برای رفتن به دور در آوریل’ یا ‘وجود دارد یک آزمون برای هر کسی که می خواهد یک آزمون’ و یا ‘وجود دارد واکسن در افق.’ در حال حاضر او hyping مواد مخدر که در آن ما واقعا نمی دانم چه کارایی و یا امنیت آن است. آن صحبت می کند برای خود پر هرج و مرج و سوء مدیریت این بحران است.”

تهمت هم زده تا جنجال در ماه گذشته زمانی که او در توئیتر خود نوشت که “هیدروکسی کلروکین & آزیترومایسین گرفته شده هم باید یک شانس واقعی به یکی از بزرگترین تعویض بازی در تاریخ پزشکی است.” او بعدها اضافه شده است که او امیدوار است این دو دارو خواهد بود “قرار داده و در استفاده از بلافاصله. مردم در حال مرگ هستند حرکت سریع و خدا نگهدار همه!”

Ingraham پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در touting مواد مخدر این ادعا که “یک بیمار توضیح داده شد به عنوان لازاروس گرفتن پس از . . . او مانند مرگ را درب. و آنها شروع به گرفتن یک پروتکل هیدروکسی کلروکین در Lenox Hill, و آن را به طور ناگهانی مانند لازاروس از قبر. منظورم این است که یک مورد واقعی.”

تبلیغات:

رادنی J. Y. هو — یک استاد دانشگاه و مدیر هدفمند آستین اقدام و ترکیب Anti-Retroviral درمانی (TLC-هنر) برنامه در دانشگاه واشنگتن — گفت: سالن ماه گذشته است که اگر چه “مواد مخدر سطح به دست آمده در خون با زمان دوز رژیم برای هیدروکسی کلروکین بالاتر از آنچه مورد نیاز است در لوله های آزمایش به کشتن COVID-19 ویروس” این به این معنا نیست که مواد مخدر می تواند به طور موثر درمان آن.

“هیچ چیز تست شده به طور کامل توسط FDA اما به دلیل آن را با نسخه پزشک در دسترس است و آن را یک قرص شما می توانید آن را سفارش” هو گفت.

تبلیغات:

Haseltine خود گفت: سالن ماه گذشته که برنده خرس مقدار قابل توجهی از سرزنش حدی که به همه گیر ویران کرده آمریکا است.

“او باید به ما هشدار آن را در آینده” Haseltine گفت. “او باید تهیه شده است با انباشت تمام تجهیزات لازم. اما حتی امروز ما در حال انجام آنچه ما باید انجام دهید. اجازه دهید من آن را قرار داده که در راه است. آنچه که ما باید انجام, است تماس, ردیابی [شناسایی افرادی که ممکن است در تماس با بیماران آلوده] و داشتن اجباری قرنطينه برای هر کسی که در معرض شده است. و quarantining در خانه نیست اما در اتاق های هتل تک اشغال اتاق های هتل ها.”

او همچنین گفت: سالن که ما “نمی دانم” چقدر دشوار خواهد بود به منظور توسعه یک واکسن.

تبلیغات:

“با سارس 1 مردم تلاش کردند تا واکسن در حیوانات از جمله میمون ها اما آن کار نمی کند بسیار خوب” Haseltine اضافه شده است. “بنابراین آنها سعی کردند آنچه آنها فکر می کنند که با استفاده از یک سطح پروتئین ویروس. و آنها کار نمی کند بسیار خوب برای جلوگیری از این ویروس و آنها نمی گذشته بسیار طولانی است. بنابراین وجود نداشته است موفق واکسن ویروس های توسعه یافته برای هر یک از coronaviruses. که نشان می دهد ممکن است آن را دشوار است اما ما هنوز نمی دانیم. من امید آن را آسان می گذرد اما هیچ کس نمی داند.”

او ادامه داد: “این یک سوال حل نشده در این نقطه است. اگر شما می خواهید بدانید که چرا من می تواند به شما برخی از اطلاعات در مورد که چرا.”

شما می توانید بخش های زیر از طریق Media Matters for America:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>