بالا اقتصاددانان هشدار می دهند پایان اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی خواهد تنها به صدمه زدن به اقتصاد

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن گزارشات در مورد پایان دادن به اجتماعی فاصله اقدامات اولیه به منظور تقویت اقتصاد برانگیخته اند یک بحث قوی در رسانه ها در مورد حکمت این ایده.

اما با توجه به یک نظرسنجی جدید از اقتصاددانان برجسته از دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده وجود دارد کمی حمایت در میان کارشناسان برای این ایده است که مقامات باید انتخاب بین صرفه جویی در زندگی از طریق اجتماعی ادامه داد: فاصله گرفتن و صرفه جویی در اقتصاد در پایان تمرین.

در عوض اکثریت قریب به اتفاق اقتصاددانان آنها مورد بررسی هشدار می دهند که “رها کردن شدید مستندات در زمانی که احتمال تجدید حیات در عفونت باقی می ماند بالا منجر به بیشتر مجموع خسارت اقتصادی” از نگه داشتن مستندات در محل و همه چیز.

البته که شیکاگو نظرسنجی می گوید این باعث نمی شود که آن درست است. اما آن را به ارزش تأکید دارد که هیچ شواهدی از یک disjuncture در نمایش بین آنچه که کارشناسان بهداشت عمومی فکر می کنم و چه سیاست های اقتصادی کارشناسان فکر می کنم.

به حدی است که اقتصاددانان مخالفت از دوره کنونی از سیاست های عمومی اقدام آنها این کار را در دو روش.

یکی از همین نظرسنجی نشان می دهد یک باور گسترده کنگره انجام داده است و نه به اندازه کافی برای سرمایه گذاری پول واقعی سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان درآمد برای پشتیبانی از مردم از دست دادن شغل خود. قانونگذاران استدلال بر مرکب پایه و اساس این نوع از درآمد پشتیبانی از عبور از یک نقطه عطفی محرک لایحه به منظور کمک به بیکاران جمعه. اما اقتصاددانان استدلال می کنند قانونگذاران نیاز به تمرکز بر روی تقویت سیستم مراقبت های بهداشتی از آنجا که در نهایت تنها بیشتر آزمایشات بیشتر به بیمارستان ظرفیت بیشتر درمان و در نهایت یک واکسن به ما اجازه قرار دادن این مشکلات پشت سر ما.

دو و چند تن از اعضای پانل تایید استدلال های ساخته شده توسط دانشگاه هاروارد econometrician جیمز سهام که در آمریکا تست ظرفیت در حال حاضر در حال استفاده در راه حق برای اطلاع رسانی به سیاست. عمل در حال حاضر است که برای تست تمرکز است که در آن اکثر diagnostically مفید در پزشکی حس در افرادی که به نظر می رسد به بیمار می شود و در افرادی که زمینه ویژگی های آنها را فوق العاده در معرض خطر شدید Covid-19 علائم.

سهام این نقطه است که به بررسی مبادلات درگیر در غیر دارویی مداخلات مانند بسته شدن کسب و کار ما واقعا نیاز به انجام برخی از آزمایش تصادفی از جمعیت بنابراین ما می توانیم درک کنند که چگونه بسیاری از مردم آلوده بدون تبدیل شدن به طور جدی بیمار است. که به ما اجازه می دهد برای به دست آوردن یک دسته بهتر در درست رای دادن در آن افراد آلوده نیاز به هواکش که به نوبه خود اجازه می دهد ما را به محاسبه بهينه البته سیاست درستی.

البته این کار دشوار است برای به انجام رساندن در حال حاضر به دلیل عدم تست و نیاز به امکانات و تجهیزات برای پردازش آنها. بیشتر و سریع تر — آزمون ها در راه خود را, با این حال, که اجازه می دهد سیاستگذاران به طور جدی در نظر گرفتن سهام پیشنهاد.

سهام و حامیان او نمی گفت: مستندات در حال یک واکنش افراطی, اما آنها می گویند که رویکرد فعلی به تست اجازه نمی دهد که ما واقعا می دانم برای مطمئن شوید که آیا یا نه آنها.

اما وجود دارد گسترده است توافق میان اقتصاددانان وجود دارد که منافع اقتصادی بود با باز کردن کسب و کار در صورتی که اجازه می دهد تا ویروس به پایمال کردن سیستم مراقبت های بهداشتی ظرفیت در راه ما در حال حاضر دیده می شود در ووهان لمباردی, مادرید, و در حال حاضر در نیویورک. تنها سوال این است که آیا ما باید یک کافی رسیدگی در دقیقا همان جایی که خط بین شدید اجتماعی فاصله و اجازه می دهد کسب و کار برای ادامه به صورت عادی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>