بالا خواه در آلاباما coronavirus نیروی کار می خواهد “برای دیدن بیشتر مردم” آلوده

آلاباما جمهوریخواه مجلس که در خدمت در جنوب ایالت coronavirus نیروی کار گفت: او می خواهد برای دیدن “بیشتر مردم” قرارداد COVID-19 چرا که او فکر می کند آن را در نتیجه گله ایمنی.

دولت ایالت دل مرداب رئیس جمهور pro tempore از آلاباما سنا خواسته شده بود توسط یک خبرنگار در روز پنج شنبه که آیا او نگران بود که بیش از افزایش این بیماری در کشور در میان یک رکورد بالا 2,164 جدید تایید موارد است.

تبلیغات:

“من نه به عنوان نگران آنجا که تعداد موارد — و در واقع کاملا صادقانه — من می خواهم برای دیدن بیشتر مردم از آنجا که ما شروع به رسیدن به ایمنی بیشتر مردم آن را دریافت و از طریق آن” مارش گفت. “من نمی خواهم هر گونه مرگ و میر به عنوان چند که ممکن است . . . بنابراین کسانی که مستعد ابتلا به این بیماری در کسانی که با شرایط موجود پیش جمعيت سالمندان — مردمی که ما نیاز به انجام همه ما می توانیم برای محافظت از آنها. اما من نگران نیست.”

مارش منصوب شد توسط رژیم صهیونیستی. کی Ivey همکار جمهوری خواه برای خدمت در دولت coronavirus نیروی کار در ماه مارس روزانه وحش گزارش شده است.

نظرات از مارش که هیچ پزشکی, پس زمینه شد کاملا متفاوت از اخطار صادر شده توسط مقامات بیمارستان در دولت پس از دولت ICU با ظرفیت نزدیک 90%.

تبلیغات:

“من فکر می کنم این است که احتمالا ترسناک ترین بخش این: هیچ یک از این اعداد منعکس کننده اثر چهارم جولای” دکتر همین Williamson, رئیس, آلاباما, انجمن بيمارستان های محلی گفت خروجی اخبار WBRC. “وجود دارد که عمده حرکت در مسیر اشتباه و واقعا این حرکات را شتاب بخشیده اند و این بیشتر مربوط به بخشی از این است.”

مطالعات به طور فزاینده ای شک و تردید در این ایده که گله ایمنی ممکن است بدون یک واکسن.

“حدود 70% به 90% از جمعیت نیاز به سیستم ایمنی برای حفاظت از مثلا,” بی بی سی گزارش داد. حتی سخت-آمار اسپانیا یافت می شود که تنها حدود 5 درصد از جمعیت آن در حال توسعه آنتی بادی است.

تبلیغات:

“این را نمی توان بدون پذیرش خسارت های ناخواسته از بسیاری از مرگ و میر در معرض جمعیت و حد بار از سیستم های بهداشتی” گفت: محققان در یک مطالعه اخیر در مجله لانست منتشر شده.

“بدون یک واکسن بیش از 200 میلیون آمریکایی را مجبور به حذف ویروس به طور کامل قبل از ما در رسیدن به این آستانه” هشدار داد مطالعه دیگری از دانشگاه جانز هاپکینز. “قرار داده راه دیگر حتی اگر سرعت فعلی از COVID-19 همه گیر همچنان در ایالات متحده – با بیش از 25 ، 000 مورد تأیید یک روز از آن خواهد شد به خوبی به 2021 قبل از ما به گله ایمنی. اگر زمان مرگ روزانه نرخ همچنان بیش از نیم میلیون آمریکایی خواهد بود مرده از COVID-19 آن زمان است.”

تبلیغات:

برخی از دانشمندان مانند موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی سر Dr. Anthony Fauci, باید هشدار داد که گله ایمنی ممکن است یک راه طولانی کردن حتی زمانی که یک واکسن در دسترس می شود.

برخی از کشورها در حال حاضر تجربه با دستیابی به گله ایمنی با نتایج فاجعه آمیز است. انگلستان در ابتدا برنامه ریزی شده سعی کنید برای رسیدن به گله ایمنی قبل از اینکه مجبور به تعطیل به عنوان ویروس گسترش کنترل نشده.

سوئد بالا اپیدمیولوژی اذعان کرد که این کشور استراتژی که اجتناب از هر نوع مستند یک اشتباه بود و پس از آن گزارش بالاترین COVID-19 مرگ و مير در جهان است. سوئد “به معنای واقعی کلمه به دست آورد هیچ چیز” از باز ماندن در طول بیماری همه گیر از جمله “هیچ اقتصادی دستاوردهای” به گزارش نیویورک تایمز در توصیف این کشور به عنوان “جهان داستان عبرت انگیز.”

تبلیغات:

در حالی که گله ایمنی خواهد به ناچار در نتیجه شایع مرگ بسیاری از منتقدان از coronavirus محدودیت نیز از دست یکی دیگر از نکته مهم: این ویروس می تواند ویران در بیماران برای ماه — حتی اگر آن را نمی کند آنها را بکشند.

یک مطالعه منتشر شده توسط JAMA در روز پنج شنبه نشان داد که 87 درصد بهبود بیماران هنوز تجربه coronavirus علائم مربوط — حتی 60 روز پس از بیمار شدن.

“هر کس باید خاطر نشان کرد که coronavirus است و نه فقط آنفولانزا و همچنین که مرگ نیست و تنها مربوط به نتیجه و نه حتی بیمارستان موارد تخلیه و یا تلقی ‘بهبود’ توسط یک بیمارستان” اریک Feigl-دینگ متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد هشدار داده است. “ما در حال حاضر می دانم که از این علائم مزمن بسیاری از ناتوان کننده . . . حتی ‘ملایم’ موارد شناخته شده اند که بسیاری از این علائم مزمن.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>