بالا تگزاس ایران با مقامات هل دادن برای جلوگیری از گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری باید سابقه رای گیری از طریق پست

سه تگزاس’ top رهبران جمهوری خواه هستند با شور و نشاط مبارزه با تلاش برای گسترش پست الکترونیکی-در رای گیری طول coronavirus همه گیر استدلال آن منجر به افزایش تقلب انتخابات و در عین حال هر سه را خود بازیگران غیابی حداقل یک بار در انتخابات گذشته است.

سرهنگ رژیم صهیونیستی. دن پاتریک — سپس یک سناتور — رای گیری از طریق پست در سال 2007 برای یک مه هوستون انتخابات شهرداری و متعاقب آن انتخابات هر چند شهرستان هریس سوابق نشان می دهد اولین پست الکترونیکی-در رای گیری رد شد چرا که از یک امضا و تایید موضوع. پاتریک به طور منظم است رای دهندگان در هر دو محلی و دولت در انتخابات و به نفع ریخته گری رای خود را در اوایل رای گیری دوره است. او شده است رای گیری در مونتگومری پس از 2017.

تبلیغات:

هر چند او به طور منظم در فرد رای دهنده در Collin County, Texas دادستان کل کن پکستون با استفاده از رای گیری از طریق پست گزینه ای به بازیگران در یک رای گیری در سال 2011 انتخابات شهرداری با توجه به سوابق شهرستان. در انتخابات سال او تصمیم گرفت تا برای رای گیری زود است.

Travis County انتخابات سوابق نشان می دهد رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت بازیگران پست الکترونیکی-در رای گیری در یک سال 1997 انتخابات ویژه هنگامی که او عدالت در تگزاس دیوان عالی کشور است. ابوت به طور مداوم آرا در محلی و دولت در انتخابات.

پکستون دفتر قفل شده است در قانونی مبارزه در چند جبهه در دادگاه های فدرال و ایالتی برای جلوگیری از گسترش از رای گیری از طریق پست در طول coronavirus همه گیر و تا کنون دفتر کار خود با موفقیت متقاعد دادگاه استیناف به نزدیک حقوقی درب اجازه می دهد در بیشتر رای دهندگان واجد شرایط برای پست الکترونیکی-در برگه های رای.

تبلیغات:

پاتریک به تازگی با اشاره به گسترش آن تلاش به عنوان یک “کلاهبرداری توسط دموکرات ها به سرقت انتخابات” گفت: هیچ دلیلی وجود ندارد کسی تحت 65 باید “قادر به می گویند من می ترسم برای رفتن رای” در طول بیماری همه گیر. تگزاس اجازه می دهد تا تمام رای دهندگان که در حال 65 ساله و مسن تر به واجد شرایط برای رای گیری آنها می توانید با پر کردن در صفحه اصلی و پست. (پاتریک هنوز 65 زمانی که او رای دادند از طریق پست.)

کسانی که زیر 65 می توانید از طریق پست تنها اگر آنها را ملاقات باریک مجموعه ای از محدودیت: اگر آنها در خارج از شهرستان در طول رای گیری دوره اگر آنها محبوس در زندان اما در غیر این صورت واجد شرایط و یا اگر آنها یک بیماری یا ناتوانی.

“ستوان فرماندار پاتریک بارها گفت که کسانی که واجد شرایط تحت قانون تگزاس برای رای دادن از طریق پست باید همچنان به انجام این کار — از جمله کسانی که بیش از 65 معلولان و هر کسی که در شهرستان و یا شهر در طول انتخابات” شری سیلوستر یک سخنگوی پاتریک در بیانیه ای گفت. “آنچه که او مخالف در حال گسترش است رای توسط پست به هر کس بر فرض که ترس از ابتلا به کروناویروس ناتوانی است.”

تبلیغات:

نمایندگان برای ابوت و پکستون نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

دموکرات ها سازمان های مدنی و چندگانه رأی دهندگان را در زمینه پرونده های حقوقی متعددی علیه دولت گفت: این خطرناک به نیاز مردم به صبر در خطوط و بازیگران برگه های رای در ماشین های مشترک با دیگر رای دهندگان در حالی که ویروس باقی می ماند در گردش است. استدلال های خود را متمرکز کرده اند نه در ترس از ابتلا به این ویروس اما آیا عدم ایمنی واجد شرایط به عنوان یک ناتوانی تحت دولت در انتخابات ، مذاکرات مقامات دولت را به مخالفت با تلاش و استدلال در بخشی که پست الکترونیکی-در رای گیری باید محدود باقی می ماند به دلیل آن است که در معرض تقلب.

تبلیغات:

وجود دارد و مستند به موارد تقلب در پست الکترونیکی-در رای گیری در تگزاس است. اما مانند تقلب انتخابات به طور کلی آن باقی مانده است نادر است.

هنوز قوه مقننه تگزاس اقدام به نشانی ضعف در سیستم در گذشته بوده است. قانونگذاران دولت در سال 2017 گذشت یک اقدام برای گسترش تعریف پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب افزایش مجازات برای جرائم خاص و تقویت قوانین برای تایید امضا در پست الکترونیکی-در برگه های رای. این قانون که به قانون امضا شده توسط ابوت همچنین نیاز به محلی انتخابات به اطلاع رای دهندگان زمانی که برگه های رای خود هستند را رد کرد و محدودیت های است که می تواند کمک به رای دهندگان با استفاده از رای گیری از طریق پست گزینه است.

تگزاس تریبون یک غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان رسانه ای است که به اطلاع تگزاسی — و درگیر با آنها — در مورد سیاست گذاری عمومی, سیاست دولت و ایالت مسائل.

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>