تهمت مشاور منتشر op-ed در برابر Dr. Anthony Fauci: او “بوده و اشتباه در مورد همه چیز”

روز سه شنبه در یک op-ed برای ایالات متحده آمریکا امروز در کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو با حمله به کشور مهمترین بیماری های عفونی, متخصص, Dr. Anthony Fauci این ادعا که او “بوده و اشتباه در مورد همه چیز من را به تعامل با او است.”

“در اواخر ژانویه زمانی که من در این مورد از طرف رئیس جمهور به پایین پرواز از چین Fauci مبارزه در برابر رئیس جمهور شجاع تصمیم — آن را به خوبی ممکن است را نجات صدها هزار نفر از آمریکایی زندگی” نوشت: Navarro. “زمانی که من هشدار داد در اواخر ماه ژانویه در یک یادداشت از یک احتمالا همه گیر مرگبار مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفتن در رسانه های خبری به نگرانی نیست.”

تبلیغات:

در واقع گسترده کارشناسان معتقدند که یکی از بزرگترین منابع اولیه شیوع کروناویروس در ایالات متحده از اروپا آمدند.

ناوارو در ادامه گفت که “Fauci می گوید: کاهش مرگ و مير مهم نیست که آن را تنها مهم ترین آمار برای کمک به راهنمای سرعت اقتصادی ما بازگشایی. کاهش مرگ و میر سریع تر و بیشتر ما می توانیم باز است.” ناوارو مشرف که تعداد کل موارد به طور چشمگیری در حال افزایش است.

ناوارو حمله می آید فقط یک روز پس از مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany را تکذیب کرد هر کسی در دولت این است که پس از رفتن Fauci.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>