بالا ما شرکت اخراج هزاران نفر از کارگران در حالی که پاداش سهامداران میان coronavirus همه گیر

برخی از بزرگترین شرکت ها در ایالات متحده را پاداش سهامداران خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس پس از اخراج هزاران نفر از کارکنان.

شرکت های سازنده ماشین آلات سنگین کاترپیلار جین-ساز لوی اشتراوس toolmaker Stanley Black & Decker, مبلمان, تولید کننده mischa anna selis و کشتی سرگرمی جهانی باید doled بیش از 700 میلیون دلار به سهامداران در سود سهام نقدي در حالی که کاهش مشاغل و سازندگان: امکانات واشنگتن پست گزارش شده است. بسیاری از شرکت های دیگر را به همین ترتیب پاداش سهامداران در حالی که تخمگذار کردن کارگران است.

تبلیغات:

کاترپیلار به عنوان مثال اعلام کرد 500 میلیون دلار توزیع به سهامداران در اوایل ماه آوریل بر اساس این گزارش حدود دو هفته پس از آن اعلام کرد که آن را “به طور موقت به تعلیق عملیات در برخی از امکانات.” شرکت نمی گویند که چگونه بسیاری از کارگران خواهد بود نهفته است.

“ما در حال بدست گرفتن انواع اقدامات در سطح جهان است اما ما می رویم به بحث در مورد تعداد نهفته مردم” سخنگوی گفت: خروجی. “ما در حال بدست گرفتن انواع اقدامات ما در جهانی امکانات برای کاهش تولید با توجه به ضعف تقاضای مشتری بالقوه محدودیت عرضه و گسترش COVID-19 همه گیر و مرتبط با اقدامات دولت. این اقدامات عبارتند از: مرکز موقت خاموش شدن ناگهانی نامحدود و یا به طور موقت اخراج.”

لوی استروس اعلام کرد که توزیع 32 میلیون دلار به سهامداران در مارس 7, همان روز که این شرکت گفت: این امر کردند خرده فروشی کارگران است. حدود 4000 کارگران آسیب دیده اند و با توجه به پست.

تبلیغات:

“به این های انسانی و اقتصادی فاجعه آشکار در سطح جهانی در ماه های آینده ما در حال گرفتن سریع و قاطع عمل خواهد کرد که اطمینان حاصل شود ما باقی می ماند یک برنده در صنعت ما” لوی مدیر عامل شرکت تراشه Bergh گفت: در آن زمان پس از گزارش بزرگ درآمد در Q1.

Stanley Black & Decker اعلام کرد در اوایل ماه آوریل که این امر کردند و دراز کردن “غیر ضروری” کارگران است. آن را توزیع $106 میلیون دلار در سود سهام به سهامداران فقط دو هفته بعد از ارسال گزارش شده است.

“در سراسر شرکت 177 سال سابقه, Stanley Black & Decker دارای اب و هوای یک سری از شوک های برونزا و رونق” مدیر عامل جیمز دوستان در بیانیه ای گفت: در ماه گذشته. “ما در یک موقعیت قوی که ما با چالش های امروز و در نظر گرفتن اقدامات لازم در حال حاضر برای حفاظت از کارکنان و کسب و کار در حالی که موقعیت شرکت به رشد به آینده است.”

تبلیغات:

Mischa anna selis اعلام کرد در ماه مارس که آن را قطع عملیات در چهار ایالت صدور بیانیه ای گفت در آن زمان “این اقدامات در تلاش برای جلوگیری از دائمی کاهش یافته بنابراین این شرکت و کارکنان آن می توانند از طریق این بحران با هم.”

آن را اعلام کرد از همان روز که این امر مسئله سود حدود 8 میلیون دلار به سهامداران است. در اوایل این ماه شرکت خریداری $38 میلیون سهام از سهامداران.

تبلیغات:

WWE یک شرکت که دیرین سابق مدیر عامل شرکت لیندا مک ماهون خدمت در مغلوب ساختن پیشی جستن کابینه و در حال حاضر کار خود را دوباره انتخابات کاهش 10 درصد از کارگران و اخراج حدود 20 کشتی گیران در روز قبل از آن اعلام کرد 9 میلیون دلار در سود سهام برای سهامداران است.

این پنج شرکت به مراتب از تنها شرکت های پاداش سهامداران در حالی که برش کارگران اما بسیاری از شرکت های دیگر در زمان مراحل را به پایان سود سهام و buybacks در پاسخ به بحران اقتصادی ناشی از کوروناویروس.

شکاف عقاب آمریکایی و Darden رستوران ها — که صاحب باغ زیتون و LongHorn Steakhouse — اعلام کرد که آنها مکث سود سهام و توقف buybacks با توجه به پست. ویلیامز سونوما گفت: آن را ادامه خواهد داد به پرداخت کارکنان تمام وقت پس از بستن فروشگاه های آن است.

تبلیغات:

کریس لو که در خدمت به عنوان معاون وزیر کار تحت ریاست جمهوری اوباما به نام برگ برنده دولت برای هل دادن برای محافظت از شرکت ها از شکایت کارگران که قرارداد COVID-19 در حالی که نادیده گرفتن کسب و کار است که پاداش سهامداران در هزینه کارگران است.

“در مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد این شرکت ها دریافت نمی punished,” او گفت:. “او می خواهد به آنها مسئولیت حفاظت است.”

“در یک رکود مانند این اولین چیزی که یک شرکت باید انجام دهید این است که به هر توزیع به سهامداران” ویلیام Lazonick یک اقتصاددان در دانشگاه ماساچوست در لوول گفت: پست. “اما در یک بحران شرکت متفاوت خواهد شد. برخی از شما مراقبت خواهد شد . . . و برخی را غارت کارگران که باید انتظار داشت که ادامه اشتغال خواهد بود شرکت برای اولین بار نگرانی است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>