Touchless معاشقه خودرو: در شخص دوستیابی و آن را عجیب و غریب


A woman wearing a mask sits on the left side of a bench a few feet away from a man in a mask sitting on the right. They are reaching their arms toward each across the space between them and their fingers meet in the middle.
هنوز تا کنون.
دن Rentea/iStock/گتی ایماژ Plus

در اخیر جمعه 28 ساله Torontonian به نام ناتالیا بود در تاریخ اول او بوده است در ماه های پس از خود شهرستان و بسیاری از نقاط جهان تعطیل به سرعت گسترش coronavirus. آن را به خوبی پیش میرود. او و تاریخ او ملاقات در یک پارک در نزدیکی جایی که او زندگی می کند و یک پتو او را نشسته بر یک پایان است او را در طرف دیگر. او نوشیدن آبجو; او تا به حال سیب. آنها به نظر می رسید به موفقیت در هر دو لذت داشتن و ماندن 6 فوت از هم جدا تمام وقت است.

در نهایت آن زمان برای خداحافظی. “من کمی buzzed. او نیز احتمالا کمی buzzed,” ناتالیا گفت. “من گفتم:” آه ما باید hug? من حدس می زنم ما نباید در آغوش بگیرید.’ و سپس او فقط مانند, ” آره, من حدس می زنم ما می تواند.’ و گفتم آره خوب … ‘ “

ناتالیا رفت و در آغوش گرفتن. تاریخ او رفت و برای یک بوسه.

“آن را فقط به نوع اتفاق افتاده است,” او گفت:. “من قطعا با افتخار از این واقعیت است که من به پایان رسید تا بوسیدن این مرد.” (او مانند بسیاری از مردم نقل شده در این مقاله خواسته به شناسایی او برای اولین بار نام خود را به حفظ حریم خصوصی و جلوگیری از آینده تاریخ از قضاوت او.) او نگران است که او گرفتار ویروس و خواهد افشای خانواده اش زندگی می کردند که در این نزدیکی هست و که او می شده است در ادامه برای دیدن در سراسر این بیماری همه گیر. یا این که او می خواهم به آنها بگویم شرم آور دلیل او نمی تواند آنها مراجعه: “آنها میخوای بگو چه چیزی اشتباه است با شما ؟ کنترل هورمون های خود را.’ “

دو روز بعد او رفت و برای یک COVID-19 تست. “آن را بیرون می آیند منفی به طوری که خوب است,” او گفت:.

این یک rookie اشتباه در “اجتماعی فاصله” اولین تاریخ—اما آن را یکی از بسیاری از مردم در هفته های آینده به نظر می رسد آماده به تکرار به عنوان محدودیت های مربوط به این ویروس شروع به شل به خصوص در مکان هایی که با مسئولان امید قرار داده اند بدترین بحران پشت سر آنها. در نیویورک به عنوان مثال هفته گذشته آغاز فاز دو اجازه داده است که کافه ها و رستوران ها برای باز کردن صندلی در فضای باز. برای برخی از مردم تنها به این نگاه مانند یک نشانه ای پس از اعتراضات گسترده به نظر نمی رسد به نتیجه در بزرگ بیماری است که برخی از نسخه فرد دوستیابی می تواند کار دوباره. نه تمام عیار دوستیابی مانند مردم استفاده می شود به انجام در گذشته از ژانویه و فوریه اما فاز دو دوستیابی. اجتماعی دور, دوستیابی. و پس از ماه های تصویری, دوستیابی در فرد دوستیابی برای تلفن های موبایل بزرگ استحتی اگر به 6 فوت از هم جدا.

“یک زن من همسان با خودم گفتم:” اوه نه من نمی پوشیدن ماسک.’ من noped بری که.”

آشنایی برنامه با نام Iris اقدام به تعیین که چگونه بسیاری از مردم در حال دوستیابی در فرد دوباره با بررسی آن راه اندازی شده و منتشر شده در هفته گذشته. در آن از 1000 واحد نیویورک شد و پرسید: “چه مدت طول خواهد آن را تا زمانی که شما راحت انجام یک فرد در تاریخ با کسی؟” چهارده درصد از پاسخ دهندگان در پاسخ ASAP 20.8 درصد جواب داد: در یک ماه و یکی دیگر از 21.3 درصد جواب داد: در دو تا سه ماه است.

وقتی که من شروع به درخواست مردم این سوال من یک مقدار قابل توجهی از هیجان در مورد رفتن بر روی تاریخ دوباره—”من خواسته بودن از چپ و راست گفت:” جسیکا 31 ساله وکیل در بروکلین—بلکه یک حس است که در حال حاضر زمان به choosier.

“قبل از COVID من خواهد بود مشتاق به بگو هی بیایید ملاقات برای یک نوشیدنی با فقط در مورد هر کسی گفت:” جاناتان 45 ساله توسعه دهنده وب در سانتا باربارا کالیفرنیا. در حال حاضر او گفت: “من خیلی بیشتر مراقب باشید در مورد کسی که من را تامین کند و به همین دلیل است. من مطمئن شوید که قبل از اینکه من حتی با کسی که COVID-19 نگرانی برای آنها. وجود دارد یک زن من همسان با در خرداد ماه بود که مثل من نمی پوشیدن ماسک.’ من noped بری که.”

از تعداد انگشت شماری از لحاظ اجتماعی فاصله گرفته تاریخ, او, Nico 25 ساله دانشجوی حقوق در Charlottesville, Virginia اعتراف کرد: “من احتمالا باید خواسته اند با صراحت بیشتری, ‘آیا شما شده است به اجتماعی فاصله? در اینجا آنچه که من انجام شده است.’ من حدس می زنم آن را فقط سخت را به جریان گفتگو به طور طبیعی پس از آن.”

“در برخی از نقطه ما احتمالا باید بحث در مورد آن گفت:” ربکا یک 20 ساله دانشجو در شهر پاناما ، اما آن می تواند بی دست و پا: “من نمی خواهم آن را برای آمدن در سراسر به عنوان کنترل با درخواست او:” آیا شما با پوشیدن ماسک خود را به بیرون رفتن?’ “

نینا لام در مواجهه با بن بست در اخیر تاریخ در پارک مرکزی نیویورک. لام که 23 و با این نسخهها کار به عنوان یک برنامه ریز رویداد در حال حاضر بدست با هم با یک دوست به نشستن در پارک در یک روز متفاوت و از آنها می خواهم خود را گرفته ماسک بنابراین او نمیفهمد او را به انجام همان در تاریخ خود را. “من به پارک کردم و من نشستم با [تاریخ] و گفتم باید ما را به ما ماسک کردن ؟” و او مانند, ” i’m gonna leave معدن در.’ من مثل این بود, ” اوه,, OK, پس از آن من حدس می زنم من ترک معدن در بیش از حد.’ من احساس نوع بی دست و پا که در آن نقطه در نظر گرفتن معدن و ظاهری مانند من طفره رفتن از قوانین. من تا به حال این واقعا طولانی تاریخ با او—ما وجود دارد به مانند پنج ساعت—و ما تا به حال ماسک در کل زمان.

“این احساس من نمی تواند واقعا به آنچه که او فکر می کرد به اندازه من واقعا نمی توانست خود را ببینید, عبارات” لام گفت. “این واقعا سرگرم کننده بود برای رفتن در این تاریخ و به لاس زدن و یک فرد عادی اما پس از آن تا آشکار برای کل چیزی که آن را زندگی عادی. شاید ما نیست با یک بازی خوب برای یک بیماری همه گیر تاریخ, است که متفاوت از یک بازی خوب برای تاریخ در زندگی عادی است.”

در پراویدنس, رود آیلند, Orion Dommisse اخیر تاریخ تقریبا معکوس لام است. “من با پوشیدن ماسک,” او گفت:. “هنگامی که من تو را دیدم [تاریخ] او نبود با پوشیدن یک ماسک و سپس به عنوان من در حال قدم زدن دیدم همه این افراد در اطراف نیست با پوشیدن ماسک و آن را به طور کامل من از freaked. من احساس می کردم عجیب و غریب یک. من احساس نظیر فشار به پوشیده نیست یکی است.” Dommisse گفت: او در زمان خود ماسک کردن اما خواست او نشده بود و یا که او تا به حال مورد بحث آن را با تاریخ خود را. اما در حال حاضر او متلاطم. “این نوع مانند تلاش برای ایمن-sex talk,” او گفت:.

این بود که نه تنها زمان امن-sex مقایسه آمد. ناتالیا تورنتو اتفاقی میکشد گفت: “من وقتی که من رفت و به دریافت که COVID تست کنید فکر کنید گه اگر آن بیرون می آید مثبت من قصد دارم را به او بگویید و آن را برای رفتن به مانند کسی گفتن که شما باید یک STD.’ “

“پس از پارک جهنم چیست و آیا شما انجام دهید؟”

انحصار است و به طور کلی تبدیل به یک موضوع گفتگو زودتر از آن معمولا در استاندارد ارتباط جدول زمانی. دانیل 25-year-old tech نویسنده در بروکلین گفت که او نمی خواهد در شرایط عادی به طور انحصاری تاریخ زن با او رفت و در دو لحاظ اجتماعی فاصله خرما به تازگی. اما این نیست شرایط عادی است. “این آخر هفته ما تا به حال یک مکالمه واقعی در مورد آن که خوب بود بیشتر صریح تنظیم شرایط,” او گفت:. او سرد بود با آنها را تنها دیدن هر یک از دیگر در حال حاضر. “او مانند” من فکر می کنم این خدمت هر دو ما است.’ “

بسیاری از مردم هنوز در تلاش برای کشف کردن چگونه به لاس زدن بدون دست زدن به شخص دیگر. “در یک نقطه [تاریخ] نوع, من حدس می زنم instinctually لمس بازوی من گفت:” جسیکا بروکلین وکیل. “من گفتم:” من واقعا لذت بردن خودم در اینجا, اما من احساس می کنم که ما نباید لمس کردن در عین حال که بی دست و پا بود برای گفتن به کسی که شما در واقع ساق بلند, وب کم ،

این سوال که چه چیزی را پس از نشستن در یک پارک لمس کردن هر یک از دیگر در یک زن و شوهر بار نیز از روی حیله و تزویر. “وجود دارد یک میلیارد چیزهایی که من می خواهم انجام دهید قبل از اینکه گفت:” اندرو Leamon, a 30-year-old copywriter در شیکاگو ساعتی خاموش کنسرت, موزه توپ bocce. “آن شده است به طور قابل توجهی کاهش می یابد در حال حاضر به من می گویند در مورد دو گزینه: ویدئو و راه رفتن. بزرگترین نیست.”

آنا خزه, a 30-year-old New Yorker تکرار این نگرانی است. “پس از پارک چه غلطی می توانم انجام دهم؟”

آن هم فقط سخت تر برای رسیدن به می دانم که کسی که جسیکا گفت: “برای من دیدن کسی که در خود محیط اجتماعی به دیدن آنها چگونه ارتباط برقرار کردن با دوستان خود و یا چه فعالیت های آنها را در وقت آزاد خود را اگر آنها می دانند که در مورد سرد رویدادهایی مانند کنسرت ها و فیلم ها و چیزهای مانند آن تغذیه به من جاذبه برای کسی. در حال حاضر تمام کسانی که همه چیز لغو شد.”

لام گفت که او مطمئن نیستید که چگونه برای ادامه پس از تاریخ او در ادامه در پارک مرکزی—یکی که در آنها عینک ماسک های تمام وقت. “من قطعا بیرون رفتن با او را دوباره اما آن را احساس می کند مانند چیزی که برای انجام شده است برای رفتن به یک موزه و یا به صرف شام در یک زیبا و دلفریب, رمانتیک, رستوران و یا دیدن یک نمایش و یا رفتن به یک فیلم و یا چیزی که بدیهی است که ما نمی تواند انجام دهد. آن را احساس می کند از نوع احمقانه به مانند ” خوب ما باید فقط انجام یک تکرار? ملاقات در همان محل ؟ نشستن بر روی یک پتو دوباره؟’ این است که واقعا ارزش آن را دارد؟”

“من نمی توانم بفهمم که آیا یا نه آن را می شده اند متفاوت در یک نوار” خزه گفت: او پارک قرار ملاقات گذاشتن. “این سخت است برای احساس شیمی با کسی. در برخی از راه ما ایجاد شرایط که در یک نوار شراب: الکل وجود دارد وجود دارد روشنایی خلق و خوی آن شب شما لباس تا ترتیبات صندلی. … وجود دارد که بخشی از قدمت است که مانند ما خرید به سحر و جادو و تعلیق ناباوری و این توهم که ما در حال ایجاد برای هر یک از دیگر. این است که نه. ما فقط به معنای واقعی کلمه رفتن به پارک و پیاده روی.”

با وجود این اشکالاتی خاصی که قبلا پیش بینی نشده مزايای خود را ارائه شده است. جنیفر Wexler دوستیابی مربی است که انسان به شنیدن از مشتریان خود را که در حال تلاش برای در آغوش گرفتن آنها گفت که بیشتر وقت نیست همیشه یک چیز بد: “آنچه در این بیماری همه گیر در حال انجام است که واقعا کند همه چیز را. مردم هستند نه عجله برای رابطه جنسی, و آنها در حال عجله به روابط. مردم واقعا در نظر گرفتن زمان برای رسیدن به کسی دیگر.”

“این واقعا خوب بوده است در پایان یک تاریخ نیست که به نگرانی در مورد اینکه آیا او برای رفتن به سعی کنید و شما بوسه,” ربکا فلوریدا 20 سال پیر شده است. “من فقط پرتاب یک نشانه صلح مانند” اقامت 6 فوت دور!’ “

این ما به ارمغان می آورد بازگشت به چالش اجتماعی فاصله خداحافظ. جسیکا وکیل گفت: پارک دوستیابی فراهم می کند آسان کردن اگر شخص دیگر ورزشها است. “یک من خرما بود فقط بد,” او گفت:. “من فقط احساس نمی شد او را.” این دو تا به حال بدست برو کوکتل سپس نشستم روی نیمکت. هنگامی که او آماده بود به ترک “وجود دارد در حال انتظار برای بررسی. من فقط انجام می شود با من و سپس من بود ‘از ملاقات شما خوشبختم خداحافظ!’ “

مکنزی 26 ساله Vancouverite ابداع خود استراتژی خروج برای پیاده روی خرما. “من را به خودم برخی از اعتبار. من خیلی باهوش,” او گفت:. “من برداشت برخی از مسیرهای پیاده روی که در واقع یک مسیر کوتاه تر یا طولانی تر از مسیر پس از حدود نیمه راه از طریق زمانی که ما رسیده و چنگال و من با داشتن یک زمان خوب بودم: ‘ما در حال چرخش به اطراف و در نظر گرفتن مسیر کوتاه. من قصد دارم به عقب به ماشین من.’ “

نیکو, قانون, دانش آموز گفت: بسته بندی یک تاریخ به عنوان یک مرد احساس می کند در حال حاضر بیش از حد: “آن را افزایش تنش یا استرس به برخی از درجه ای به عنوان شما شروع به نزدیک شدن به پایان راه رفتن بود زیرا آشکار است که که در پایان آن است. من فکر می کنم من تو را دیدم یک زن و شوهر از دختران از طریق همان ذهنی حساب مانند ‘OK ما حدود پنج دقیقه در سمت چپ این چیز. چه کنیم—کنیم, آغوش, در پایان, و یا ما فقط نوع موج در هر یک از دیگر؟’ که خیلی عجیب و غریب است.”

نیکو نبوده است hugging در تاریخ اول. اما حتی کسانی که با بهترین intensions ملزم به لغزش گاهی اوقات به خصوص زمانی که آنها در مقابل شرایط تخفیف.

لورا, a 30-year-old دولت کارگر در لندن به تازگی برنامه ریزی شده یک فرد در تاریخ با یک زن که نمی زندگی در شهر خود که با او در ارتباط با یک برنامه دوستیابی. آنها تصمیم گرفتند که آنها را ملاقات در نیمه راه بین آنها و یک پیک نیک.

تاریخ را به یک شروع خوب و لورا گفت: او می تواند از بدن زبان است که او دوست داشت ، سپس چند ساعت در “آن شروع به باران واقعا به شدت آن است نه آنچه شما می خواهید زمانی که شما با داشتن یک پیک نیک در پارک.”

آنها تا به حال تنها یک چتر بنابراین آنها سعی کردند آن را به اشتراک بگذارید. وجود دارد می رود 6-پا حکومت. و سپس آن را به باد می وزد و قبل از اینکه طولانی او و تاریخ او را دعوت به نشستن در تاریخ است. بسیار برای هر اجتماعی فاصله در همه.

“ما در نهایت داشتن رابطه جنسی در پشت ماشین” لورا گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>