“به دام افتاده و دفاعی”: مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش unravels پس از دستیاران او بگویید که او در یک “مسیر به شکست”

گزارش نیویورک تایمز روز چهارشنبه در بر داشت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران در تلاش بوده اند به او هشدار می دهند که نظرسنجی ها حاکی از ضعیف برای شانس خود را در سال 2020 است.

اما به گفته خبرنگاران مگی Haberman و آنی Karni رئیس جمهور شد “بی تاب” و نمی رسیدگی به اخبار خوب:

تبلیغات:

در جلسه اخیر با بالا مشاوران سیاسی رئیس جمهور تهمت بود بی تاب به عنوان آنها به او هشدار داده بود که او در مسیر به شکست در نوامبر اگر او ادامه داد: آتش زا رفتار عمومی و در توییتر.

روز قبل از آن آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال موجب زنگ با پاسخ به اعتراض به خشونت پلیس با یک تهدید که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده در برابر دستیاران خود را. “من باید به خودم” او پاسخ داد: با توجه به سه نفر آشنا با نشست. چند ساعت بعد او ارسال شده است در توییتر یک نامه از سابق خود را وکیل شخصی توصیف برخی از معترضان به عنوان “تروریست ها است.”

برخی از دستیاران خود را آنقدر محزون در پاسخ که آنها پیشنهاد به بار که تهمت نیست حتی یک ترم دوم — که او در تلاش برای خرابکاری خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن “است که اقدام به دام افتاده و دفاعی و رفتار خود مخرب بوده است به طوری که از مرحله یک وقت در یک انتخابات سال است که بسیاری از مشاوران تعجب می کنم اگر او واقعا علاقه مند به خدمت گرفت.”

این به نظر می رسد بسیار بعید است همه چیز داده شده ما می دانیم که در مورد رئیس جمهور. روشن است که او نمی خواهید به دیده می شود به عنوان یک بازنده است. مشکل این است که از همه ظاهر است که او هیچ ایده چگونه به سرب در یک لحظه مثل این یکی به عنوان او flails از یک بحران به بعد. و پس از او هیچ واقعی دستور کار برای یک دوره دوم او نمی باید درک روشنی از چگونه برای اجرای یک مثبت مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات:

و اخبار انتخابات واقعا بد است برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اخیر نظر سنجی عمومی نشان داده اند تهمت پایین توسط دو رقمی در رای کشور و حتی برخی از نوسان متحده در برابر بایدن. حتی با فرض اینکه برخی سیستماتیک تعصب در پای صندوق های رای در برابر تهمت و که او می تواند به بهبود جایگاه خود را در ماه های آینده آن را سخت خواهد بود برای او را به جلو و یک پیروزی در ماه نوامبر.

اما اگر او از دست می دهد این احتمال وجود دارد نیست چرا که او در تلاش است. از آن خواهد شد چرا که او نمی تواند انجام این کار است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>