سربازان در خیابان های واشنگتن: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, هربرت هوور و معترضان

حوادث ژوئن 1 در پارک لافایت زمانی که شهروندان مسالمت آمیز در اعتراض به قتل جورج فلوید توسط چهار مینیاپولیس پلیس بودند به طور ناگهانی و با خشونت پراکنده عجیب و غریب مجموعه ای از اعضای ارتش ایالات متحده نظامی پلیس و سرویس مخفی با استفاده از اسپری فلفل (اگر نه از لحاظ فنی گاز اشک آور) لاستیک گلوله و انفجار نارنجک در سمت چپ بسیاری از مردم پرسیدن: چگونه می تواند این اتفاق می افتد در اینجا در ایالات متحده آمریکا?

خوب ارتش ایالات متحده شده است قبل از استفاده می شود برای قرار دادن یک تظاهرات در واشنگتن در اعتراض–نظامی مرحله نهایی مسابقات است که شما تقریبا به طور قطع نمی بخوانید درباره در کتاب های تاریخ شما perused در مدرسه است.

تبلیغات:

در مقدمه به استادی خود “شکوه و رویا: یک روایت تاریخچه آمریکا 1932-1972” ویلیام منچستر باز می شود با ماه مارس جایزه ارتش در واشنگتن:

در این تابستان 1932 در واشنگتن دی سی شبیه پایتخت در محاصره مبهم دولت اروپایی است. پس ممکن است برخی از بیست و پنج هزار بی پول جهان جانبازان جنگ شده بود اردو با همسران و فرزندان خود را در منطقه, پارک, افسردگی, رها انبارها و فروشگاه ها. مردان, حفر, خواند, جنگ, آهنگ, و هنگامی که رهبری یک مدال افتخار برنده و تماشا صد هزار سکوت واشنگتن آنها را پیاده تا خیابان پنسیلوانیا تحمل پرچم آمریکا از پژمرده پنبه. بسیاری از زمان, اما آنها منتظر و brooded. دامپزشکان آمده بود به درخواست دولت خود برای رهایی از رکود بزرگ پس از آن با نزدیک شدن به پایان آن سال سوم; به طور خاص آنها خواست پرداخت فوری سربازان’ “پاداش” مجاز تنظیم جبران عمل 1924 اما نه به دلیل تا 1945. اگر آنها می توانند پول نقد در حال حاضر مردان را دریافت حدود 500 $در هر. تیتر نویسندگان به حال تعمید آنها را “پاداش ارتش” “جایزه راهپیمایان.” آنها خود را به نام جایزه اعزامی نیروی.

عنوان منچستر انتخاب برای مقدمه مناسب است, شاعرانه: “پایین سنگ.” در متن این صحنه او توصیف دو معنی ساکن در آن امری عادی عبارت: امید کشور انصراف پایین به عنوان آن را از طریق رنج می برد در سال سوم از رکود بزرگ و واکنش دولت فدرال به معترضان اعمال حقوق قانونی خود در حال سقوط به نادر.

منچستر توضیح می دهد چگونه این سربازان امیدوار بود برای کنگره به قانون و سپس به عنوان تابستان عینک التماس برای مخاطبان با پرزیدنت هربرت هوور. اما هوور حاضر به ملاقات با یک هیئت از BEF و سپس پنهان در کاخ سفید:

تبلیغات:

ریاست جمهوری برای بازدید از طرح های سنا لغو شد; پلیس گشت کاخ سفید در زمینه روز و شب. برای اولین بار از زمان آتش بس [1918] اجرایی عمارت دروازه شد زنجیر بسته است. “هوور قفل خود در کاخ سفید” خواندن یک, New York Daily News, تیتر.

لازم به ذکر است که اگر چه او خواست برای منزوی کردن خود از هر گونه خطر احتمالی هوور تا به حال هیچ پناهگاه برای تعمیر به; اول کاخ سفید در پناهگاه بنا به گزارش یک اندک امر تحت شرق بال نمی خواهد حتی در نظر گرفته شود تا دسامبر 1941 و پس از حمله به پرل هاربر.

در “تاریخ مردم ایالات متحده,” Howard Zinn می نویسد: از این جنگ جهانی اول جانبازان رانده شده به ناامیدی ورود توسط راه آهن از سراسر کشور اغلب با خانواده های خود در دو, در ماه مه سال 1932 خود threadbare گاه مطابق با چشم انداز خود را:

بیش از بیست هزار آمد. اکثر معترضان در سراسر رودخانه پوتوماک از کاپیتول در Anacostia آپارتمان که در آن به عنوان جان دوس پاسوس نوشت: “این مردان در خواب کمی لاغر-tos ساخته شده از روزنامه های قدیمی, مقوا, جعبه بسته بندی جعبه بیت از قلع یا tarpaper بام هر نوع cockeyed موقت پناه از باران خراشیده با هم از این شهر بیرون بریزیم.” این لایحه برای پرداخت پاداش به تصویب مجلس شد اما با شکست در سنا و برخی از جانبازان دلسرد چپ. اکثر ماند — برخی از اردو در ساختمان های دولتی در نزدیکی کنگره بقیه در Anacostia آپارتمان و هوور رئیس جمهور دستور داد که ارتش برای اخراج آنها.

البته مقایسه بین این صحنه در سال 1932 و در سال 2020 به تنها تا کنون.

تبلیغات:

در سال 1932 Hoover دیده بود جایزه ارتش معترضان اشغال شهر برای چندین ماه بود و احساس تحت فشار توسط صاحبان کسب و کار محلی برای روشن شدن خیابان جانبازان که در نظر گرفته شد آواره.

در سال 2020 در صبح روز 1 ژوئن تهمت گزارش صحبت کرد و برای اولین بار به رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین. سپس وی از فرمانداران به “تسلط بر خیابان” به طوری که آنها نمی خواهد “نگاه مانند پرشهای.” پس از آن در برخی از نقطه, او مصمم به ارائه یک مثال با حذف از معترضان در برابر کاخ سفید.

تبلیغات:

داشتن شده است برای انتقاد سوخت در طول یک اعتراض هوور البته تا به حال هیچ تمایل به manfully رژه ، مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را cenacolo — از جمله دختر خود را Ivanka; دادستان کل ویلیام Barr که بنا به گزارش ها به منظور پراکنده کردن معترضان و کسانی که در حال حاضر ادعا می کند که گاز فلفل است “نه شیمیایی”; وزیر دفاع علامت Esper; و رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال. علامت Milley — استفاده از اقدام نظامی به منظور راه رفتن از کاخ سفید در سراسر به سنت جان کلیسا. در آنجا مغلوب ساختن پیشی جستن ناشیانه برگزار شد و quizzically در نظر گرفته آنچه که او (در پاسخ به سئوال یک خبرنگار) شرح داده شده نه به عنوان یک شخصی کتاب مقدس اما فقط به عنوان “یک کتاب مقدس.” به عنوان عکاسان در زمان عکس های خود تهمت مطرح شده که عجیب و غریب بیان او اغلب فرض می شود با مطبوعات چه ممکن است به عنوان بهترین استراحت موسولینی صورت.

Zinn ادامه داستان غم انگیز و ما متوجه برخی از املاک و comers بودند که در عمل در سال 1932:

چهار نیروهای سواره نظام چهار شرکت از پیاده نظام تفنگ اسکادران و شش تانک های مونتاژ شده در نزدیکی کاخ سفید است. ژنرال داگلاس مک آرتور شد مسئول عملیات عمده دوایت آیزنهاور خود aide. George S. Patton یکی از افسران. مک آرتور به رهبری سربازان خود را پایین Pennsylvania Avenue با استفاده از گاز اشک آور برای حذف جانبازان از ساختمان های قدیمی و مجموعه ای از ساختمان ها در آتش است. سپس به ارتش منتقل شد در سراسر پل به Anacostia. هزاران نفر از جانبازان, همسران, فرزندان, شروع به اجرا به عنوان گاز اشک آور گسترش یافته است. سربازان آتش به برخی از کلبه و به زودی تمام اردوگاه به آتش کشیده شد. هنگامی که آن را بیش از همه دو جانبازان ضرب گلوله کشته شده بود به مرگ یازده هفته نوزاد مرده بود, هشت سال بود تا حدی کور گاز دو پلیس تا به حال شکسته جمجمه و یک هزار جانبازان مجروح شدند و توسط گاز.

در منچستر حسابداری از صحنه در شهر درست قبل از اینکه مک آرتور شروع حمله هزاران نفر از شهروندان — شاید بسیاری از مردم در خیابان در زمان صرفا کارمندان دولت که فقط به ترک کار برای روز شد و در حال حاضر در مورد به دریافت متناوب beatdown:

تبلیغات:

آن را در حال حاضر 4:45 p. m. در این عملیات تا به حال تبدیل شدن به بدترین بهنگام در مک آرتور حرفه ای. پانزده دقیقه زودتر منطقه را در خدمات مدنی کارگران آغاز شده بود ریختن به خیابان ها خود را روز کار انجام شود; از بیست هزار نفر از آنها فراوان در پیاده رو در سراسر از سر در گم آشفته جانبازان.

و ما به عنوان شاهد در جریان تظاهرات مطبوعات می تواند درمان شود با پاک کردن کینه توزی:

بسیاری از کسانی که حاضر بودند noncombatants و برخی از آنها حرفه ای, خنثی, اگر مسلح اقتدار در نظر گرفته newspapermen با سوء ظن. یک خبرنگار darted به یک باجه تلفن در خارج از یک ایستگاه به او تماس بگیرید ، یک سرباز پرتاب یک بمب در داخل و او را برد.

آن است که منافع امروز به عنوان خوانده شده شرح هوور توسط والتر انتگرالی ليپمن در یک قطعه منتشر شده در مجله هارپر را در سال 1930 یک سال قبل از پاداش ارتش آمد به واشنگتن است. در “عجیب و غریب ضعف آقای هوور,” انتگرالی ليپمن می نویسد که در آن است که انتظار می رود که بی تجربگی در دولت را در misjudgments در رهبری:

آقای هوور … تا به حال تجربه بسیار کمی در این هنر دولت است. او هرگز قبل از انتخاب شده برای هر اتاق. او هرگز یک قانونگذار یک شهردار یک فرماندار. ضعف خود را به نظر می رسد به من به نظر با توجه به نوع عدم قطعیت که ممکن است انتظار می رود از یک مرد که به طور ناگهانی می یابد خود را در یک محیط عجیب و غریب به خصوص با وجدان مناقصه فکر نازک پوست انسان به آنها رفتار جمعیت نگران کننده است به دلیل آن است که بیگانه.

دور “وجدان” و “مناقصه فکر” و انتگرالی ليپمن می تواند نوشتن از مردی که گاهی اوقات به نظر می رسد در دفتر بیضی در زمان خود ما با چراغ “مردم خانه” آماده می شود خاموش توسط یک انگشت ماشه.

تبلیغات:

همچنین باید اشاره کرد که پس از تلاش برای متوقف کردن ارتش از عبور از رودخانه در تعقیب عقب نشینی جانبازان اما سفارشات ظاهرا نادیده گرفته شده توسط یک متعصب مک آرتور که می خواستم به درایو معترضان از اردوگاه. ظاهرا آیزنهاور استدلال با مک آرتور در مورد استفاده از زور علیه غیرنظامیان و گفت: “این سیاسی است, سیاسی” دوباره و دوباره در منچستر حساب. از افتضاح ناراضی آیزنهاور بعد از آن اشاره کرد: “تمام صحنه رقت انگیز بود. جانبازان آیا یا نه آنها در اشتباه راهپیمایی در واشنگتن شد پاره پاره بیمار-تغذیه و احساس خود را به شدت مورد آزار قرار گرفته. به ناگهان دیدن کل اردوگاه رفتن در شعله های آتش فقط اضافه شده به ترحم یکی تا به حال به آنها را احساس کنید.”

در سال 2020 امریکا حدود 70 از معترضان به دور محور از میدان لافایت بعد خود را به دام افتاده توسط پلیس در یک مجتمع مسکونی در خیابان. آنها خوشبختانه نجات توسط صاحب خانه که به نام آنها در داخل و عقب رانده در پلیس. گفته می شود حتی به عنوان صاحب خانه شروع به دخالت هنگامی که معترضان تا به حال هیچ جایی برای رفتن پلیس در ادامه به آتش گاز اشک آور در آنها.

بنابراین نظامی آمریکا نه تنها با استفاده از نیروی گاز از جمله در برابر کسانی که در اعتراض به قتل جورج فلوید اما در مورد پاداش ارتش حتی در برابر جنگ جهانی جانبازان — خود را بسیار خود را.

با توجه به این که امروز معترضان در حال برخورد با یک شدت نظامی نیروی پلیس و این خاص رئیس جمهور که هرگز در خدمت و ظاهرا که هیچ درک درستی از نظامی کدهای افتخار و که نمایش تنها لب-سرویس احترام به قانون اساسی و که همچنین ممکن است در نظر گرفتن مشاوره در کنترل جمعیت از مستبد او را تحسین بسیاری که اغلب به نظر می رسد ناامید به نظر می رسد “مردانه” همه شرط هستند ،

تبلیغات:

هنوز هم شاید دلیل وجود دارد برای آینده ای بهتر. رو به استعفا و یک موج شدید condemnations از بازنشسته ارتش, منشی, Esper و ژنرال Milley هر دو شکست با مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال خود در برابر معترضان. و هزاران نفر از معترضان که در راهپیمایی مسالمت آمیز در سراسر کشور (و, در واقع, در حال حاضر در بسیاری از کشورهای دیگر) اثبات — آیا به عنوان بی باک شهروندان از میلواکی در انتخابات اخیر — که آنها بیش از تمایل به نشان می دهد تا به بازیگران یک رای (نوعی) حتی در یک بیماری همه گیر.

Zinn — که “مردم ” تاریخ” باید خواندن مورد نیاز برای دانش آموزان دبیرستانی به عنوان آن را فراهم می کند یک دیدگاه در تاریخ ایالات متحده قطعا نه نوشته شده است از نقطه نظر تاریخ “برندگان” — خلاصه تا اثر ماندگار از فاجعه از پاداش ارتش تظاهرات:

سخت سخت برابر انفعال دولت در کمک به این اقدام دولت در صفوف جانبازان — همه اثر خود را در انتخابات نوامبر سال 1932. حزب دموکرات نامزد فرانکلین D. روزولت را شکست داد هربرت هوور شدت گرفت در بهار سال 1933 و شروع یک برنامه اصلاحات قانون که از آن به عنوان “معامله جدید است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>