رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به نظر می رسد پیشنهاد در عوض به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو نشان می دهد او ممکن است عقب دولت را, بان کی مون در نیویورک شرکت در تسریع برنامه های سفر اگر دولت قطره آن پرونده های حقوقی علیه او.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط دولت خود بان کی مون در نیویورک از برخی اعتماد مسافر برنامه های دولت را “غیر ضروری و پرونده های حقوقی” در یک صدای جیر جیر قبل از دیدار با کومو یک دموکرات در کاخ سفید ،

تبلیغات:

“او باید درک کند که امنیت ملی به مراتب بیش از سیاست است. نیویورک باید توقف همه از آن غیر ضروری دعاوی & آزار [sic] شروع به تمیز کردن خود و کاهش مالیات است. ایجاد روابط اما نمی آورد که Fredo!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: با استفاده از خود را بد نام مستعار برای کومو برادر: سی ان ان میزبان Chris Cuomo.

در این جلسه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ممنوع نیویورکی از شرکت در جهانی ورود یک برنامه است که اجازه می دهد تا شرکت کنندگان برای جلوگیری از طولانی خط آداب و رسوم و دیگر اعتماد مسافر برنامه های است که اجازه می دهد شرکت کنندگان به استفاده از خطوط کوتاه تر در فرودگاه ها و گذرگاه های مرزی.

وزارت امنیت داخلی گفت: TSA Precheck برنامه خواهد نمی شود هر چند که می تواند در آینده تغییر نیویورک تایمز گزارش داد.

تبلیغات:

مقامات گفت: بان کی مون در پاسخ به دولت جدید چراغ سبز قانون که اجازه می دهد تا مهاجران مستند نشده برای به دست آوردن گواهی نامه ی رانندگی و ممنوع مهاجرت مقامات از دسترسی به دولت گروه از وسایل نقلیه موتور پایگاه داده بدون حکم دادگاه.

هر چند نیویورک یکی از 15 متحده که مورد تایید چراغ سبز قوانین مقامات دولت ادعا کرد که دولت محدودیت در دسترسی توسط مقامات مهاجرت “بسیاری از قوانین محدود کننده” در کشور با توجه به بار.

کومو که به شکایت دولت بیش از بان کی مون خواستار حرکت “اخاذی است.”

تبلیغات:

“این بیکران تکبر بی احترامی به قانون بیش از حد سیاسی دولت و این نوع دیگری از اخاذی,” او گفت: هفته گذشته است. “این چیزی است که تهمت را با اوکراین است. این است که اخلاق خود را از دولت فدرال است.”

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز همچنین قول داد به “شدت دفاع از” دولت قانون جدید.

تبلیغات:

“با وجود رئیس جمهور تهمت تلاش برای مجازات نیویورکی برای عبور از قوانین خاص خود را دارد و جایگاه خود بیگانه سیاست های نیویورک را” جیمز گفت.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از کار اخراج کردن تقاضای خود را برای دولت به رها کردن آن پرونده های حقوقی علیه او جیمز توییتی که او قصد دارد برای انجام هیچ چیز.

جیمز تا subpoenaed مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی و دولت در حال بررسی است و این سازمان نسبت ناروا. او قبلا امن 2 میلیون دلار حل و فصل از مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از اعتراف به استفاده از بودجه مطرح شده برای موسسه خیریه خود را برای نفع شخصی.

تبلیغات:

“هنگامی که شما متوقف کردن نقض حقوق و آزادیهای شهروندان از تمام نیروهای جدید ما ایستاده است” جیمز ” میگوید. “تا آن زمان ما یک وظیفه و مسئولیت برای دفاع از قانون اساسی و حکومت قانون است.”

برخی از دموکرات ها را متهم به تهمت جدید “عوض” پس از استیضاح مدیران هشدار داد که او خواهد بود جسارت به پس از خود را از دشمنان اگر سنا او را تبرئه شد در استیضاح آزمایشی که آن را بیشتر پایین خط حزب.

“تبرئه خواهد همچنین ارائه مجوز به رئیس جمهور تهمت و جانشینان او به استفاده از دلار برای مالیات دهندگان شخصی سیاسی به پایان می رسد . . . رئیس جمهور نیز می تواند نگه دارید گروگان فدرال بودجه اختصاص داده شده برای متحده — مانند پول برای بلایای طبیعی بزرگراه ها و بهداشت و درمان — مگر و تا زمانی که مقامات دولتی انجام شخصی و سیاسی به نفع” دموکراتها استیضاح محاکمه مختصر گفت.

تبلیغات:

قضایی مجلس رئیس جری Nadler, D-n. y. سرعت مرتبط مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین تقاضا برای استیضاح محاکمه.

“عزیز @SenateGOP این چیزی است که دیگر بجای توسط رئیس جمهور ایالات متحده به نظر می رسد,” او گفت: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن را صدای جیر جیر.

تشکر. Val Demings D-Fla., که در خدمت به عنوان یک استیضاح مدیر در سنا محاکمه توییتی که تهمت بود “در حال گسترش خود را سوء استفاده از قدرت به تهدید ایالات متحده (تهدید میلیون ها نفر از مردم او ظاهرا برای کار). در این مورد او را برگزاری ایالت نیویورک گروگان سعی کنید برای جلوگیری از تحقیقات خود را قبل از مالیات تقلب.”

پس از جلسه روز پنجشنبه هر دو طرف گفت: مذاکرات ادامه خواهد داد. اگر دولت نمی تواند در رسیدن به توافق با کاخ سفید “و سپس ما یک طرح دعوی در دادگاه” کومو گفت.

تبلیغات:

“این فقط در نیویورک وجود دارد جذاب یادداشت که به بیرون درز شد از وزارت امنیت میهن,” او گفت: “که گذاشته چیزهایی که می تواند انجام شود به مجازات غیر دوستانه متحده است.”

“این یادداشت… ثابت می کند که چه بوده ایم گفت: از آغاز,” او اضافه شده در توییتر. “مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت تصمیم به ممنوعیت NYers از اعتماد مسافر برنامه های سیاسی با انگیزه تلافی به معنای مجازات دولت ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی