تهمت متهم چین از weaponizing coronavirus همه گیر در تلاش برای خنثی کردن و انتخاب مجدد او پیشنهاد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متهم چین از weaponizing coronavirus همه گیر برای خنثی کردن و انتخاب مجدد او چشم انداز اضافه کردن در یک دفتر بیضی که دولت او بود و توطئه و اقدام تلافی جویانه.

“چین انجام خواهد داد هر آنچه را که می توانید به من از دست دادن در این مسابقه” مغلوب ساختن پیشی جستن به رویترز گفت در روز جمعه با این ادعا که چین را از دست داده و همه گیر شد بخشی از یک اتهام تلاش برای انتخاب presumptive دموکراتیک حریف جو بایدن.

تبلیغات:

“آنها به طور مداوم با استفاده از روابط عمومی به سعی کنید به آن را مانند آنها گناه احزاب” رئیس جمهور گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که چین به تنهایی مسئول یک بیماری همه گیر است که به کشته شدن حداقل از 60 ، 000 نفر در ایالات متحده به تاریخ و قطع جهانی دومینو هیئت اقتصادی آتن. رئیس جمهور به رویترز گفت که اولین مرحله از معامله تجارت او به تازگی زده با یازدهم بود “ناراحتی بسیار بد” با اقتصادی جهانی خرید اینترنتی.

پرسید که چه گزینه های او توزین مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تعدادی در دسترس بودند. “من می توانم در یک مقدار زیادی” او طعنه بدون ارائه جزئیات.

تبلیغات:

واشنگتن پست در گزارش روز شنبه که دولت به فکر یک پاسخ است که می تواند شامل سلب چین “حق حاکمیت” و اجازه می دهد که دولت ایالات متحده و یا شهروندان به شکایت این کشور است. کارشناسان هشدار می دهند این حرکت ممکن است نیاز به کنگره قانون.

دیگر مقامات گزارش شناور گزینه لغو برخی از بدهی ایالات متحده به تعهدات چین اما بحث اولیه باقی می ماند. “کمی رسمی کار آغاز شده است در تبدیل اولیه این ایده ها به واقعیت” با توجه به پست.

رئیس جمهور خودش را به اب و هوای ناگسستنی جریان brickbats از دموکرات ها و حزب خودش که به انتقاد از دولت bungled پاسخ به شیوع ریخت به کشور است.

تبلیغات:

یک یادداشت به بیرون درز این هفته از حمله داعش’ کمپین ملی سازمان دستور سناتور در حال اجرا برای انتخاب مجدد به زیر را انجام دهید: “آیا دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن به غیر از چین, سفر بان کی مون حمله به چین است.”

این یادداشت توصیه می شود داوطلبان برای پاسخ به کروناویروس سوال گفت: “من آرزو می کنم که هر کس زودتر عمل — که شامل ما مقامات منتخب سازمان بهداشت جهانی و CDC.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب نقاط به جزئی ممنوعیت سفر در چین در اواخر ماه ژانویه و ادعای پکن باید با توجه به جهانی بهتر و سر بالا. اما اخیر واشنگتن پست گزارش داد که مقامات ایالات متحده شامل اطلاعات در مورد شیوع بیماری در حداقل یک دوجین از مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه هوش جلسات.

سخنگوی چین وزارت امور خارجه در پاسخ به تهمت و اتهامات از انتخابات دخالت کرد و گفت: “انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده است که یک مسئله داخلی ما هیچ علاقه ای به دخالت در آن است. ما امیدواریم که مردم آمریکا نمی خواهد بکشید چین به انتخابات آن سیاست است.”

انتخاباتی از هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و بایدن استناد کرده اند چین در تبلیغات است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به تازگی منتشر شده یک سری از تبلیغات لکه معاون رئیس جمهور سابق به عنوان “پکن بایدن” اشاره به اتهامات اثبات نشده نشات گرفته از رودی جولیانی که بایدن خانواده siphoned غیرقانونی میلیاردها دلار از معاملات در چین است. این بایدن کمپین قرار دادن یک ویدئو با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست و به ایستادن به چین است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن “نادیده گرفته هشدارهای کارشناسان بهداشت و درمان و سازمان های اطلاعاتی و قرار دادن اعتماد خود را در رهبران چین به جای. و در حال حاضر همه ما در حال پرداخت قیمت” بایدن می گوید در این ویدئو.

کارشناسان بهداشت عمومی و فعالان سیاسی را محکوم کرده اند پکن پاسخ از جمله تاکتیک های استبدادی, خاموش کردن منتقدان داخلی و laggard تلاش برای مهار ووهان استان که در آن ویروس نشات گرفته است.

رئیس جمهور معتقد است که او قوی است در چین با وجود به طور معمول صداقت تحسین برای رئیس جمهور چین از جمله اقدامات اطراف این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در ماه فوریه که یازدهم “است که قوی و تیز و با قدرت متمرکز” در “چه خواهد بود بسیار موفق عمل” و اضافه کرد که چین تا به حال نشان داده شده است “بزرگ نظم و انضباط است.” مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین مطمئن جهان در ماه فوریه و مارس است که دولت او بود “همکاری نزدیک” با Xi رژیم است.

تبلیغات:

او گفت که به دنبال بیش از 160 میلیارد دلار از دولت چین برای جبران جهانی همه گیر در یک کنفرانس مطبوعاتی این هفته است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>