مغلوب ساختن پیشی جستن admin تکه اوباما-دوران حمایت برای تغییر جنسیت بیماران در طول همجنسگرایان غرور ماه

در یک حرکت گسترده تقبیح توسط LGBTQ باروری و حامیان حقوق بشر را مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اواخر جمعه نهایی بهداشت و درمان قانون که لغو اوباما-دوران nondiscrimination حفاظت نما و nonbinary مردم و بیماران به دنبال سقط جنین و کسانی که انگلیسی صحبت می کنند.

“هیچ کس نباید ترس تبدیل دور توسط ارائه دهنده خدمات پزشکی به دلیل که آنها هستند و یا شخصی بهداشت و درمان تصمیم گیری آنها را ساخته اند.”
—فاطمه Goss گورهای NWLC

تبلیغات:

“این کشنده است و همه ما باید خشم” اعلام کرد: آیتالله سیستانی معاون حقوقی مدیر لوئیس Melling. “این است که فراتر از heartless.”

“در حالی که مردم رو نگران کننده نرخ بیکاری و از دست دادن بیمه درمانی و جهانی همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد قوانین به منظور اطمینان حاصل شود مردم در حال تبدیل شده به دور از بهداشت و درمان به دلیل که آنها هستند و یا آنچه در زبان آنها صحبت می کنند” او گفت:.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” Melling افزود: “ساخته شده است که یک ماموریت خارج از قرار دادن سیاستمداران و اعتقادات مذهبی بالا یک بیمار بهداشت و درمان.”

تبلیغات:

فاطمه Goss گورهای زنان ملی مرکز قانون (NWLC) در بیانیه ای گفت که دولت “باید شرمنده از خود را برای نهایی یک حکومت قرار می دهد که زندگی بیشتر به حاشیه رانده شده در معرض خطر در طول یک جهانی و همه گیر” و هشدار داد بیماران خواهد بود “در معرض خطر قرار داده با این قانون است.”

مارا Keisling مدیر اجرایی مرکز ملی نما برابری نیز هشدار دوشنبه گفت که “قوانین جدید امروز منتشر شد نفرت و بی رحمانه خواهد شد و مردم را از اینکه قادر به مراقبت از آنها نیاز به زندگی شاد و سالم و مولد زندگی می کند.”

تبلیغات:

“حتی به عنوان تلفات و فاجعه از Covid-19 pandemic رشد می کند و مردم را به خیابان ها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی می ماند متمرکز بر انکار دسترسی برابر به مراقبت های بهداشتی به مردم تغییر جنسیت,” Keisling گفت. “مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برپا کرده non-stop علیه مردم تغییر جنسیت گرفتن هر فرصت به انکار ما توانایی زندگی ما را به عنوان ما هستند.”

دکتر سوزان بیلی رئیس انجمن پزشکی آمریکا نیز وزن در آسوشیتد پرس گزارش داد. بیلی گفت که “دولت فدرال هرگز نباید آن را مشکل تر برای افراد برای دسترسی به بهداشت و درمان—در طول یک بیماری همه گیر و یا هر زمان دیگر.”

تبلیغات:

حکومت اعلام کرد و در بیانیه ای از وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) تمرکز بر بخش 1557 از قانون مراقبت مقرون به صرفه (ACA) یا Obamacare که منع تبعیض علیه بیماران در خط فدرال و قوانین حقوق مدنی. کسانی که اساسنامه شامل عنوان IX که قانون شکنان تبعیض بر اساس جنسیت.

“در سال 2016 [اوباما] دولت صادر مقررات اجرای بخش 1557 (2016 حکومت) که تعریف تبعیض جنسی شامل ختم بارداری و هویت جنسیتی که در آن تعریف شده به عنوان ‘یک حس داخلی جنسیتی که ممکن است مرد و زن نه و یا ترکیبی از مرد و زن” HHS در روز جمعه گفت.

تبلیغات:

“HHS را اجرا بخش 1557 با بازگشت به دولت را تفسیر تبعیض جنسی با توجه به ساده معنی کلمه” sex “را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی” بخش گفت. “2016 حکومت کاهش یافته و به رسمیت شناختن گرایش جنسی به عنوان یک محافظت رده زیر ACA و HHS را ترک خواهد کرد که قضاوت نخورده است.”

با توجه به AP:

تبلیغات:

قانون جدید نیز تحت تاثیر قرار دهد متوجه می شود که میلیون ها نفر از بیماران در زبان های متعدد در مورد حقوق خود را به خدمات ترجمه. چنین اعلامیه آمده اغلب با بیمه گر ‘توضیح مزایای’ اشکال.

“این تحریم از تبعیض در بهداشت و درمان است غیر قانونی و غیر اخلاقی و انجام این کار در حالی که کشور ما از دست می دهد هزاران نفر از زندگی روزانه و سلامت بی عدالتی در سراسر هیئت مدیره باقی بماند به خصوص فاحش,” Goss گور گفت.

“هیچ کس نباید ترس تبدیل دور توسط ارائه دهنده خدمات پزشکی به دلیل که آنها هستند و یا شخصی سلامت تصمیم گیری های آنها ساخته شده,” او اضافه شده است. “این است که فراتر از قابل قبول نیست و ما آماده هر اقدام لازم است برای اطمینان از بیماران برای اولین بار می آیند.”

این NWLC تیمی با فراجنسیتی قانون مرکز هاروارد مرکز بهداشت قانون و سیاست نوآوری فراجنسیتی دفاع حقوقی و صندوق آموزش و پرورش برای به چالش کشیدن این قانون است. کمپین حقوق بشر (HRC) اعلام کرد در یک بیانیه جمعه که آن را نیز در نظر دارد برای فایل طرح دعوی در دادگاه.

تبلیغات:

“ما نمی تواند و نمی خواهد اجازه می دهد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ادامه حمله به ما گفت:” HRC جمهور Alphonso دیوید. “تجاوز افراد بیمار. تجاوز افراد نیاز به مراقبت های بهداشتی. تجاوز افراد نباید در ترس زندگی می کنند که آنها می توانند مراقبت از آنها نیاز به سادگی از آنجا که آنها چه کسانی هستند.”

“روشن است که این دولت باور ندارد که تجاوز افراد و یا دیگر جوامع به حاشیه رانده شده سزاوار برابری در قانون” او اضافه شده است. “اما ما باید یک بررسی واقعیت برای آنها: ما نمی خواهد اجازه دهید این حمله اساسی ما حق آزادی از تبعیض در بهداشت و درمان رفتن بلامنازع.”

به عنوان دیوید قرار داده و آن را: “ما آنها را در دادگاه و در ادامه برای به چالش کشیدن همه ما از مقامات منتخب به برخاستن در برابر این تلاش آشکار برای تضعیف بحرانی حمایت مردم نیاز و تحریم و تبعیض است.”

تبلیغات:

این HHS اعلام شد نه تنها در طول تجاوز غرور ماه بلکه—همانطور که دیوید و دیگر منتقدان اشاره کرد—در چهارمین سالگرد تیراندازی و کشتار در پالس کلوپ شبانه در اورلاندو که در آن 49 نفر کشته و ده ها تن مجروح شدند که مرگبارترین حمله در جامعه تجاوز در تاریخ آمریکا است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>