مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قطع CDC کارشناس نظارت بر شیوع بیماری در چین ماه قبل از coronavirus: گزارش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حذف یک کلید سلامت عمومی در پکن است که تشخیص بیماری شیوع بیماری در چین در ماه قبل از COVID-19 همه گیر آغاز شد, گزارش رویترز.

دکتر لیندا سریع مراکز کنترل بیماری و پیشگیری ساکن مشاور به ایالات متحده در زمینه اپیدمیولوژی برنامه های آموزشی در چین چپ و موقعیت خود را در ماه جولای. حرکت در آمد و پس از او آموخته است که موقعیت خود را خواهد بود در صورت حذف در سپتامبر سال قبل از coronavirus به آرامی شروع به گسترش در ماه نوامبر با توجه به گزارش.

تبلیغات:

“دلخراش بود به تماشای” بائو-Ping Zhu یکی از سریع پیشینیان گفت: خروجی. “اگر کسی تا به حال شده است وجود دارد, مقامات بهداشت عمومی و دولت ها در سراسر جهان می تواند نقل مکان کرد و بسیار سریع تر است.”

زو گفت سریع می تواند به ارائه اطلاعات در زمان واقعی به مقامات ایالات متحده در اوایل شیوع به خصوص زمانی که چین هنوز در تلاش برای پنهان کردن اطلاعات در مورد ویروس. CDC گفت: آن را برای اولین بار یاد گرفتم از این ویروس در دسامبر. 31. آن را هشدار عمومی در مورد این ویروس تا فوریه. 25.

کارشناسان بیماری های عفونی به رویترز گفت که مقامات ایالات متحده می تواند مورد استفاده قرار گیرد سریع به عنوان یک منبع بر روی زمین در هنگام وقوع.

تبلیغات:

“ممکن است که ما می خواهم به دانستن بیشتر در مورد چگونه این کروناویروس در حال گسترش است و آنچه با این نسخهها کار بهترین برای جلوگیری از آن” سابق CDC مدیر توماس فریدن گفت: خروجی.

CDC در بیانیه ای گفت: به دنبال این است که از بین بردن موقعیت “تا به حال مطلقا هیچ چیزی برای انجام” با آن “نه یادگیری از موارد در چین پیش از آن.”

در مورد گزارش روز یکشنبه تهمت و ادعا کرد که آن را کاملا “اشتباه است.”

تبلیغات:

“این درست مانند چیزهای دیگر که شما نه شما اما مطبوعات درخواست شد. ما در واقع به CDC پول بیشتر نه کمتر پول آنها گفت: ما defunded معلوم شد پول بیشتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هر یکی از آن چیزهایی است که گفته شد 100 درصد اشتباه است و این برای تلفن های موبایل مانند یکی دیگر.”

در حالی که روشن است که اگر رسانه ها گزارش دادند که مغلوب ساختن پیشی جستن “defunded” CDC روشن است که رئیس جمهور به دنبال به شدت کاهش CDC بودجه در هر یک از بودجه خود را پیشنهاد. اقدام کاخ سفید بودجه رئیس Russ Vought گفت: کنگره در اوایل این ماه که دولت نه برنامه ریزی برای اصلاح آن 2021 بودجه که قطع CDC بودجه در 15 درصد با وجود مداوم شیوع.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قبلا خواسته برای $65 میلیون بودجه قطع به CDC این مرکز در حال ظهور و زئونوز (به معنی حیوان به انسان منتقل می شود) بیماری های عفونی در سال 2018 (یا 10% کاهش) و سپس با 19 درصد کاهش در سال 2019 و 20 درصد کاهش در سال 2020 است. در حالی که بسیاری از این بودجه ترمیم شد توسط کنگره مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز موفق به کاهش کلی هزینه های مربوطه CDC برنامه 10 درصد از آنچه در آن بود در سال 2016 پس از تنظیم برای تورم است. او همچنین پیشنهاد برش کلی CDC بودجه 1.3 میلیارد دلار در سال 2020 سال مالی.

به دنبال دل و روده CDC بودجه تنها یکی از حرکت های دولت ساخته شده است که تضعیف توانایی آمریکا در مبارزه با شیوع فعلی. در سال 2018 از آن حذف شده کاخ سفید و شورای امنیت ملی را همه گیر تیم که تا به حال هشدار داد برای ماه که ایالات متحده آمادگی برای یک بیماری شیوع.

“این امر می تواند خوب اگر این کار هنوز وجود دارد” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شهادت به کنگره در هفته گذشته. “من نمی لزوما توصیف آن به عنوان یک اشتباه (برای از بین بردن واحد). من می خواهم بگویم ما به خوبی کار می کرد با این کار.”

تبلیغات:

البته برگ برنده دولت را دریافت کافی هشدار قبل از وقوع ضربه زدن به ایالات متحده وزارت بهداشت و خدمات انسانی صرف ماه شبیه سازی یک ویروس تنفسی که در چین آغاز شد و در ادامه به کشتن صدها نفر از هزاران نفر از آمریکایی ها است. گروه کارشناسان هشدار داده در اکتبر 2019 گزارش که کشور آمادگی برای وقوع چنین مفصل و متعدد رفع است که نادیده گرفته شد با توجه به نیویورک تایمز.

با وجود تهمت و ادعا می کنند که هیچ کس را دیدم همه گیر آینده قبل از CDC را اواخر فوریه هشدار سازمان های اطلاعاتی فرستاده شده طبقه بندی می هشدار در مورد تهدید جهانی ناشی از کروناویروس در ژانویه و فوریه واشنگتن پست گزارش داد.

برخی از دموکرات ها گفت در توییتر که آخرین گزارش نشان داد که “هیچ پایان دادن به دولت بی کفایتی.”

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید برگزار شود به حساب این شکست—و امثال آن—که با تاخیر آمریکا در پاسخ به COVID-19,” سناتور. Tim Kaine, D-Va., توییتی.

تعداد موارد تایید شده در آمریکا سر به فلک کشید بیش از 39,000 دیابت کریس ون Hollen D-Md., نوشت: “همه ما در حال پرداخت قیمت برای این سهل انگاری ناخالص.”

سالن متی Rozsa کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>