مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد نیویورک یک “فاجعه بزرگ” به عنوان Coronavirus موارد افزایش می یابد


A couple riding a bike and scooter wearing protective masks in Central Park as the coronavirus continues to spread across the United States on March 20, 2020 in New York City.

یک زن و شوهر سوار دوچرخه و روروک مخصوص بچه ها با پوشیدن ماسک محافظ در پارک مرکزی به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در سراسر ایالات متحده در مارس 20, 2020 در شهر نیویورک است.

سیندی Ord/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر شده و یک فاجعه بزرگ و اعلامیه برای ایالت نیویورک به معنی آن است که در حال حاضر واجد شرایط برای سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) کمک به آن را به عنوان جنگ رو coronavirus بحران است. این طراحی اجازه می دهد تا نیویورک برای دسترسی به میلیاردها دلار کمک از امداد رسانی سرگرم کننده و آمد و مدت کوتاهی قبل از Gov اندرو کومو گفت که تعدادی از coronavirus موارد در دولت در حال عبور از 10,000-خوانده شده را علامت. دولت در حال حاضر انجام 45,437 آزمون و در مجموع از 10,356 COVID-19 مورد حسابداری برای بیش از نیمی از این تعداد در ایالات متحده کومو گفت. در شهر نیویورک به تنهایی بیش از 6000 تست مثبت است. “این تست های بیشتر شما را بیشتر مثبت شما در پیدا کردن او گفت:” یک روز پس از صدور فرمان تماس در نیویورک به ماندن در داخل.

در بیمارستان های دولتی کارگران بهداشت هشدار داد که موج در مورد آنها شده بود انتظار وارد شده بود و پنکه در حال حاضر شروع به اجرای کوتاه همراه با دیگر مقدار لوازم مورد نیاز از جمله ماسک. حتی به مقامات هشدار داده بود در خروش بود و ممکن است سرعت که در آن موارد افزایش یافته بود و هنوز هم تکان دهنده برای کسانی که در خط مقدم. “قابل توجه ترین بخش این است که سرعت که با آن ramped تا” بن McVane یک پزشک اورژانس در المهرست بیمارستان مرکز در کوئینز نیویورک تایمز گفت. “این رفت و از کوچک و قطره ای از بیماران به یک سیل از بیماران در بخش های ما.”

مقامات گفته اند که این تعداد در دسترس تخت بیمارستان در کشور نیاز به 100000 تا نیویورک کوتاه است به عنوان بسیاری از 25,000 هواکش. مقامات دولتی در حال حاضر با توجه به راه اندازی موقت بیمارستان ها در محیط های دانشگاهی و کومو به نام کسب و کار در این هفته برای کمک به دولت در مقابله با کمبود منابع. “اگر شما می توانید آنها را ما به شما کمک های مالی به آن را انجام دهد” او گفت:. “و ما شما را کمک های مالی به تجهیزات مناسب به پرسنل ، من درخواست کسب و کار خلاق است.” مقامات دولتی انتظار می رود به عنوان بسیاری از 80 درصد از نیویورک خواهد بود شما با COVID-19 در برخی از نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>