A US Customs and Border Protection (CBP) officer takes part in a operational readiness exercise at the San Ysidro port of entry in the United States as seen from Tijuana, Baja California State, Mexico, on November 22, 2018.

ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) افسر طول می کشد در یک عملیاتی آمادگی ورزش در San Ysidro بندر ورود در ایالات متحده به عنوان دیده می شود از تیخوانا, Baja California دولت مکزیک, در تاریخ 22 نوامبر سال 2018 است.

پدرو پردو/گتی ایماژ

تاکتیکی واحد آموزش دیده برای انجام ماموریت های خطرناک در امتداد مرز جنوبی در حال اعزام به پناهگاه شهرستانها در سراسر کشور به دنبال مهاجران. این عوامل در حال ارسال برای کمک به مهاجرت و گمرک افسران انجام عملیات دستگیری مهاجران هستند که در ایالات متحده به طور غیر قانونی. پرسنل به طور خاص در حال ارسال به شهرستانها بودند اجرای قانون محلی محدودیت همکاری با عوامل مارک آخرین تشدید تنش در کاخ سفید رویارویی با پناهگاه شهرستانها. استقرار 100 افسران اجرا خواهد شد از فوریه تا مه در سراسر حداقل نه شهرستانها: شیکاگو, نیویورک, سان فرانسیسکو و لس آنجلس و آتلانتا, هوستون, بوستون, New Orleans, و نیوجرسی هدف از این ماموریت است که به افزایش دستگیری ها در محراب شهرستانها با حداقل 35 درصد به نیویورک تایمز.

برخی از آداب و رسوم و عوامل گشت مرزی که در حال مستقر در داخل ایالات متحده باید آموزش تاکتیکی و عمل به عنوان “سوات تیم از مرز گشت.” آن عوامل را تحت آموزش شبیه به نیروهای ویژه از جمله تک تیرانداز گواهینامه به هدف خشونت آمیز افراد از جمله قاچاقچیان. کارشناسان گفت که در حالی که عوامل از نظامی مانند گشت مرزی واحد تاکتیکی فرستاده شده اند در ماموریت های خارج از مناطق مرزی در گذشته, آن را هنوز هم هیچ حس به ارسال آنها را به انجام این نوع بازداشت اداری که یخ افسران معمولا. “اگر شما یک رئیس پلیس و شما قرار بود به یک دلهره نسبتا جزئی جرم شما لازم نیست ارسال با مگس کش زدن تیم. و BORTAC است و تیم SWAT” گفت: گیل Kerlikowske سابق CBP کمیسر. “آنها آموزش دیده برای ماموریت های خطرناک تر از این است.”

بسیاری از آنها سریع به انتقاد از این حرکت خواستار آن یک شگرد سیاسی به هم بزنید تا ضد مهاجر احساسات است که می تواند جرقه درگیری های خشونت آمیز. “استقرار نخبگان SWAT-مانند واحد به شهرهای آمریکا خطرناک است” گفت: Naureen شاه از اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا. “این است که در مورد بیشتر militarizing خیابان.” شاه همچنین هشدار داد که افسران که آموزش داده شده است برای انجام کار در شهرستانها می تواند با استفاده از “نیروی بیش از حد” است که می تواند جسور “یخ عوامل برای انجام همان” و دلیلی تشدید شرایط.

استقرار تاکتیکی واحد همچنین بدان معنی است که وجود خواهد داشت کمتر از ویژه آموزش عوامل در امتداد مرز با وجود تهمت و دولت اعلام اضطراری ملی.
کاخ سفید روشن ساخته است در هفته های گذشته است که تهمت را گسترش ملی اضطراری در مرز ایالات متحده و مکزیک برای یک سال دیگر. “این واقعا نگران کننده است که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حرکت است از منابع دور از مرز فقط به چرخ ضامن دار تا خود را بی رحمانه مهاجرت دستور کار پرتاب گوشت به پایگاه خود را و تحمیل انتقام آمده است که آیا آنچه که او می گوید:” تشکر. Bennie G. Thompson رئیس مجلس امنیت داخلی کمیته گفت. حتی اگر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اغلب سعی به توصیف پناهگاه شهرستانها به عنوان باغ زمستان از فعالیت های جنایی کمی تحقیقاتی که انجام شده در مورد این مسئله نشان می دهد که درست نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی