مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ربوده 5 میلیون ماسک از جانبازان بیمارستان و پزشک ارشد می گوید

پزشک مسئول نظارت بر جانبازان اداره بهداشت و درمان اذعان کرد که برگ برنده دولت در مسیر حمل و نقل از ماسک به ملی ذخایر مقامات پس از رد ادعا می کند که مراقبت های بهداشتی کارگران مجبور به کار با ناکافی تجهیزات حفاظتی.

“من تا به حال 5 میلیون ماسک ورودی که ناپدید شد” ریچارد سنگ های اجرایی مسئول جانبازان نظام سلامت گفت واشنگتن پست.

تبلیغات:

سنگ گفت: سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) به کارگردانی فروشندگان برای قرار دادن ماسک به این سازمان به جای VA پس از آن می تواند دوباره پر کردن dwindling ملی ذخایر. به عنوان یک نتیجه, سنگ گفت که او مجبور به حرکت به “ریاضت سطوح” در برخی از سیستم بیمارستان.

“سیستم عرضه شد در پاسخ به FEMA,” او گفت:. “من می توانم به شما بگویم زمانی که من بعدی تحویل شد در آینده.”

پس از VA وزیر رابرت Wilkie به دادگاه تجدید نظر به سازمان FEMA ارائه شده و با 500,000 ماسک حدود 10 درصد از حمل و نقل آنها دستور داد.

تبلیغات:

متعدد فرمانداران و مقامات بیمارستان باید به طور مشابه گزارش شده است که FEMA مصادره هواکش و تجهیزات حفاظتی خود فرستاده متحده است. برخی از مقامات شروع به قاچاق لوازم از چین رفتن تا آنجا که پنهان محموله در کامیون مواد غذایی.

عدم عرضه مداوم مجبور شده و به حد کارکنان درمان coronavirus بیماران فقط یک ماسک در هر روز. دیگر کارگران بیمارستان دستور داده شده است که به پوشیدن ماسک خود را تا یک هفته و اصلی آن را به عقب با هم اگر تسمه ضربه محکم و ناگهانی. یک یادداشت اخیر از یک نظام سلامت رسمی خواست منطقه ای مدیران به آماده شدن برای “حالات است که اجازه تمدید استفاده از ماسک اجازه محدود استفاده مجدد اجازه کارکنان را در خود facemasks و N95 ماسک و اجازه می دهد ضد عفونی استفاده می شود N95 ماسک.”

VA مقامات انکار کرده بود کارکنان شکایات در مورد ناکافی منابع اما این ویروس در ایجاد اغتشاش و مرج در سازمان ملل بزرگترین سیستم مراقبت های بهداشتی. در مورد 1,900 سلامت کارگران قراردادی ویروس و 20 فوت کرده اند با توجه به آسوشیتد پرس. یکی دیگر از 3,600 سلامت کارگران در قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض.

تبلیغات:

وزارت کار گفت: این تحقیقات به اتحادیه شکایت وی از سوی مامورین که یکی VA بیمارستان دستور داد کارکنان مشکوک به آلوده بودن به ادامه کار. پرستاران در فلوریدا و گرجستان را صحنه تظاهرات خارج و امکانات در پاسخ به کمبود عرضه.

“به عنوان یک پرستار در طول این همه گیر کار من این است که برای محافظت و درمان جانبازان اما بدون محافظ مناسب تجهیزات و من نمی توانم با خیال راحت انجام کار من شده است که من خواستار 26 سال” دانا هورتون ملی پرستاران ایالات آتلانتا رئیس, پرستار, نماینده گفت. “من می دانم که کار بدون مناسب حمایت من به خطر انداختن خودم همکاران جانبازان من مراقبت و جامعه ما احتمالا در معرض دیگران به COVID-19.”

تبلیغات:

VA قبلا اصرار داشت که وجود داشته اند هیچ مشکلی.

“همه VA امکانات مجهز به اقلام ضروری و لوازم رسیدگی به کروناویروس موارد و همه VA کارکنان مناسب تجهیزات حفاظت فردی به عنوان در هر دستورالعمل CDC,” VA دبیر مطبوعاتی کریستینا Noel گفت: در پاسخ به موشکافی از مجلس نمایندگان و سنا Veterans’ Affairs کمیته. “VA نظارت بر سطح عرضه در هر مرکز هر روز به مطمئن شوید که امکانات کافی PPE برای تعداد و نوع بیماران می بینند و اگر یک مرکز بودند سقوط به زیر سطح سهام این تسهیلات می تواند عبور وارد شده توسط یکی دیگر از VA تسهیلات و یا منطقه است.”

خانه سربازان سابق امور رئیس علامت Takano D-کالیفرنیا و پانل دموکراتیک اعضا با ارسال نامه ای به معاون رئیس جمهور مایک پنس سر از کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی شکایت که کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه مسدود شده بود درخواست خود را به صورت اسناد و مدارک مربوط به بیمارستان ،

تبلیغات:

“ما دریافته اند که اطلاعات گزارش شده به این کمیته از طریق VA روزانه و هفتگی جلسات — به خصوص با توجه به در دسترس بودن تجهیزات حفاظت فردی — می ایستد در تضاد کامل با آنچه که ما شنیده ام از و کارکنان و جزئیات در رسانه ها در مورد PPE کمبود در VA تجهیزات پزشکی” در این نامه گفت. “عدم ويژگی VA جاری جلسات برای این کمیته نه تنها خطرات بالقوه آسیب به جانبازان بلکه ما را به یک نتیجه گیری ساده: دولت خود را به صالح و توانایی برای اطمینان از کنگره به طور کامل آگاه از حد کامل به آن است آماده برای مراقبت از جانبازان است.”

Takano اضافه شده است که اعضای این کمیته “لازم نیست به اتلاف بیشتر از Wilkie و سنگ را در وقت با ارزش با درخواست بیشتر برای این اسناد زمانی که آن را روشن است که کاخ سفید و OMB در حال برگزاری تا خود را آزاد کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>