مغلوب ساختن پیشی جستن دولت Nixed کلید CDC کار در چین ماه قبل از شیوع کروناویروس


A worker wears a protective suit as he disinfects a room in the Wuhan No.7 hospital in Wuhan, in China's central Hubei province on March 19, 2020.

یک کارگر می پوشد یک دست کت و شلوار محافظ او به عنوان disinfects یک اتاق در ووهان شماره 7 بیمارستان در ووهان در چین هوبئی استان مرکزی در 19 مارس سال 2020 است.

خ/گتی ایماژ

همیشه از شیوع کروناویروس آغاز شد, مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت کرده است که چین به عنوان نزدیک به عنوان آن شده است می تواند با اطلاعات اولیه در هفته. اما ایالات متحده می تواند به حال کسی که از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری بر روی زمین که ممکن است به خوبی قادر به تشخیص نکات از شیوع کروناویروس در اوایل. اگر کاخ سفید نشده بود حذف موقعیت است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت nixed موقعیت پزشکی اپیدمیولوژی بود که جاسازی شده در چین کنترل بیماری آژانس ماه قبل از covid-19 شروع به گسترش به گزارش رویترز،. “دلخراش بود به تماشای” گفت: بائو-Ping Zhu که خدمت در نقش بین سال های 2007 و 2011. “اگر کسی تا به حال شده است وجود دارد, مقامات بهداشت عمومی و دولت ها در سراسر جهان می تواند نقل مکان کرد و بسیار سریع تر است.”

البته هیچ تضمینی وجود ندارد این کارشناس آمریکایی می شده اند قادر به دریافت هر گونه اطلاعات از شدت کم حرف مقامات چینی. اما با توجه به این فرد برگزار شد که نقش دکتر لیندا سریع یک مربی بسیار اپیدیولوژی ارسال به مرکز شیوع بیماری بررسی و پیگیری بیماری او “در یک موقعیت ایده آل به چشم و گوش بر روی زمین برای ایالات متحده و کشورهای دیگر در شیوع کروناویروس و ممکن است هشدار داده اند آنها را به تهدید رو به رشد هفته قبل از آن” یادداشت کرد. او در ماه ژوئیه پس از او آموخته و موقعیت خود را که قرار بود قطع شود در ماه سپتامبر.

CDC اصرار دارد که از بین بردن موقعیت هم درد نکنه توانایی دریافت اطلاعات و “مطلقا هیچ چیزی برای انجام با CDC نه یادگیری از موارد در چین پیش از آن.” سریع که هنوز هم کار می کند در CDC بود نه در دسترس ساخته شده به نظر برای مقاله.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته شده بود در مورد این موضوع در روز یکشنبه اخبار توجیهی و او مشخص می شود آن را به عنوان یک حمله دیگر توسط رسانه ها. “این درست مانند تمام چیزهای دیگر … که مطبوعات شد درخواست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هر یکی از آن چیزهایی است که گفته شد 100 درصد اشتباه است و این برای تلفن های موبایل مانند یکی دیگر از آنها است.” او سپس با دست آن را به دکتر رابرت Redfield مدیر CDC که آیا اختلاف داستان اما اصرار داشت “چین است و در واقع در حال افزوده به عنوان ما صحبت می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>