مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت سفارشات شرکت های بیمه را Covid-19 ایمنی تست رایگان به بیماران

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز شنبه اعلام کرد که سلامت شرکت های بیمه مورد نیاز خواهد بود برای پوشش هزینه آزمایش خون برای آنتی بادی است که سیگنال های گذشته عفونت و زمان ایمنی به رمان کروناویروس که باعث Covid-19. این امر می تواند علاوه بر پوشش هزینه آزمون برای زمان عفونت با ویروس.

نظارتی اعلام از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و روشن شدن برخی ابهامات در اخیرا به تصویب کنگره قانونی که قرار بود برای آزمایش رایگان. نکات کلیدی در حال گسترش به تست آنتی بادی و روشن است که خدمات جانبی به آزمون (مانند بازدید از هزینه برای یک مرکز مراقبت فوری) نیز باید پوشش داده شود.

پس آزمون شده است در تامین کوتاه مدت به طور مداوم از این ویروس اولین ورود در ایالات متحده بسیاری از کسانی که آلوده شده است هرگز مورد آزمایش قرار گرفته است. این آزمون عمدتا استفاده می شود برای مقاصد تشخیصی به منظور تسهیل مراقبت از افراد دچار علائم شدید. اما به بهترین دانش فعلی بسیاری از موارد Covid-19 نسبتا خفیف و یا حتی بدون علامت و مردم با نور علائم شده اند خواست به سادگی خود را منزوی و خانه ماندن و نه از بار سیستم پزشکی و یا استفاده از کمیاب آزمون.

تست آنتی بادی می تواند کمک به افرادی که بر این باورند که آنها تا به حال یک مورد خفیف در گذشته معلوم است که آنچه در واقع اتفاق افتاده است و ارزیابی افرادی که ام بازیافت از Covid-19 برای ایمنی. شناسایی سپاه در حال حاضر ایمنی مردم است که می تواند کمک به شدت بیمار است و بدون به خطر انداختن خود می تواند یک گام مهم به ameliorating بحران بنابراین روشن است که منافع عمومی در ساخت آنتی بادی آزمایش به عنوان به طور گسترده ای در دسترس به عنوان امکان پذیر است.

وجود اشکال مختلفی از آزمایش خون در حال حاضر در حال نورد عمدتا تحت شرایط اضطراری با استفاده از مجوز سفارشات از سازمان غذا و دارو. برخی از این آزمایشات می تواند انجام در حدود 10 دقیقه با یک انگشت ساده-خراش (من یک روز جمعه; هیچ ایمنی) خواهد بود و نسبتا آسان به گسترش به طور گسترده ای در آینده نزدیک.

متاسفانه به عنوان Vox برایان رزنیک توضیح داده شده است, آن را کاملا روشن در این نقطه است که در گذشته عفونت با کوروناویروس می کند, در واقع القای طولانی مدت ایمنی. گزارشها حاکی از بهبود بیماران شدن reinfected و این امکان وجود دارد که پاسخ آنتی بادی به خفیف یا بدون علامت موارد به خصوص ضعیف است. بنابراین در حالی که ساخت آنتی بادی آزمایش به عنوان در دسترس به عنوان ممکن است به نظر می رسد مانند یک آشکار تماس حتی موفق تست rollout ممکن است به نتایج ارائه جهان امیدوار است.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>