مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده به اعزام فدرال برای بیشتر شهرهای آمریکا به عنوان تنش در پورتلند جوش

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت آماده است برای گسترش به کارگیری از مقامات فدرال به بیشتر شهرهای ایالات متحده حتی اگر مقامات منتخب را سرزنش حضور خود را برای برافروختن درگیری با معترضان در پورتلند.

فدرال ماموران ثبت شده است ربودن معترضان از خیابان به بینام و وانت در پورتلند به شدت مجروح شدن معترضان با غیر کشنده مهمات شلیک گاز اشک آور در سرپیچی از دولت ممنوعیت رها کردن یک flashbang روی گروهی از مادران که با تشکیل یک انسان دیوار برای محافظت از معترضان و ضرب و شتم یک جانباز نیروی دریایی که سعی کردم به یاد افسران سوگند خود.

تبلیغات:

افسران بودند که ظاهرا اعزام به محافظت از اموال فدرال هستند نه آموزش دیده برای مقابله با تظاهرات توده ای بر اساس یک یادداشت به دست آمده توسط نیویورک تایمز. آنها فیلم برداری شده است مقابله با معترضان که در اموال فدرال. شهرستان و رهبران دولت باید خشونت را محکوم کرد و خواستار آن شدند که دولت عقب نشینی نیروهای خود را.

اما کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع یکشنبه اعلام کرد که دولت بود و به جای آماده سازی برای گسترش آن استقرار به حتی بیشتر شهرستانها به رهبری دموکرات ها.

“شما چیزی نورد از این هفته به عنوان ما شروع به در رفتن و مطمئن شوید که جوامع — که آیا آن را به شیکاگو یا Portland, or میلواکی یا جایی در سراسر heartland — ما نیاز به مطمئن شوید که جوامع خود را امن هستند” گفت: فاکس کسب و کار میزبان Maria Bartiromo.

تبلیغات:

مراتع نداد در آنچه که او به معنای نظر خود را, اما ایسنا گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برنامه ریزی شده برای ارسال 175 فدرال افسران به شهرستانها اجرا شده توسط دموکراتیک شهرداران به “کمک به پلیس محلی با آنچه آنها تماس گرفته است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اشاره کرد رئیس جمهور ژوئن 26 اجرایی به منظور محافظت از اموال فدرال و مجسمه ها برای توجیه این وضعیت در پورتلند. اما مراتع پیشنهاد کرد که دولت ممکن است سعی کنید به گسترش اختیارات قانونی به رشد فدرال حضور در شهرستانها.

“این مجسمه یک چیز هستند اما واقعا در مورد نگه داشتن جوامع امن” مراتع گفت: “و رئیس جمهور متعهد به انجام آن است.”

تبلیغات:

بالا Homeland Security رسمی کن Cuccinelli سی ان ان گفت که ماموران مستقر شدند به پورتلند پس از 4 جولای پس از دریافت “به صورت محلی تولید” هوش “برنامه ریزی برای عملیات تروریستی” در ساختمان های فدرال.

“اگر ما به همان نوع از هوش” در شهرهای دیگر Cuccinelli گفت: “ما می خواهیم پاسخ همان راه است.”

تبلیغات:

“این یک وضعیت ما قصد داریم برای ادامه نه فقط در پورتلند اما در هر یک از این امکانات است که ما مسئول سراسر کشور گفت: در یکی دیگر از مصاحبه با NPR.

اما پورتلند شهردار تد ویلر یک دموکرات گفت: این تظاهرات به از دست دادن بخار قبل از فدرال استقرار منفجر تنش “مثل یک انبار باروت.”

“رئیس جمهور یک سوء تفاهم کامل از علت و معلول” ویلر گفت NBC News. “چه اتفاق می افتد در اینجا ما ده ها اگر نه صدها نفر از نیروهای فدرال نزولی بر شهر ما. و آنچه آنها انجام می دهند این است که آنها به شدت وخیم کردن وضعیت. حضور خود را در اینجا است که در واقع منجر به خشونت بیشتر و بیشتر خرابکاری و آن را کمک به این وضعیت در همه. آنها نه می خواستم در اینجا. ما نمی خواسته آنها را در اینجا. در واقع ما آنها را می خواهید به ترک.”

تبلیغات:

افسران بودند گزارش بخشی از مشتری و حفاظت مرزی ایالات متحده خدمات مارشال. اورگان دادستان کل الن روزنبلوم شکایت کرد هر دو سازمان در روز جمعه به دنبال موقت سفارش محدود به “بلافاصله متوقف مقامات فدرال از غیرقانونی بازداشت Oregonians.”

“از زمان تشدید ترس و خشونت در مرکز شهر پورتلند در حال رانده شده توسط قانون فدرال اجرای تاکتیک های است که کاملا غیر ضروری” روزنبلوم در بیانیه ای گفت.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به “بلوک, اجرای قانون فدرال از پراکنده را دستگیر و تهدید به دستگیری و یا با استفاده از نیروی فیزیکی علیه روزنامه نگاران و یا حقوقی ناظران.”

تبلیغات:

“زیر جهت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال عوامل وحشت جامعه خطر زندگی می کند و به طرز وحشیانه ای حمله به معترضان تظاهرات علیه خشونت پلیس” کلی سیمون از اورگان آیتالله سیستانی گفت. “این پلیس با تشدید تنش در بالای پلیس تشدید.”

سه خانه کمیته ها نیز نامیده می شود در بازرس ژنرال در عدالت و امنیت بخش به بررسی اینکه آیا مقامات به حال مورد آزار قرار گرفته قدرت خود را.

“پایه و اساس قانونی برای این استفاده از نیروی هرگز توضیح داده شده است — و رک و پوست آن است که در همه روشن است که دادستان کل و وزیر مجاز به استقرار فدرال مأموران اجرای قانون در این شیوه نامه” گفت. “دادستان کل ایالات متحده ندارد نامحدود قدرت مستقیم و هزار نفر از, اجرای قانون فدرال پرسنل به دستگیری و بازداشت شهروندان آمریکایی ورزش اول خود را اصلاح حقوق.”

مغلوب ساختن پیشی جستن استدلال در توییتر بود که او “در تلاش برای کمک به پورتلند آن صدمه دیده است.”

تبلیغات:

“رهبری خود را برای سه ماه از دست داد کنترل از آنارشیست ها و آشوبگران. آنها گم شده در عمل. ما باید حفاظت از اموال فدرال و مردم ما” او هنوز توییتی.

در یکی دیگر از صدای او اشاره کرد در حال گسترش به کارگیری.

“نگاهی پرتلند که در آن کمتر هستند فقط خوب با 50 روز از هرج و مرج. ما ارسال در کمک به. نگاه نیویورک, شیکاگو, فیلادلفیا. هیچ!,” او نوشت.

“آنها دموکرات-اجرای شهرستانها آنها آزادانه اجرا,” او اضافه شده در مصاحبه با فاکس نیوز. “آنها ابلهانه اجرا شود.”

تبلیغات:

اما اورگان دولتی کیت براون از حزب دموکرات گفت: فدرال حضور تنها “اضافه کردن بنزین به آتش است.”

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیاز به توقف بازی سیاست با زندگی مردم است,” او گفت:. “ما لازم نیست که یک پلیس مخفی در این کشور است. این یک دیکتاتوری است. و مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به دریافت افسران او از خیابان است.”

“ناشناس stormtroopers. بینام و اتومبیل. آدم ربایی معترضان و باعث آسیب های شدید, در پاسخ به, نقاشی های دیواری. این اقدامات دموکراتیک جمهوری” مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت. DHS “اقدامات در پورتلند تضعیف ماموریت خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن او stormtroopers باید متوقف شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>