مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی سر و صدا جرات COVID-19 پرداخت می شود ترک ماده است که در حال حاضر حذف 75 درصد از کارگران

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بی سر و صدا صادر شده جدید هدایت خواهد کرد که معاف بسیاری از کسب و کارهای کوچک از نیاز به ارائه برخی از کارگران با پرداخت ترک در طول coronavirus بیماری همه گیر.

وزارت کار صادر حکومت موقت جمعه است که به طور موثر معاف کسب و کار با کمتر از 50 کارگر از نیاز به ارائه 12 هفته مرخصی با حقوق برای کارگران, کودکانی که ناگهان در خانه از مدرسه و یا مراقبت از کودکان تحت coronavirus بسته محرک اقتصادی توسط رئیس جمهور امضا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

دموکرات ها در حال حاضر به حذف کارگران در شرکت های بزرگ با بیش از 500 نفر از کارمندان واجد شرایط برای مرخصی استعلاجی در طول مذاکرات با جمهوری خواهان. به عنوان یک نتیجه بیش از 75 درصد از کارگران آمریکایی شاغل در شرکت نیاز به ارائه آنها را با مرخصی استعلاجی در طول بیماری همه گیر.

این لایحه تصویب شده توسط کنگره گفت: کسب و کار با کمتر از 50 نفر می تواند واجد شرایط برای معافیت اگر آنها جلوگیری از کسب و کار از قادر بودن به عملکرد نیویورک تایمز گزارش داد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را هدایت کرده است به طور موثر معاف این کسب و کار به طور کامل از نیاز به ارائه مرخصی با حقوق به کارگران که به مراقبت از خانواده خود را اگر آن را هنوز هم نیاز به آنها را به ارائه پرداخت را ترک کنند اگر کارکنان خود بیمار.

این شرکت ها می توانند حاضر به ارائه پرداخت را ترک کنند اگر انجام این کار خواهد بود “باعث کسب و کار کوچک را متوقف عامل” اگر کارگر شرایطی را ایجاد یک “خطر قابل توجهی” و یا اگر وجود دارد به اندازه کافی کارگران “قادر و مایل و واجد شرایط” برای پر کردن در برای آنها.

تبلیغات:

این بار به ذکر است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اولین پاسخ دهندگان و برخی از دولت فدرال کارکنان نیز می تواند رد مرخصی با حقوق در لایحه.

دموکرات ها به نام وزارت کار برای اضافه کردن مفاد گنجانده شده در این لایحه اصلی. وزارت ارشاد اجازه می دهد تا شرکت ها به نیاز کارگران به ارائه گواهینامه که آنها نیاز به مرخصی و که وجود دارد نیاز به کار برای کارکنان به منظور واجد شرایط در نتیجه معافیت کسب و کار شده اند که مجبور به تعطیل کردن تحت اقامت در خانه دستورالعمل.

سناتور. پتی موری, D-بشویید. و تشکر. رزا DeLauro D-Conn., با ارسال نامه ای به نیروی کار, منشی, یوجین Scalia متهم خود را در بخش صدور دستورالعمل که “نقض کنگره قصد” و “تضاد به زبان ساده” از این لایحه.

تبلیغات:

“با توجه به این که کنگره قصد داشت برای پاسخ به این طبیعت بی سابقه ای از این بیماری همه گیر” در این نامه گفت: این گروه تا به حال “مسئولیت به ارائه حداکثر انعطاف پذیری را برای کارگران در طول این بحران نه محدود کردن آنها به ترک زمانی که کارفرمایان اعطای رضایت خود را.”

Scalia گفت: در یک شنبه بیانیه ای اعلام کرد که “این لایحه را فراهم می کند بی سابقه پرداخت مزایای مرخصی به کارگران آمریکایی تحت تاثیر این ویروس در حالی که اطمینان حاصل کرد که کسب و کار در حال بازپرداخت دلار برای دلار.”

تبلیغات:

اما موری و DeLauro استدلال کرد که برخی از وزارت ارشاد “هیچ پایه و اساسی در متن” قانون و که وجود دارد “هیچ چیز در متن” نیاز به بسیاری از مقررات جدید. نامه ای به نام گروه به “بلافاصله تجدید نظر” آن هدایت “در توافق با متن و کنگره قصد” از قانون است.

اقتصاددانان همچنین صدا زنگ بیش از یک ماده است که معاف کارکنان مراقبت های بهداشتی.

“معافیت ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اورژانس پاسخ تهدید ملت ما توانایی مبارزه علیه coronavirus و باعث می شود ما از همه بیشتر در معرض خطر” هدر Boushey که سر مترقی اتاق فکر واشنگتن مرکز رشد عادلانه گفت: بار. “ما کارکنان مراقبت های بهداشتی هستند بیشتر مستعد ابتلا به قرار گرفتن در معرض و در یک موقعیت برای تصویب آن را به دیگر بیماران است. این کارگران که بیشترین نیاز به محافظت می شود.”

تبلیغات:

هدایت فقط یکی از راه های که در آن تهمت و دولت به دنبال تضعیف مقررات در این لایحه تحت فشار قرار دادند توسط دموکرات ها ، رئیس جمهور با صدور و امضای بیانیه هفته گذشته undercutting قانون را ارائه ایجاد یک “بازرس ویژه کل” خواهد بود که با سرکشی به شرکت های بزرگ وام های ساخته شده توسط وزارت خزانه داری تحت قانون جدید است.

“من درک نمی کنم و من دولت نمی خواهد, درمان, این ماده به عنوان اجازه [inspector general] برای گزارش موضوع به کنگره بدون ریاست جمهوری نظارت مورد نیاز” در ماده دوم قانون اساسی مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در امضای بیانیه ای با این استدلال که دولت نمایش است که ارائه و کسانی که نیاز به گزارش های کمیته های کنگره به عنوان اختیاری. “این مقررات جایز نیست اشکال از کنگره تعریف با توجه به اجرای این قوانین است.”

این حرکت جلب قوی انتقاد از Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y.

تبلیغات:

“و فقط می خواهم که کنگره نظارت مقررات برای 1/2 تریلیون دلار Wall St دوغاب صندوق (که شدند *در حال حاضر* بیش از حد ضعیف) در حال پرتاب دور بعد لایحه امضا شده است” او هنوز توییتی. “این ترسناک مقدار از پول را داده اند فاسد admin [صفر] پاسخگویی.”

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفت: امضای بیانیه بود “جای تعجب ندارد.”

“اما کنگره را ورزش آن نظارت” پلوسی گفت: MSNBC. “و ما به پانل ما منصوب به خانه در زمان واقعی به مطمئن شوید که ما می دانیم که در آن کسانی که بودجه در حال رفتن به صرف.”

پلوسی اعلام کرد کمیته انتخاب پنج شنبه که نظارت بر دولت coronavirus پاسخ.

تبلیغات:

“پنل ریشه کن کردن اتلاف تقلب و سوء استفاده و محافظت در برابر قیمت, درآوردن احتکار و سیاسی طرفداری,” او گفت:. “جایی که پول هست نیز وجود دارد غالبا فساد است. ما می خواهیم به مطمئن شوید که وجود دارد نه استثمارگران خارج وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>