مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بنا به گزارش ها در نظر گرفته شده انجام اولین آزمایش هسته ای در 28 سال


President Donald Trump concludes his remarks after speaking from the White House on January 8, 2020 in Washington, D.C.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نتیجه گیری سخنان خود پس از صحبت از کاخ سفید در ژانویه 8, 2020 در واشنگتن ،

برنده McNamee/گتی ایماژ

اعضای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید بنا به گزارش ها در مورد احتمال ایالات متحده انجام اولین آزمایش هسته ای در تقریبا سه دهه یک حرکت است که می توانست بزرگ ژئوپولیتیک پیامدهای گزارش واشنگتن پست. موضوع گزارش آمد در مارس 15 جلسه با مقامات ارشد به نمایندگی از برترین آژانس های امنیت ملی است که در آن ادعا می کند که روسیه و چین در حال انجام پایین-عملکرد آزمایش های هسته ای مورد بحث قرار گرفت. هر دو کشور باید رد این اتهامات وجود ندارد و در دسترس عموم شواهد برای حمایت از این ادعا اما حداقل برخی از مقامات به نظر می رسد به این باور آزمون می تواند به ارائه برخی از اهرم در مذاکرات است.

یک مقام ارشد دولت رسمی می گوید در این پست که یک “rapid test” می تواند مفید باشد به عنوان یک شهروند مذاکره با چین و روسیه بیش از یک معامله برای تنظیم زرادخانه هسته ای از بزرگترین قدرت هسته ای. اگر چه مقامات موافق نیست برای انجام آزمون پیشنهاد “بسیار مداوم مکالمه” این مقام گفت. یکی دیگر از رسمی بازی کردن امکان گفت مقامات در نهایت تصمیم گرفت در دیگر اقداماتی است که نه شامل یک آزمایش هسته ای.

هنگامی که موضوع مورد بحث قرار گرفت این ایده از انجام اولین آزمایش هسته ای, انفجار پس از سپتامبر 1992 بود که بسیار بحث برانگیز و وجود اختلافات جدی در مورد اینکه آیا آن را می خواهم بهترین روش عمل. کارشناسان اعلام کرد که هر گونه تصمیم ایالات متحده برای انجام یک تست می تواند به بی ثباتی عواقب. “این امر می تواند یک دعوت نامه برای دیگر هسته ای کشور به دنبال کت و شلوار, گفت:” داریل کیمبال مدیر اجرایی انجمن کنترل تسلیحات. “این خواهد بود که شروع تفنگ به بی سابقه ای ایران مسابقه تسلیحاتی. شما همچنین می اخلال در مذاکرات با رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد که دیگر ممکن است احساس اجبار به افتخار او مهلت قانونی هسته ای تست.”

وحی که دولت این است که حداقل مایل به بحث در مورد امکان یک آزمایش هسته ای می آید و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یک افزایش بزرگ در سلاح های هسته ای صرف به عنوان بخشی از خود را 2021 بودجه. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است افزایش هزینه های سلاح های هسته ای پس از ورود به دفتر حداقل در بخشی به دلیل “خود باور است که ایالات متحده باید حفظ جهان قوی ترین نیروی هسته ای—و شاید بزرگ شدن آن” نیویورک تایمز اشاره کرد در اوایل این سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>