مغلوب ساختن پیشی جستن دولت waives مقررات فدرال برای تسریع در مرز ساخت و ساز در ریو گراند دره

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز جمعه گفت که این waiving چند مقررات زیست محیطی به منظور ادامه border-پروژه های امنیتی در جنوب تگزاس است.

اعلام شد ارسال شده در دفتر ثبت فدرال و ایالات متحده به چشم پوشی لازم برای پیشبرد ساخت جاده های جدید در نزدیکی مرز در شهرستان استار. این شهرستان بخشی از ریو گراند بخش گشت مرزی ایالات متحده باقی می ماند که یکی از شلوغ ترین مناطق برای گذرگاه های غیر مجاز در کشور است.

تبلیغات:

“کنگره ارائه شده است که وزیر امنیت داخلی باید چنین اقداماتی که ممکن است به نصب موانع فیزیکی و جاده ها (از جمله حذف موانع غیر قانونی کسانی) در مجاورت ایالات متحده مرزی برای جلوگیری از گذرگاه های غیر قانونی در مناطق بالا ورود غیر قانونی به ایالات متحده” اطلاع متحده است.

آن waives مفاد گنجانده شده در چندین فدرال مجسمه ها از جمله زیست محیطی ملی, سیاست, قانون فدرال آب کنترل آلودگی قانون هوای پاک, عمل, باستان شناسی, منابع, حفاظت, قانون فسیل شناسی منابع حفظ قانون و فدرال غار منابع قانون حمایت از, در میان دیگران.

یک گروه از سازمان های حمایتی گفت: اعلام آخرین در یک سری از بیمار-توصیه برنامه های است که نابود خواهد شد سازگار با محیط زیست حساس مناطق گونه های در معرض خطر و تاریخی دفن.

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن زباله میلیاردها دلار در حیوان خانگی خود را پروژه سیاسی به جای سرمایه گذاری در direly مورد نیاز زندگی-صرفه جویی در منابع ما نیاز به زنده ماندن این [COVID-19] همه گیر” نورما هررا واکنش سریع سازمان با دره ریو گراند برابر صدای شبکه یک ائتلاف غیر انتفاعی حمایت از گروه های. “بیشتر به rub نمک در زخم ما این آخرین چشم پوشی از مهم حمایت را بیشتر تهدید خانواده های ما و قانون اساسی ما حقوق ما فضاهای طبیعی و ریو گراند رودخانه حیاتی از جامعه ما است.”

روز جمعه اعلام می آید دو ماه پس از تصمیم مشابه که بخشیده چند از همان مقررات به منظور سرعت در حال ساخت نزدیک به 70 کیلومتر از مرز موانع و جاده ها در وب و زاپاتا استان ها که فقط در شمال شهرستان استار. این پروژه بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات سال فشار به صدها مایل از نرده یا دیوار در محل تا پایان سال است.

اما قانونگذاران در امتداد مرز حاضر به نشستن بیکار و باید در زمینه های متعدد پرونده های حقوقی در نظر گرفته شده برای توقف و یا حداقل غرفه ساخت و ساز از هر گونه موانع در جاده ها و یا پروژه های دیگر. در اوایل این ماه مالکان و مقامات دولتی در لردو و زاپاتا شهرستان ادعا که ساخت سد رانده است نژادپرستی و سیاست است و از این رو بر خلاف قانون اساسی.

تبلیغات:

جداگانه طرح دعوی در دادگاه در ماه ژوئن به چالش کشیدن وزارت امنیت داخلی را از حق دسترسی به زمین در شهرستان زاپاتا که اجازه می دهد که ارتش پارسیان از مهندسین به بررسی منطقه ممکن است برای پروژه های ساخت و ساز.

اگر چه ریو گراند دره همچنان به عنوان یکی از شلوغ ترین بخش های این شماره از گذرگاه های غیر مجاز کاهش یافت در این سال نسبت به گذشته است. از اکتبر تا ژوئن 2019 دغدغه از افراد زیر سن قانونی بدون همراه و واحد خانواده در دره ریو گراند کاهش یافته است با 74% و 94% بود با توجه به گمرک و حفاظت مرزی آمار. و دغدغه های تک بزرگسالان در بخش کاهش یافته است با 42 درصد در همان زمان.

تبلیغات:

تگزاس تریبون یک غیر انتفاعی و غیر حزبی سازمان رسانه ای است که به اطلاع تگزاسی — و درگیر با آنها — در مورد سیاست گذاری عمومی, سیاست دولت و ایالت مسائل.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>