مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان می کند او در جریان coronavirus قبل از او آن را به نام “جعل” و jetted در گلف سفرهای

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراف کرد که او در جریان درباره کروناویروس جدید در ماه ژانویه به رغم آن را “جعل” و jetting به گلف سفر هفته بعد.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده از این نظر جلوتر از خبرگزاری بلومبرگ گزارش داده است که جامعه اطلاعاتی با همتایان رئیس جمهور در مورد این ویروس دو بار در ماه ژانویه است. واشنگتن پست قبلا گزارش شده است که سازمان های اطلاعاتی هشدارهای صادر شده در بیش از یک دوجین طبقه بندی جلسات به مغلوب ساختن پیشی جستن در ژانویه و فوریه.

تبلیغات:

با وجود دریافت این جلسات تهمت تقبیح این ویروس به دموکراتها جدید “جعل” در ماه فوریه و در ادامه به سفر به گلف گردش و تظاهرات به خوبی به مه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراف کرد پیش از این گزارش شد که او در جریان در ژانویه هر چند او ادعا کرد که این جلسه بود هنوز نگران کننده است. رئیس جمهور در توئیتر خود نوشت که او نمی داد تا “در اواخر ژانویه” و “آنها تنها صحبت از ویروس بسیار غیر تهدید کننده یا ماده در واقع شیوه ای است.” او تصریح کرد این ادعا یکشنبه در سالن شهر توسط Fox News.

“در ژانویه. 23 من گفته شد که وجود دارد می تواند یک ویروس اما آن را از هیچ واقعی واردات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “به عبارت دیگر این بود:” آه ما باید انجام دهیم چیزی ما باید کاری انجام دهد.’ این یک مکالمه کوتاه و آن را تنها در Jan. 23.”

تبلیغات:

هر چند تهمت و ادعا کرد که او گفت: “وجود دارد می تواند یک ویروس که در” جلسه آمد و سه روز پس از ایالات متحده آمریکا تا به حال خود را تایید کرد اولین coronavirus مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین آدرس نیست چرا پس از دریافت چندین جلسات او به نام ویروس یک “جعل” در ماه فوریه و در ادامه به بازی گلف در تفرجگاه تا 8 مارس. مغلوب ساختن پیشی جستن خود را تغییر لحن در مارس 17, ادعا که او “احساس می کرد که یک بیماری همه گیر مدتها قبل از آن نامیده می شد یک بیماری همه گیر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای بی اهمیت جلوه دادن این اطلاعات نیز در تناقض با گزارش پست که نشان داد که آژانس بارها و بارها برجسته تهدید در بیش از یک دوجین جلسات برای رئیس جمهور به دلیل زنگ. مقامات گفته پست که هشدارهای “منعکس شده از یک سطح از توجه و قابل مقایسه با دوره زمانی که تحلیلگران شده است ردیابی فعال تروریسم تهدید در خارج از کشور درگیری و یا دیگر به سرعت در حال توسعه مسائل امنیتی است.”

تبلیغات:

با وجود هشدارهای مداوم تهمت اصرار بر Feb. 26 که تعدادی از coronavirus موارد “در عرض چند روز در حال رفتن به پایین به نزدیک به صفر است.”

“آن را مانند یک معجزه” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که ماه است. “آن ناپدید خواهد شد.”

یک روز قبل از اینکه سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد ویروس جهانی همه گیر در مارس 11, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “فقط آرامش آن را دور خواهد رفت.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته فاکس نیوز روز یکشنبه که به عنوان بسیاری از 100,000 آمریکایی ها می میرند از این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 68,000 مردم است.

“ما در حال رفتن به از دست دادن در هر نقطه از 75 و 80 به 100,000 نفر” مغلوب ساختن پیشی جستن, که ماه گذشته, پیش بینی مرگ و میر خواهد بود “قابل ملاحظه ای در زیر 100,000 علامت”, گفت:.

اما تهمت و اعتبار خود را با صرفه جویی در زندگی میلیون ها نفر از این کشور و تحمیل مستندات هر چند او حاضر به موضوع هر سراسر کشور محدودیت.

تبلیغات:

“اگر ما آن را انجام نمی حداقل ما را از دست داده بود یک میلیون دو میلیون و چهار میلیون پنج — که حداقل” او ادعا کرد. “ما را از دست داده اند احتمالا بالاتر است. آن را ممکن است بالاتر از 2.2.”

حتی به عنوان او در ستایش خود را برای مستندات تهمت اصرار داشت که مردم امن خواهد بود بدون آنها.

“مردم در حال رفتن به امن است. ما چیزهای زیادی یاد گرفتم. ما یاد گرفته ایم در مورد فوق العاده ای بگیرد. اما ما هیچ چاره ای: ما نمی توانیم اقامت بسته به عنوان یک کشور است. ما در حال رفتن به یک کشور, چپ,” او گفت:. “این ویروس را منتقل می کند. آن خواهد شد. آن را دوباره ؟ آن را ممکن است. آن می تواند. برخی از مردم می گویند: “بله.” اما از آن خواهد شد.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>