مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان می کند او را از دست دادن به عنوان مشاور پیش بینی “یکی از بدترین انتخابات شکست در مدرن” تاریخچهدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باعث افسردگی در مردم آمریکا (گتی ایماژ/السا/سالن آرایش)

با توجه به یک گزارش از سیاسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خصوصی تصدیق کرد که او رهبری را شکست

تام Boggioni
28 ژوئن 2020 8:57بعد از ظهر (UTC)

این مقاله در ابتدا در ظاهر داستان خام

rawlogo

با توجه به یک گزارش از سیاسی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خصوصی تصدیق کرد که او رهبری است به شکست خود در ماه نوامبر به عنوان مبارزات انتخاباتی خود است ثروت های رای گیری نشان دادن او در حال سقوط دور پشت رود دموکراتیک حریف جو بایدن در بحرانی متحده نیاز به امن و انتخاب مجدد او.

در این هفته پس از یک فاجعه کمپین تجمع در تولسا قبل از پراکنده جمعیت, رییس جمهور در حال هشدار داد توسط متفقین که وجود دارد به نظر نمی رسد به یک مسیر به یک ترم دوم پس از چه مشاوران اصطلاح “بدترین کشش از خود ریاست جمهوری است.”

تبلیغات:

بر اساس این گزارش رئیس جمهور به همان اندازه فاجعه بار, مصاحبه رادیو فردا با میزبان Sean Hannity “وحشت” دستیاران نزدیک به رئیس جمهور.

“چه باید آسان مصاحبه با رادیو فردا میزبان Sean Hannity در پنجشنبه وحشت مشاوران هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه درهم و برهم و غیر پاسخگو پاسخ به یک سوال ساده در مورد اهداف خود برای دومین دوره” سیاسی است Alex Isenstadt نوشت. “در همان ظاهر به طور معمول خود مطمئن جمهور ارائه شده اذعان ضمنی که او ممکن است از دست دادن زمانی که او گفت که جو بایدن است” خواهی بود خود را رئیس جمهور به دلیل برخی از مردم به من عشق نیست شاید.'”

به گفته یکی از برجسته مشاور تهمت که مشغول به کار در رئیس جمهور 2016 اجرای چشم انداز پیروزی در ماه نوامبر به سرعت در حال حرکت دور از دسترس است.

تبلیغات:

“در مسیر فعلی رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در پرتگاه یکی از بدترین انتخابات شکست در, مدرن, انتخابات ریاست جمهوری و بدترین تاریخی برای رییس جمهور وقت” توضیح سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور سام Nunberg قبل از اضافه کردن که باید مغلوب ساختن پیشی جستن رای گیری اعداد سقوط بیشتر “او را به رو در واقع یک 400 انتخاباتی رای دادن با رئیس جمهور نیاز به شدت تجدید نظر کند که آیا او می خواهد برای ادامه به اجرا به عنوان” نامزد.”

این گزارش اشاره می کند که برگ برنده 2020 مبارزات انتخاباتی گرفته است گام برای جلوگیری از خونریزی با آوردن برخی از قبلی اما مشاوران سیاسی را Isenstadt نوشت که آن را ممکن است بیش از حد کوچک و بیش از حد دیر است.

“کسانی داخلی حرکت را انجام داده اند کمی به آرامش جمهوریخواه وحشت در مورد رئیس جمهور عملکرد شخصی. رادیو فردا میزبان و تهمت های مورد علاقه Tucker Carlson صادر کند هشدار خود را نشان می دهد در این هفته که رئیس جمهور ‘به خوبی می تواند از دست دادن این انتخابات است.’ کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام یکی دیگر از نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن متحد به خبرنگاران گفت که رئیس جمهور نیاز به ایجاد رقابت بیشتر در مورد سیاست و کمتر در مورد شخصیت خود را.'”

تبلیغات:

شما می توانید در اینجا بخوانید.

تام Boggioni

بیشتر از تام Boggioni
tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>