مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان به فاکس نیوز که “حافظه” سوال شد که “دشوار” بخشی از شناختی آزمون

در مصاحبه با فاکس نیوز روز شنبه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که او خواست برای پزشکان به او بدهد آزمون شناختی آن نیست پیشنهاد شده توسط آنها.

آزمون 30 سوال پاسخ کوتاه “آزمون” که قرار است برای شناسایی هر گونه تغییر در حافظه است. دادن آن را پس نمی کند به طور کلی به طیف گسترده ای از چگونه یک عملکرد شناختی طول زمان تغییر کرده است اما درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به شناسایی یک فیل به نظر می رسد مانند پایه حدت ذهنی.

تبلیغات:

او گفت که بسیاری از اتهامات و “خوشبختانه هیچ یک از آنها گیر کرده است” اما او را وادار به گرفتن آزمون.

گفت: “من به دکتر دکتر Ronny جکسون, آیا من می توانم یک آزمون” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

“اولین سوال بسیار آسان است. آخرین سوالات بسیار سخت تر است” گفت.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن توضیح داد که این آخرین سوال که در آن او واقعا تلاش بیشتر آنهایی که به انجام با حافظه است.

“مانند یک حافظه, سوال, آن را مانند شما به فرد, زن, مرد, دوربین, تلویزیون,” او در ادامه اشاره کرد که اگر او آن را در سفارش او “امتیاز اضافی.”

آزمون در ادامه گفت: و 10 یا 15 دقیقه بعد آنها را بخواهید اولین سوال دوباره و از او بخواهید آن را تکرار کنید.

تبلیغات:

“آنها گفتند: اگر شما می توانید آن را در سفارش شما امتیاز اضافی دریافت کنید. آنها گفتند: هیچ کس از آن در. در واقع آن است که آسان نیست اما برای من آسان است.”

“اگر شما در دفتر ریاست جمهوری ما باید تیز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او را به چالش کشیده است بایدن که نشده به نمایش گذاشته و هیچ نشانه ای از اختلال شناختی را نیز تست کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان بارها اشتباه بایدن stutter برای مشکلات شناختی ،

تبلیغات:

در زوال عقل حافظه کوتاه مدت است که معمولا در میان اولین چیزهایی که بیماران را از رنج می برند. در آلزایمر, حافظه بلند مدت است که اغلب کمتر تحت تاثیر قرار.

سازمان دیده بان مصاحبه زیر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>