مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران امیدوارم که سرویس مخفی برای نیوهمپشایر تجمع با دخالت دموکراتیک رای دهندگان


Supporters cheer as President Trump leaves a rally at Southern New Hampshire University Arena on February 10, 2020 in Manchester, New Hampshire.

هواداران تشویق به عنوان رئیس جمهور تهمت برگ تجمع در Southern New Hampshire University آرنا در فوریه 10 سال 2020 در منچستر, New Hampshire.

درو Angerer/گتی ایماژ

رئیس جمهور تهمت لمس کردن در نیوهمپشایر دوشنبه در آستانه دولت اولیه به عنوان او در توییتی از قبل “لرزش تا Dems کمی.” مغلوب ساختن پیشی جستن که از لحاظ فنی در رای گیری روز شنبه با برگزاری یک تجمع در منچستر در تلاش برای منحرف کردن برخی از انظار و عناوین—از دموکراتیک مسابقه. بازی منصفانه است. این یک تلاش و تاکتیک درست و قابل فهم یکی هر چند اکثر روسای جمهور ایالات متحده باید خودداری از درگیر شدن با غیر نامزد حزب مخالف با نام دلیل خوب آنها با رئیس جمهور است. چرا بالا بردن دنیس کوسینیچ? این است که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن عمل بدیهی است. او نیاز به عنوان بسیاری از boogeymen و مغلوب دشمنان به عنوان او می تواند التماس کردن.

مغلوب ساختن پیشی جستن, البته هرگز, یکی برای بزرگتر اصول یا خوب بیشتر یا انصاف که برای ماده. و یا هر چیزی که مناسب نیست فوری او خود علاقه. پس از آن شاید باید تعجب آور است که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز نیمه امیدوار است که سفر خود به دولت آن را سخت تر برای دموکرات ها به انجام وظیفه مدنی خود از دیدن و ارزیابی پتانسیل خود را نمایندگان قبل از مصاحبه خود را رای. آسوشیتد پرس گزارش می دهد:

“مشاوران امیدوار است که سرویس مخفی حرکت در منچستر به منطقه امن برای رئیس جمهور خواهد آن را سخت تر برای دموکراتیک نامزدها و حامیان آنها را به عرضی دولت بزرگترین شهرستان در ساعات اولیه قبل از اولین رای بازیگران هستند.”

پرشهای.

“در این تجمع از او خواست نیوهمپشایر مستقل که از او حمایت—مردم مجاز به رای دادن در هر دو حزب اصلی—به جای بازگشت ‘ضعیف ترین’ نامزد حزب دموکرات شنبه” با توجه به AP. “او همچنین دوباره قاچاق در بی اساس تئوری توطئه است که اتوبوس های غیر قانونی رای دهندگان سفر در از ماساچوست در سال 2016 او را محروم از یک نیوهمپشایر پیروزی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بهتر از فرشتگان خواهد بود کشیدن یک سیگار را در روز انتخابات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی