مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران گزارش احساس “افزایش زنگ خطر” را به عنوان ناظران شانس مخزن

زمانی که ایران با متحدان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در فاکس نیوز و یا جناح راست برنامه های رادیویی بحث آنها به طور معمول ابراز اعتماد به نفس که او را شکست سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در ماه نوامبر و بی اعتنا از نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که رئیس جمهور انتهایی presumptive نامزد حزب دموکرات. اما چه تهمت متحدان علنا می گویند و آنچه آنها می گویند در خصوصی می تواند دو چیز متفاوت است. و با توجه به مقاله منتشر شده توسط شبکه خبری ABC در این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی به طور جدی نگران رای گیری داخلی است که به نظر می رسد بسیار خوب برای بایدن.

ABC خبرنگاران جان Santucci کاترین Faulders و خواهد Steakin توضیح:

تبلیغات:

یک هفته پیش رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در دیدار با مشاوران خود را از سال 2020 انتخاب مجدد کمپین که با استقبال او را با خبر بد: مبارزات انتخاباتی داخلی نظرسنجی اعداد نشان داد که رئیس جمهور در نوسان متحده — و با کلید جمعیت رای دهندگان از جمله زنان و مستقل…. دستیاران هشدار داد که سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در حال حاضر presumptive دموکراتیک نامزد قرار بود برای شکست دادن رئیس جمهور توسط تعداد قابل توجهی از آرا بر اساس این کمپین را تجزیه و تحلیل.

روزنامه نگاران اضافه کنید که با توجه به “منابع متعدد آشنا با جلسه” برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن “وفادار ترین و طولانی ترین خدمت مشاوران توسعه داده اند یک وضعیت جدید: یکی از افزايش زنگ.” و یک علت عمده برای نگرانی خود را مغلوب ساختن پیشی جستن است پاسخ به مارس 25 کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس. برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن می کرد که از ترس اعتراض گسترده بیش از فلوید مرگ سودمند است برای بایدن.

یک منبع به عنوان یک توصیف “وفادار حامی رئیس جمهور” گفت: زمانی که می آید به Floyd مرگ مغلوب ساختن پیشی جستن است “نه قادر به نشان دادن همدلی در اینجا.”

“کسانی که به نمایندگی از رئیس جمهور در رسانه ها تلاش کرده اند برای راهنمایی در پیام دستورات از کمپین” ABC News, خبرنگاران توجه داشته باشید. “در پی فلوید مرگ و خواستار رشد برای پلیس اصلاحات برخی از مشاوران شده است هل دادن کمپین یک پیام تعریف شده را در برخی از دموکرات ها فشار پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت باور آن می تواند کمک به رئیس جمهور به دست آوردن برخی از دست زمین از چند هفته گذشته است.”

تبلیغات:

در مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی, مقاله, یادداشت, شده است وجود دارد بسیاری از بحث بر سر اینکه آیا کاخ سفید مشاور ارشد Jared کوشنر کمک و یا صدمه زدن به مبارزات انتخاباتی. با توجه به Santucci, Faulders و Steakin “یک گروه کر در حال رشد از حزب جمهوری خواه و مشاوران داخل و خارج از کاخ سفید” بر این باورند که “کوشنر است بیگانه رئیس جمهور رای دهندگان پایگاه زیرا او بیش از حد متوسط یک نیروی.”

اما یکی از آنها کاخ سفید منابع مخالف گفتن ABC News “مردم به طور مداوم در تلاش برای ایجاد جدایی بین جارد و رئیس جمهور اما آنها بوده است و ناموفق به این دلیل که رئیس جمهور می داند Jared سابقه موفقیت و توانایی خود را برای جلوگیری از بازیگران بد از به دست آوردن نفوذ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی