در حال حاضر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سنا استیضاح دادگاه به این نتیجه رسیدند مقامات کاخ سفید و دولت متحدان سیگنالینگ آمادگی برای حرکت به جلو با تحقیقات به بایدن خانواده — چیزی که بسیار است که موجب استیضاح پرس و جو تقریبا نیمی از یک سال پیش.

یکی از اصلی ترین جبهه در این فرایند این است که مجموعه را از طریق یک backchannel با توجه به سن. لیندزی گراهام (R-SC) سرسخت تهمت متحد و رئیس کمیته قضایی مجلس سنا.

در CBS’ چهره این کشور در روز یکشنبه گراهام گفت: دادستان کل ویلیام بر راه اندازی یک “فرایند” برای دریافت اطلاعات در مورد Bidens از اوکراین با استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی رودی جولیانی به عنوان یک واسطه.

این وحی آمد و در مدت کوتاهی پس از جولیانی ادعا کرد که یک کشف یک “تفنگ سیگار کشیدن” مربوط به معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پسر شکارچی که مشروع مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست ژوئیه گذشته برای اوکراین پس از آن-جدید رئیس جمهور برای بررسی او و پدرش است.

جولیانی ساخته ادعای فاکس نیوز’ Watters جهان شنبه شب گفته است که او و تیم او در حال حاضر سه شاهد آماده برای به اشتراک گذاشتن شواهد بایدن پسر داشتن درگیر در فعالیت های فاسد.

“من می خواهم برای اثبات آنچه که اتفاق افتاده است” جولیانی گفت: میزبان جسی Watters “از آنجا که من اعتقاد دارم اگر ما اثبات آنچه که اتفاق افتاده است [تهمت] را کاملا توجیه.”

وکیل پس از آن ساخته شده یک درخواست از کارولینای جنوبی, سناتور خواستار او را به آغاز رسمی سنا بررسی هانتر بایدن به معاملات کسب و کار در اوکراین.

“لیندزی شروع کنید” جولیانی گفت.

یکشنبه, گراهام تأیید کرد که هانتر بایدن بررسی خواهد بود “کاوش” اما ابراز ناراحتی با پیشرو را به عنوان جولیانی درخواست شده است. به جای او گفت: آن را در یک اطلاعات خط لوله بین دادگستری و کاخ سفید و اوکراین است.

“من قصد ندارم به جمهوری خواه Christopher استیل” گراهام گفت: با اشاره به سابق بریتانیا جاسوسی که وارد یک پرونده شامل شهوت پرست اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن. “اگر رودی جولیانی هر گونه اطلاعات که به خارج از اوکراین او باید به نوبه خود بیش از وزارت دادگستری به دلیل آن می تواند تبلیغات روسیه.”

او افزود: “هر گونه اسناد و مدارک بیرون آمدن از اوکراین در برابر هر آمریکایی جمهوری خواه یا دموکرات باید نگاه کرد توسط سرویس های اطلاعاتی است که در تخصص من نیست چرا که روسیه در حال پخش است همه ما مانند یک کمانچه.”

به جای پیروی خود را از طریق کمیته گراهام گفت: “وزارت دادگستری دریافت اطلاعات بیرون آمدن از اوکراین از رودی. … آنها به ایجاد یک فرایند است که رودی می تواند به اطلاعات و آنها را به دیدن اگر آن را تایید کرده است.”

آن است که روشن نیست که آیا رئیس جمهور است در هیئت مدیره با این طرح ،

در یک پیام با مات و معنی او در پاسخ به یک CBS توییتر تبلیغات برای مصاحبه با گراهام با به tweeting “محو کردن ملت را بگویید [گریم] که او باید شروع به قوه قضائیه و متوقف نمی تا زمانی که این کار انجام شده است. تمیز کردن سی در حال حاضر آخرین شانس!”

او به دنبال آن است که با یک پیام واضح تر 20 دقیقه بعد از به tweeting “بله!!!!!” در پاسخ به یک محافظه کار خبرنگار صدای جیر جیر خواستار سنا بررسی است.

در حالی که این سوال که آیا در حال حاضر زمان برای این بررسی ها — به خصوص پس از مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان استدلال کرده اند او در حال حاضر احساس می کند بی بند و بار به جای chastened با روند استیضاح — به نظر می رسد که رئیس جمهور تمایل برای چنین پرسش محقق شده است: در کنار غیر رسمی بررسی است که آشکارا در حال اجرا بین جولیانی و DOJ رسمی یک به نظر می رسد جریان بر روی تپه ای به عنوان به خوبی.

روز شنبه یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن بود تبرئه نیویورک تایمز گزارش داد که سناتور دموکرات در کمیته مالی و کمیته امنیت داخلی و امور دولتی درخواست کرده بود اسناد و مدارک مربوط به هانتر بایدن به معاملات کسب و کار در اوکراین در سال گذشته یک درخواست است که وزارت خزانه داری را با پیروی شده است.

این درخواست نشان می دهد سناتور جمهوریخواه به دنبال شکارچی مالی با استفاده از پروتکل های استاندارد برای تحقیقات سنا. اما برخی از دموکرات ها را متهم به دولت مطابق با این تحقیقات در یک راه است که آن حاضر به استیضاح پرس و جو.

“استفاده از یک آشکار دو استاندارد تهمت مدیریت سازمان ها مانند وزارت خزانه داری به سرعت در حال مطابق با جمهوری خواه مجلس سنا درخواست — هیچ احضاریه لازم و تولید ‘شواهد’ سوال مبدا” سخنگوی ایالت Ron Wyden اورگان, رتبه بندی دموکرات در کمیته امور مالی مجلس سنا در بیانیه ای گفت:. “دولت گفت: آمریکا برای رفتن پوند و ماسه که نظارت خود را قدرت اجباری بود در حالی که به طور داوطلبانه همکاری با جمهوری خواهان مجلس سنا’ استقلالی در سرعت رعد و برق.”

کمیته امور مالی مجلس سنا صندلی جمهوریخواه ایالت چاک Grassley از حادثه تحت فشار قرار دادند به این اتهام به گفته نیویورک تایمز:

“این مایه تاسف است که دموکرات ها که ما آنها را نگه داشته ام در حلقه ما تحقیقات را بی پروا به دنبال دخالت مشروع نظارت دولت گفت:” خود را سخنگوی; Grassley نیز این گزارش را تایید کرد تحقیقات در حال انجام است.

هانتر بایدن در نشست هیئت مدیره یک انرژی اوکراین شرکت در همان زمان که پدر خود را پس از آن معاون رئیس جمهور بود و نظارت بر سیاست های منطقه از طرف دولت اوباما. مخالفان خود — مانند مغلوب ساختن پیشی جستن — باید اشاره به این که مدارک و شواهد از فساد درون اوباما در کاخ سفید.

مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران اتهام بدون مدرک که جو بایدن با استفاده از قدرت و موقعیت خود را برای کمک به شکارچی بایدن و منافع کسب و کار در هر دو اوکراین و چین است. مغلوب ساختن پیشی جستن را خواستار این کشورها به بررسی این اتهامات لگد کردن درخواست استیضاح به پایان رسید که روز چهارشنبه با تبرئه.

در حال حاضر که مغلوب ساختن پیشی جستن است در روشن و به عنوان دموکراتیک اولیه کمپین رمپ تا با جو بایدن هنوز هم در مسابقه — در این دولت ساخته شده است و پاک کردن آن را ادامه خواهد داد به دنبال بایدن خانواده به طور نامحدود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی