رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان در حال تلاش برای برنده شدن بیش از سیاه و رای دهندگان با ارائه پاکت از پول نقد در نرم افزار-مغلوب ساختن پیشی جستن حوادث در سراسر کشور, سیاسی , گزارش.

یک موسسه خیریه اجرا شده توسط برجسته تهمت حامی دارل اسکات کلیولند کشیش برگزاری رویدادها در جوامع که در آن سازمان “اسراف ستایش از رئیس جمهور به عنوان آنها دست از ده ها هزار دلار به شرکت کنندگان خوش شانس” با توجه به گزارش.

تبلیغات:

اولین سادگی صورت گرفت در کلیولند در ماه گذشته. برندگان تحویل داده شدند “افزایش چند صد دلار پر به پاکت” سیاسی گزارش شده است. دوم سادگی برنامه ریزی شده در ویرجینیا برای مارتین لوتر کینگ جونیور بعد به افتخار تهمت و پسر در قانون Jared کوشنر به تعویق افتاد اما این گروه در حال برنامه ریزی بیشتر جالب در آینده است.

کلیولند رویداد برجسته $25,000 سادگی و ظاهر از مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار Ja’Ron اسمیت یکی از بالاترین-رتبه بندی سیاه و مقامات در کاخ سفید و فاکس نیوز دانشمند Geraldo ریورا.

حوادث سازماندهی شده توسط اسکات شهری تجدید حیات ائتلاف است که ثبت نام به عنوان یک مالیات معاف سازمان خیریه. اسکات همکاری صندلی از مغلوب ساختن پیشی جستن دوباره انتخابات را “Black Voices برای مغلوب ساختن پیشی جستن” ابتکار که همچنین ویژگی های سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری هرمان قابیل و مفسران فاکس نیوز الماس و ابریشم.

تبلیغات:

این سازمان به ثبت رسید در سال 2017, با توجه به سیاست و شروع به ترویج این فرصت منطقه برنامه که اسکات دفاع و پشتیبانی در غرب گرا. این برنامه در حال حاضر تحت بررسی پس از نیویورک تایمز و ProPublica گزارش شده است که آن را ارائه معافیت های مالیاتی در نظر گرفته شده برای کمک به محله های فقیر به ناروا غنی دوستان است.

این گروه بعد از حوادث برگزار شد با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin و سابق کنتاکی رژیم صهیونیستی است. مت Bevinهر چند خود را زودتر حوادث نیست از ویژگی های پول نقد, جالب, با توجه به گزارش.

برخی از کارشناسان حقوقی سوال این گروه مالیات معاف وضعیت به دلیل آن به نظر نمی رسد به صفحه برندگان مشروع خیریه نیاز دارند.

تبلیغات:

“سازمان های خیریه هستند و نیاز به صرف پول خود را در امور خیریه و فعالیت های آموزشی” مارکوس اونز سابق مدیر معاف سازمان بخش در IRS گفت: Politico. “بلافاصله روشن نیست به من چگونه به سادگی با دادن پول به مردم در یک رویداد خیریه عمل می کنند.”

یک ویدئو نشان داد سازمان لاف زدن که یکی از برندگان پسر که ظاهرا نقش در NBA نیست “نیاز به پول است.”

تبلیغات:

اسکات گفت: خروجی است که بیشترین جوایز بین $300 و 500 و خیریه نیاز به هر کسی که دریافت بیش از 600 دلار به فایل مناسب فرم های مالیاتی. او نمی خواهد می گویند که بودجه آموزش سیستم عامل ها.

“من می خواهم به جای نمی,” او گفت:. “آنها ترجیح می دهند به ناشناس باقی می ماند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین رد هر گونه دانش و یا روابط به حوادث. Adav Noti قانون انتخابات ناظر انتخاباتی حقوقی مرکز سیاسی گفت که این معلوم نیست که آیا این گروه طرفدار تهمت رویدادهای مجاز توسط قانون. موسسات خیریه هستند و محروم از حمایت و یا مخالفت با نامزدها در انتخابات است.

تبلیغات:

“اگر آنها این کار را به طور مستقل و واقعا دستور کار متمرکز شده است نه انتخاباتی بله که انسان تحت مالی مبارزات انتخاباتی قانون” گفت: Noti.

اما تعیین آنچه عبور خط به انتخابات سخنرانی می تواند یک “خوب خط” سابق فدرال انتخابات کمیسیون مشاور لری شریف گفت: خروجی.

یک سخنگوی این گروه اصرار به سیاسی که حوادث در نظر گرفته شده برای ترویج “توسعه اقتصادی در شهرستانها داخلی” به رغم آشکارا تجلیل رئیس جمهور و شامل دستیاران ارشد خود را.

تبلیغات:

یک ویدئو منتشر شده توسط کلیولند ساده-فروشنده نشان می دهد که تجدید حیات شهری ائتلاف بنیانگذاران کریم Lanier ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن به رای دهندگان.

“رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که یکی از آنها می گویند نژادپرست است — اولین رئیس جمهور در تاریخ این کشور برای تشویق افرادی که پول برای قرار دادن آن را به … مناطق شهری” لنیر گفت.

یک برنده لباس پوشیدن و به عنوان یکی از الف ها سانتا به پذیرش یک پاکت پول نقد از Lanier و فریاد زد: “چهار سال بیشتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. بساز!”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی