تهمت و فساد: کسی که در زمان COVID?

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است در ابتدا تبدیل به بیشتر به طور گسترده ای شناخته شده برای خود شرکت نوشته شده 1987 “هنر معامله” زندگینامه.

از هنر معامله به هنر تضعیف

اما از آن است که او 2020 عاقبت “هنر تضعیف: چگونه به Upend ایالات متحده از دفتر بیضی” است که امن شهرت خود را. در حافظهی تاریخ او دراز می تواند ادعا می کنند به عنوان اینکه امریکا را فاسد ترین رئیس جمهور.

تبلیغات:

به رغم برخی تلاش های شدید برای مقابله با بسیاری از سوء استفاده از قانون آقای ترامپ بعید است به پایین آورده خود را به طور فزاینده ای ظالمانه سوء استفاده از دفتر خود را.

این شامل جولای 9 دیوان عالی کشور حاکم است که او را بالاتر از قانون به عنوان او و وکلای او تا به حال نامعقولی ادعا کرد.

حفاظت از خود و دوستان خود را

تبلیغات:

از مراسم تحلیف خود به عنوان رئیس جمهور در ژانویه 2017 به این روز برترین اولویت برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است متصديان مجموعه ای بی پایان از دستکاری این قانون برای خدمت به خود و دوستان خود را.

در شب جمعه برای مثال مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دوست قدیمی خود را و مشاور سیاسی راجر سنگ است ، مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل سنگ 40-ماه حکم زندان او به دلیل رفتن به زندان در جولای 14.

ساخت وزارت دادگستری سیاسی آژانس

تبلیغات:

سنگ شده بود مجرم توسط یک هیئت منصفه از چندین جرایم مرتبط با انتخابات ریاست جمهوری 2016 مبارزه است.

وزارت دادگستری ایالات متحده در طولانی یک موسسه با به جای ستارگان سابقه و شهرت برای اولین بار اعلام کرد و آن را برای 7 تا 10 سال حبس. اما پس از آن ایالات متحده دادستان ویلیام بر مداخله کرده و خواهان بسیار پایین تر جمله ای که به او داده شد.

تبلیغات:

یکی از شگفتی: وجود دارد یک معامله در محل — با مغلوب ساختن پیشی جستن تعهد به سنگ است که او هرگز به او اجازه رفتن به زندان ارائه شده است که سنگ در بازگشت به دروغ مورد تهمت دانش از افشاگریهای ویکی لیکس در مورد هیلاری کلینتون ایمیل? ما هرگز نمی دانیم.

بر مداخلات

هیچ کس به عنوان مایل به تبر برای مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ویلیام Barr. در اکثر بی پروایی نشان دادن خروج از گمرک Barr همواره عمل به عنوان رئیس جمهور وکیل شخصی نتیجه گیری مسخره از کار رسمی خود عنوان دادستان کل ایالات متحده در خدمت همه مردم است.

تبلیغات:

در پایان زندگی حرفه ای خود وفادار’ لایحه Barr است بدیهی است که تصمیم گرفتند برای خرد یک بار شهرت برای اطمینان از حداقل که او باعث می شود آن را به کتاب های تاریخ.

از آن گوشه او شده است مبارزه به شدت — و نامعقولی — به کمک دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در چندین شخصی دعوا برای جلوگیری از کنگره ایالات متحده آمریکا و دادستان عمومی آمریکا از دیدن شخصی خود را در اظهارنامه مالیاتی.

پیروزی در برابر تهمت?

تبلیغات:

آن بار را به وزارت دادگستری است که ادعا کرد که سایرس ونس جونیور, دادستان عمومی و برای Manhattan, New York منطقه نمی تواند بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن منابع مالی به این دلیل که رئیس جمهور ایمنی بدن را از تمام تحقیقات.

این یک ادعای مضحک و تمام قضات در دیوان عالی کشور با موافقت رئیس دادگستری جان رابرت بیانیه در نظر است که:

دو صد سال پیش یک اشاره از ما به دادگاه ثابت شده است که هیچ شهروند و نه حتی رئیس جمهور است مطلقا بالاتر از معمول وظیفه به تولید شواهد زمانی به نام به جرم اقدام. ما مینمائیم که اصل امروز و نگه دارید که رئیس جمهور است و نه مطلقا مصون از دولت جنایی احضاریه به دنبال مقالات خصوصی خود را نه به عنوان یک استاندارد افزایش نیاز است.

برنده در عین حال بیشتر به تاخیر می اندازد

اما دیوان عالی کشور همچنین گفت: مهمتر تهمت می تواند به دادگاه های پایین در نیویورک به مبارزه با این پرونده است. آن را در نتیجه راه را برای رئیس جمهور به دنبال تاخیر بیشتر.

تبلیغات:

بیشتر به طور خاص در دیگر حاکم در جولای 9 دیوان عالی کشور با موافقت Barr وزارت دادگستری که کنگره نمی تواند بسیاری از اسناد و مدارک مالی مورد تهمت آن است که به دنبال.

دادگاه اظهار داشت که خواسته های ساخته شده توسط کنگره بودند بیش از حد گسترده است اما آن را نشان داد که در آن مشروع است برای کنگره به دنبال اسناد خاص از رئیس جمهور به ویژه کسانی که چنین خود را به عنوان خصوصی جزئیات مالی که موضوع به اجرایی امتیاز.

آن را به ماه قبل از کنگره می تواند به طور موثر حرکت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده تاخیر در اینجا بیش از حد.

پر کردن و تخلیه نمی باتلاق

تبلیغات:

فراتر از این موارد است که ساخته شده ملی و بین المللی عناوین تعداد زیادی از اقدامات قانونی در برابر تهمت و خانواده اش در حال حاضر در حال حرکت از طریق های مختلف دادگاه های ایالات متحده. بنابراین مجموعهای از اتهامات عنوان شده برای جنگ از منافع و اخلاق نقض.

در دوره دیگری فقط یک یا دو تا از این موارد می شده اند به اندازه کافی برای انجام آسیب زیادی به رئیس جمهور ایالات متحده است. اما در مغلوب ساختن پیشی جستن دوران رسوایی آمده تا اغلب و سریع است که هیچ چیز به نظر می رسد به چوب.

که بخشی از آقای تهمت روش. او شمارش بر هیچ کس قادر به نگه دارید تا با تمام توان خود نقض قانون است.

“…این باتلاق drainers”

تبلیغات:

به دور از “بزرگ” عناوین چه بوده است به خصوص سخت برای سازمانی مجموعه ای از ایالات متحده بوده است در راه است که در آن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تمدید حس خود را از شخصی fiefdom مدیریت به دفاتر ایالات متحده بازرسان ژنرال (IGs).

این مهم اما بسیار نادیده گرفته موسسه برای اطمینان از نهادی پاکیزگی. به خصوص در یک کشور با چنین بوروکراسی گسترده و چنین گسترده مالی قدرت (و از این رو پتانسیل سوء استفاده) آنها مهم gatekeepers.

حزب جمهوری خواه و سناتور چاک Grassley از آیووا خروشد که سال 1978 قانون از این پس از واترگیت عصر که تاسیس دفاتر بازرسان General (IGs) است که بی رحمانه به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن.

Grassley بوده است IGs’ قهرمان در آمریکا برای بسیاری از سال و در حال حاضر می خواهد برای تقویت قوانین موجود برای بازگرداندن استقلال IGs. او اشاره می کند که IGs بودند که به معنای “اصلی باتلاق drainers.”

حیاتی پاک کننده تیپ

سناتور Grassley توضیح می دهد که تحت 1978 قانون IGs بودند مجاز به انجام ممیزی و تحقیقات; ترویج بهره وری و جلوگیری از تقلب و سوء استفاده و حفظ آژانس سر و کنگره “کاملا مطلع” در مورد مشکلات IGs پیدا کنید.

امروز وجود دارد 75 IG موقعیت در سراسر دولت فدرال و اقدامات خود را کشف زباله و تقلب در یک مقیاس وسیع در طول سال — صرفه جویی در دولت بیش از 20 میلیارد دلار در شش ماه اول سال 2020 به تنهایی می گوید Grassley.

IG را ضروری برای شفافیت و پاسخگویی دولت اما چه زمان عمل ؟ آمریکایی ها از طریق فرآیندهای که دیدن IGs گزارش به طور مستقل به کنگره هنوز مطمئن باشید که تحقیقات از تقلب و سوء استفاده در دولت فدرال خواهد بود دنبال ؟

ولگرد و بازرسان

نمونه زیر به وضوح می گوید نیست:

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در اواخر ماه مارس است که او را جایگزین کریستی Grimm ارشد بازرس کل در وزارت بهداشت و خدمات انسانی پس از او گزارش نقایص در دولت در پاسخ به بحران است.

مایکل اتکینسون بازرس کل برای آژانس اطلاعات ملی برداشته شد و اواخر روز جمعه, 4 آوریل برای داشتن موفق به جلوگیری از کنگره از دریافت whistle-blower شکایت در مورد تهمت اوکراین, اخاذی که منجر به مجلس نمایندگان impeaching رئیس جمهور.

چند روز بعد در 7 آوریل تهمت سرنگون گلن خوب به ویژه IG مسئول پانل IGs برای نظارت بر پرداخت مقدار زیادی از 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل امداد رسانی برنامه. مغلوب ساختن پیشی جستن به وضوح باور نمی کند که خوب خواهد بود به اندازه کافی وفادار به تهمت و دوستان خود را.

در ضمن مدارک و اسناد دولتی نشان می دهد که بسیاری از شرکت های اجرا شده توسط رئیس جمهور و دوستان و همچنین به عنوان یکی متعلق به خانواده خود را در Jared کوشنر دریافت وام و کمک های مالی از وزارت خزانه داری ایالات متحده و اداره کسب و کار کوچک به عنوان یک نتیجه از برنامه های امداد.

و سپس استیو Linick بازرس کل در وزارت خارجه اخراج شد در شب جمعه, مارس 15 و در حالی که هیچ مقام رسمی این دلیل داده شد او در حال بررسی راه هایی است که وزیر امور خارجه Pompeo, در خواست ریتون arms company, دور کنگره فرآیندهای به عجله به جلو با یک عمده فروش سلاح به عربستان سعودی است.

نتيجه گيری

دولت اخلاق است و یک زمین بایر دفتر بازرس کل شده است عقیم و وزارت دادگستری ایالات متحده تبدیل شده است رئیس جمهور شخصی شرکت حقوقی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016 نذر به “تخلیه باتلاق” جعلی است. نشانه ای از تکبر و نقاط ضعف سازمانی مجموعه ای از ایالات متحده, آقای ترامپ ساخته شده مسخره از مبارزه با فساد تلاش. در این زمان از COVID 19, او به نظر می رسد به گرفتن دور با خود داشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>