مغلوب ساختن پیشی جستن و مسیحیان: انجیلی مورخ جان Fea در رمز گشایی تناقض بزرگ

به قول سپر دشنه: “آنچه را که عیسی انجام دهید؟”

فرض کنید که او وجود داشته و برگزار دیدگاه منسوب به او عیسی مسیح را پشتیبانی نمی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رفتار و ارزش های سیاست و پیامدهای خود را در مقابل آنچه که عیسی مسیح نشان داده شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن است و قرار دادن مهاجران و پناهندگان در قفس و خوشحال در درد و رنج خود را. او احساس تحقیر برای فقرا بیمار آسیب پذیر و نیازمند است. او دروغ گفته حداقل 16,000 بار. او فاسد و حریص شدید.

تبلیغات:

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که خشونت یک militarist یک nativist و سفید supremacist. او به کمک و آسایش به ضد سامی نئو نازی ها و دیگر نفرت-mongers.

به ما گفته شده که عیسی مسیح زندگی می کردند, زندگی و عشق و تواضع و فروتنی و فداکاری. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به زندگی یک زندگی از خودخواهی و حرص و آز و ظلم و ستم بی.

چرا سفید مسیحیان انجیلی چنان حمایتی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? در حالی که برخی تلاش کرده اند تا آن را به عنوان یک معما با راه حل آشکار است که پاسخ بسیار ساده است: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند, مناقصه مسیحی راست. او پیشرفته است سیاست های خود را در یک جنگ علیه سکولار جامعه, زنان, آزادی, جامعه, حقوق, چند نژادی دموکراسی و قانون اساسی ایالات متحده.

تبلیغات:

اما این مهم است به یاد داشته باشید که مسیحی انجیلی جامعه است یکپارچه. وجود دارد بسیاری از مردم در آن که مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حرکت خود را از آنجا که آنها آن را به عنوان تضاد به زندگی و تعالیم عیسی مسیح است.

یک چنین صدای مورخ جان Fea استاد در کالج مسیح در مچنیکسبورگ پنسیلوانیا. کتاب جدید خود است “به اعتقاد من: انجیلی جاده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” Fea به تازگی منتشر شده یک op-ed در ایالات متحده آمریکا امروز با عنوان “‘پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن’ افتضاح بود نمایش قرار است شهروندان از پادشاهی خدا” که در آن او توضیح داد که او تا به حال خود را صرف “کل زندگی در جامعه انجیلی” پس از “دوباره متولد تجربه” در سن 16 سالگی:

اما من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آنچه که من شاهد به عنوان من تماشا جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کنند به یک چند هزار از انجیلی حامیان در شاه عیسی بین المللی وزارت تا حد زیادی هیسپانیک megachurch در میامی در طول kickoff به “پروتستان های انجیلی برای مغلوب ساختن پیشی جستن” کمپین…تهمت نقاشی خود را به عنوان یک رئیس جمهور است که حفاظت از پروتستان های انجیلی آمریکا از کسانی که در چپ سیاسی که می خواهند به “مجازات” افراد با ایمان و از بین بردن دین در آمریکا است. …

من استفاده می شود به این نوع از چیزی که از تهمت اما من شگفت زده شد زمانی که من شاهد مسیحیان انجیلی — کسانی که با شناسایی “خبر خوب” عیسی مسیح —بالا بردن دست خود را در یک وضعیت از عبادت به عنوان تهمت صحبت در مورد سوسیالیسم و حقوق تفنگ.

من به تماشای همکار من پروتستان های انجیلی افزایش به پای خود و پمپاژ مشت خود را هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او را برنده انتخاب مجدد در سال 2020 است.

مغلوب ساختن پیشی جستن صرف شب تمسخر دشمنان خود قاچاق در نیمه حقایق به منظور القای ترس در مردم که خدا را به “ترس” و اثبات این است که او ناتوان از بیان چیزی نزدیک به مسیحی فروتنی.

او انجیلی هواداران عاشق هر دقیقه از آن را. آن شب مسیحیان که ادعا می شود شهروندان از پادشاهی خدا رفت و به کلیسا تشویق به فاسد شدن کلمات از یک رئیس جمهور و گرمی آغوش خود را ارائه می دهند از قدرت سیاسی است. از جمله یک صفحه نمایش توسط پروتستان های انجیلی است بی سابقه ای در تاریخ آمریکا است.

من معمولا عصبانی زمانی که اعضای قبیله من عبادت در پای مغلوب ساختن پیشی جستن. این بار من فقط احساس غم.

من به تازگی صحبت به جان Fea در مورد افزایش تهمت و قدرت خود را بیش از مسیحی پروتستان های انجیلی و مسیحی حق است. Fea توضیح داد که سن مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه از سابقه ای طولانی در امریکا که در آن بیش از حد بسیاری از مسیحیان حمایت کرده اند نژادپرستی nativism و دیگر عقب علل اجتماعی. Fea همچنین استدلال کرد که در حالی که “سمت تاریک” مسیحی evangelicalism شکوفایی است تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمینه را برای این لحظه بود گذاشته دهه پیش توسط امثال جری فالول Sr. و پت رابرتسون.

تبلیغات:

Fea همچنین به من گفت که پروتستان های انجیلی را آغاز کرده اند به استفاده از مذهبی زبان در مورد “شیاطین” و شیطانی قدرت به عنوان یک راه عمومی با هدف قرار دادن دموکرات ها و دیگران که مخالف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را حمله به دموکراسی آمریکایی.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

تبلیغات:

شما به تازگی نوشت: ایالات متحده آمریکا امروز op-ed در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فساد از انجیلی مسیحیت و قدرت خود را بیش از پیروان آن. چگونه شما احساس ؟

من تا به حال من یو پی اس و فراز زندگی. آن بوده است رولرکوسترهای احساسی پس از دونالد ترامپ رو انتخاب می شوند. شروع آن با خشم. من صادقانه می گویند که من بدست خلاص شدن از شر است که خشم. آن را خشم نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن در هر se. تهمت است و تهمت. او یک احمق او را پوچ او یک عاشق. آنچه مرا اذیت هستند و مسیحیان انجیلی جامعه هستند بنابراین حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن که مایل به دنبال راه های دیگر زمانی که او می کند این پرهیاهو و به شدت غیر اخلاقی چیز است.

من یک دانشگاهی, طبیعت, بنابراین من می خواهم به سعی کنید به قدم به عقب در زمان و سعی کنید به درک آنچه باعث به Trumpism و قدرت خود را بیش از مسیحی پروتستان های انجیلی. گاهی اوقات من بی حس. گاهی اوقات من در مورد بحث اینکه آیا یا نه من هنوز تعلق دارند در آن جامعه ایمان. من هنوز انجیلی. این است که چگونه من شناسایی. اما این تمام شده است سوار غلتکی coaster.

تبلیغات:

آنچه واقعا من تحت تاثیر بسیاری است که در جاده ها با کتاب جدید من “به اعتقاد من: انجیلی جاده به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” از آن بیرون آمد در سال 2018 و صحبت کردن به افرادی که در حال صدمه زدن و عاطفی زخم خورده از چگونه آنها درمان شده در کلیساهای پروتستان به سادگی از آنجا که آنها را پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه که او نشان دهنده واقعا نهفته من.

چه هستند برخی از کسانی که داستان های شخصی?

در ابتدا من بر این باور است که من می خواهم که این همه تهمت حامیان انتقاد من فریاد من در کتاب من شد. اما آنچه در واقع اتفاق افتاد این بود که من مواجه می شوند افرادی که به دنبال نوعی از جامعه به عنوان آنها به دنبال همفکر پروتستان های انجیلی یا سابق پروتستان های انجیلی که به دنبال دیگر مسیحیان که آیا حمایت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما را برای ساعت ها صحبت پس از حوادث. مردم بودند و به اشتراک گذاری با هر چه آنها بیشتر رایگان با داشتن یک گفتگو در اینجا در این کتاب بحث از صحبت کردن به مردم در مورد سیاست خود در کلیساها. که بود چشم بازکن برای من.

تبلیغات:

وجود دارد مقدار زیادی از اشک. من دعا با مردم است. بسیاری از این افراد بودند که تلاش شد نه تنها با واقعیت از پروتستان های انجیلی حمایت از تهمت اما زن ستیزی است که همراه با آن رفت. آنها همچنین مبارزه با چگونه misogynistic نگرش در آمریکا evangelicalism شد foregrounded با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات. نیز وجود دارد کسانی در مذاکرات به اشتراک گذاری چگونه آنها طرد از کلیسا خود را در سال 2008 و یا 2012 به دلیل آنها رای دادند برای باراک اوباما. نیز وجود دارد کسانی که تا به حال صحبت کردن در مورد آزار و اذیت جنسی در جامعه انجیلی بودند و پس از آن گفت به باقی می ماند آرام توسط کشیشان و دیگر رهبران کلیسا.

بسیاری از مردم با من صحبت شد و فقط گفت: “چگونه می تواند من را پرستش با این مردم این همه سال و متوجه شده اند که آنها را پشتیبانی می کند همه چیز را که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مخفف هر دو از نظر شخصیت او و سیاست های خود را?”

برخی از آنها را به من بگویید که آنها در حال “طرفدار زندگی” اما که وجود دارد دیگر مسائل مهم است. آنها را توضیح دهد چگونه آنها مایل به قرار دادن این مسئله به سمت راست در حال حاضر به دلیل مسائل وجود دارد که بسیار مهم تر با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری مانند مهاجرت خود را, شخصی, شخصیت های مذهبی, آزادی برای غیر مسیحیان و یا فقط تهمت آشکار دروغ گفتن به مردم آمریکا است.

تبلیغات:

در ایالات متحده سفید مسیحیت به خصوص در جنوب ابزاری بود برای اجرای و legitimating سفید برتری برابر nonwhites. چرا که وجود هر گونه شگفتی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — که آشکار است سفید supremacist — به عنوان یک شریک و قهرمان از جناح راست مسیحیان ؟

من می دانم که تاریخ evangelicalism. من هنوز هم امیدوارم که در سال 2016 که پروتستان های انجیلی قرار بود به انجام کار درست و نه رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آنها قبیله من. من خوش بینانه است که مسیحی پروتستان های انجیلی قرار بود به انجام کار درست و تصمیم درست و مخالفت با آنچه تهمت می ایستد.

آن زمان من چند روز نه طولانی را تمسخر انجیلی کلاه و جایگزین کردن آن با من مورخ کلاه. بله شما دقیقا درست است. وجود دارد یک تیره بعد از evangelicalism. یکی می بیند که در هر کجا وجود دارد لحظات جمعیتی تغییر در تاریخ ایالات متحده آمریکا. همیشه وجود دارد یک واکنش به این تغییرات در تاریخ آمریکا است و معمولا مسیحیان انجیلی که نه تنها بخشی از واکنش شدید اما تا حد زیادی پیشرو است که واکنش.

من هم استدلال می کنند که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که پروتستان های انجیلی را انجام داده اند و در سراسر تاریخ آمریکا است که آورده اند در مورد برخی از اخلاقی بهبود در کشور ما است. که شامل ضد برده داری, علل بین المللی امداد در فقر زده کشورها اقدامات در حمایت از عدالت اجتماعی و دیگر به دنبال مسائل و نگرانی. است که بعد از انجیلی سنت به شنود گذاشته باشند توسط 81 درصد از سفید انجیلی رای دهندگان که رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دادگاه تجدید نظر به تمام تاریکترین طرف آمریکایی evangelicalism در سال 2016.

تبلیغات:

بخشی از آنچه که کار من از سال 2016 تلاش شده است به پروتستان های انجیلی یک گروه هستند که تا حد زیادی ضد فکری دسته به فکر کردن در مورد این واقعیت است که آنها نباید شگفت زده شده اند با افزایش دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جامعه انجیلی رابطه به آن است. من کتاب را به خود اختصاص 19 درصد از پروتستان های انجیلی که پشتیبانی نمی کند او را. من کتاب پیام این است که “بیایید وانمود کنید که مغلوب ساختن پیشی جستن جدید است. بیایید به مقابله با این واقعیت است که تهمت فقط آخرین جلوه ای از یک رشته طولانی از لحظات تاریک در درون ما ایمان در تاریخ امریکا است.”

آیا تهمت فقط به جناح راست پروتستان های انجیلی اجازه به چه کسی و چه چیزی آنها واقعا هستند?

سمت تاریک از مسیحی evangelicalism شکوفا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن. آیا تهمت ایجاد این نژادپرست پروتستان های انجیلی و یا او فقط جلوه ای از نژادپرستی در آن جامعه ایمان? من احتمالا می گویند این دومی است.

از اواخر 1970s و اوایل 1980s محافظه کار پروتستان های انجیلی در اکثریت اخلاقی از جمله چهره های برجسته مانند جری فالول Sr. پت رابرتسون و دیگران شروع به درگیر شدن با سیاست با هدف تلاش برای اصلاح و تجدید و بازیابی امریکا را “مسیحی” ریشه. آنها بسیار نا امید با جیمی کارتر برای انواع دلایل و آنها شروع به نوبه خود نسبت به ریگان و اوباما. ما شروع به دیدن یک راهکار سیاسی توسعه. یک نسل از سفید پروتستان های انجیلی در آغوش یک استراتژی “انتخاب حق مردم در انتخاب حق رئیس جمهور, انتصاب دیوان عالی کشور تغییر جهان را در مورد شهادت مسیحی در جهان از طریق دستیابی به قدرت سیاسی است.” در راه های بسیاری است که قدرت سیاسی است که به طور معمول همراه با ترس.

تبلیغات:

بسیاری از این است که رانده شده توسط یک ترس روایت در مورد سفید مسیحی آمریکا: ما در حال رفتن به از دست دادن ما “کشور مسیحی” که اعتقاد ما بر این کشور تاسیس شد و پس از. ما نیاز به امریکا بزرگ دوباره به عنوان اگر آن را در 1950s و یا 1920 با جیم کلاغ و دیگر اشکال ظلم و ستم. ما نیاز به بازنگری گذشته به عنوان اگر آن را یک مقدار بیشتر اخلاقی مسیحی عصر — که آن نبود. جناح راست رهبران مسیحی بودند و اساسا اشتیاق برای عصر که هرگز واقعا وجود داشته است در وهله اول.

در حال حاضر چه جالب در مورد تهمت است برای بسیاری از پروتستان های انجیلی که راهکار سیاسی بود که همیشه در ارتباط با یک جمهوری خواه نامزد شده است. در ذهن بسیاری از سفید پروتستان های انجیلی آنها بر این باور بودند که فرد می تواند از شخصیت اخلاقی. یک رونالد ریگان یا جورج دبلیو بوش و جان مک کین و یا میت رامنی بودند در چشم سفید پروتستان های انجیلی مردم از شخصیت اخلاقی. نسبت به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آنها خواهد بود نه تویت کردن دروغ در هر روز است. بله آنها دروغگو, اما آنها آن را انجام می دهند به حدی از مغلوب ساختن پیشی جستن. اکثر پروتستان های انجیلی خواهد اعتراف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد همان نوع شخصیت به عنوان یک ریگان یا بوش. خواهد انجیلی سیاسی راهکار برای زنده ماندن با یک فرد است که بسیاری از پروتستان های انجیلی اعتقاد بر این بود که یک فرد از شخصیت اخلاقی? همانطور که ما کشف پاسخ این است که بله.

زمانی که راست مسیحی در مورد “آزادی مذهبی” و می گوید که امریکا یک “کشور مسیحی” به چه معنا است ؟

هیچ کس بحث که آیا ایالات متحده یک “مسیحی ملت” تا 1970s. آن آشکار شد از طریق یک فرهنگ جنگ بحث و تلاش برای افزودن این فرض در مورد یک “مسیحی ملت” بر روی پدران موسس بودند که هرگز از پرسیدن سوال برای شروع با.

تبلیغات:

دو راه وجود دارد با توجه به این که ادعا می کنند. یکی از تاریخی استدلال. راست مسیحی را در این مورد که قانون اساسی به نوعی یک “مسیحی” سند حتی اگر هرگز از آن ذکر خدا یا عیسی مسیح. آنها همچنین سعی کنید به یک ادعا درباره اعلامیه استقلال. این سند شامل چهار مراجع به خدا. بسیاری از آنها این مبهم ارجاع به یک نوع deist خدا. وجود دارد هیچ چیز در اعلامیه استقلال در مورد خدا که قربانی پسر خود را برای گناهان جهان و یا هر چیزی از این شیوه است.

نیز وجود دارد یک بحث است که بزرگتر اخلاق از فرهنگ مسیحی بوده و به نوعی آن چشمانداز به به طرز فکر و چارچوب از بنیانگذاران. هیچ شواهد تجربی نشان می دهد چنین چیزی.

پس چگونه شما را در ارتباط با آزادی مذهبی? من فکر می کنم در راست مسیحی طرز فکر شما شاهد یک گذار واقعی در رویکرد بلاغی از راست مسیحی پس از Obergefell v. هاجز دادگاه عالی تصمیم گیری است که قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان. اما هنگامی که آنها را از دست داده است که نبرد بر خلاف Roe v. Wade — که راست مسیحی هنوز هم دعوا — آنها مانند “هی ما از دست این و ما هرگز به آن را دریافت.”

سپس راست مسیحی شروع به تغییر خود بلاغی استراتژی به “آزادی مذهبی” است که چیزی است که آنها به ندرت صحبت در مورد قبل از یک دوره از سال 2000 تا 2010. در حال حاضر این روایت این است که “ما باید یک دیدگاه سنتی از ازدواج و همه ما از این ارزش های سنتی که ما رعایت میکنیم و آزادی قادر به ادامه تمرین این ارزش ها بدون دخالت دولت.” برای آنها “آزادی مذهبی” است که همیشه در سمت راست سفید محافظه کار پروتستان های انجیلی برای حمایت از موقعیت خود را.

آنچه نقل مکان کرد و شما را به نوشتن ایالات متحده آمریکا امروز op-ed? که مخاطبان خاص خود را?

یک زمان وجود دارد که من می توانم نوشته اند که مقاله در یک محل مانند مسیحیت امروز و یا در برخی دیگر از دوره ای که بسیاری از پروتستان های انجیلی بخوانید. اما evangelicalism متنوع است در حال حاضر. پروتستان های انجیلی در حال شکسته. وجود دارد دیگر هیچ نوع جرم انتشار برای آن جامعه است. فکر من این بود با توجه به این که هیچ گل سرسبد انجیلی, انتشار, اجازه دهید من سعی کنید به زمین این به ایالات متحده آمریکا امروز. من می خواستم به صحبت با من همکار پروتستان های انجیلی — اما نه آنهایی بودند که در مغلوب ساختن پیشی جستن رالی من در مورد نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed. آنها در حال رفتن به گوش دادن به من. وجود دارد یک گروه از پروتستان های انجیلی که نمی خواهند به گوش دادن به استدلال, استدلال. آنها از لحاظ سیاسی calcified.

من در تلاش بود برای نوشتن به پروتستان های انجیلی که رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 چرا که آنها نمی تواند ایستاده هیلاری کلینتون ، من می خواستم به کسانی که پروتستان های انجیلی تا ببینید که چگونه مردم ما در حال نشستن در یک خانه از عبادت و بالا بردن دست خود را به آواز خواندن میاد به این نظر اخلاقی فاسد فرد است. من هم می خواستم به نشان می دهد که همه پروتستان های انجیلی پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما همگن نیست.

چگونه جناح راست پروتستان های انجیلی آشتی تهمت آشکار است, ماهواره رفتار, با ادعای خود را به مسیحی ؟

من فکر می کنم آن را مخلوط. من باور دارم که وجود دارد مردم از درون بخش های معینی از evangelicalism این عمدتا کاریزماتیک Pentecostals که واقعا بر این باور است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتخاب. آنها واقعا بر این باورند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مسح شده توسط خدا “چنین زمان به عنوان این است.” او یک پادشاه جدید کوروش و آنها این را می دانند چرا که آنها دریافت کرده اند نبوت آنها گفتن که این مورد است. خدا به آنها گفت.

ما می خندند که یا می گویند چنین باور احمقانه است اما انگار جهان کاریزماتیک پنطیکاستی evangelicalism که عمیقا متعهد به رهبران خود را که استدلال می کنند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتخاب. آنها ده ها هزار نفر اگر نه صدها نفر از هزاران نفر از پیروان. این بزرگ جوامع. آنها به رهبری بسیار قوی و قدرتمند شخصیت. Paula White, مشاور برای مغلوب ساختن پیشی جستن است یکی از این رهبران است. لنس دیوار یک دیگر است. او در واقع پیش بینی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پادشاه کوروش. او تا به حال یک چشم انداز از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان پادشاه کوروش. به این چشم نبوی, من واقعا بر این باورند که برخی از این پروتستان های انجیلی به خصوص کاریزماتیک Pentecostals فکر می کنم چشم انداز خود را درست هستند. و بله, وجود دارد برخی که استفاده از آن را به صورت سیاسی به دست آورید.

بسیاری از پروتستان های انجیلی و دیگر افرادی که من در مورد نوشت: در ایالات متحده آمریکا امروز op-ed احتمالا بر این باور است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است مسح رقم از خدا که ما را از چنگال سکولاریسم و سوسیالیسم دومی تا حد زیادی درک بسیاری از این ضد فکری پروتستان های انجیلی به عنوان نوعی از سبک شوروی سوسیالیسم. در بی سواد انجیلی ذهن وجود دارد و نه توانایی جداگانه دموکراتیک نوع از سوسیالیسم از ژوزف استالین.

زمانی که جناح راست مسیحیان به خصوص پروتستان های انجیلی شروع به صحبت کردن در مورد “شیاطین” و “شیطان” حمله دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و که آنها نیاز به استفاده از “جنگ روحانی” در برابر تهمت را “دشمنان” به چه معنی است ؟

پروتستان های انجیلی همیشه صحبت در مورد نیروهای شیطانی در جهان و معنوی جنگ. در ذهن خود خدا و شیطان هنوز در حال مبارزه با یکدیگر و سپس یک روز در نبرد بزرگ آرماگدون یا چیزی شبیه به آن, شیطان, شکست خواهد خورد و ما به یک حرکت جدید بهشت است. برای پروتستان های انجیلی جهان است که همیشه مسحور. همیشه وجود دارد فرشتگان و نیروهای شر و شیاطین و شیاطین و غیره. که چگونه آنها را به جهان اطراف آنها را. چه جالب در مورد این بحث از جنگ روحانی, اگر چه, این است که آنها به طور معمول محل در پشت درهای بسته از کلیساها. در حال حاضر پروتستان های انجیلی در حال آوردن این نوع از بحث و منطق به آمریکا و زندگی در دفاع از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

انجیلی رهبران مانند فرانکلین گراهام و دیگران اخیرا گفت: “نیروهای وجود دارد خارج وجود دارد که در حال تلاش برای تضعیف این رئیس جمهور.” اگر کسی که یک مسیحی انجیلی بودند برای شنیدن کلمه “نیروهای” آنها فکر می کنم این بدان معناست که دموکرات ها و یا دولت. اما هر انجیلی که می شنود کسی مثل فرانکلین گراهام گفت که می داند که دقیقا چه کسانی نیروها هستند. این نیروهای شیطانی.

پس از استیضاح پروتستان های انجیلی رشد خود را در بازی. “شیطانی” و “نبرد معنوی” و “شیطان” آمده است نه به گفتمان عمومی در راه آنها در حال حاضر تا زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح شد. زمانی که استیضاح پرس و جو آغاز شده و شما تا به حال همه این افراد گفت که این شیطان در کار تلاش برای تضعیف مسح خدا. شیاطین در حال تلاش برای تضعیف ملت و رئیس جمهور آن است که در تلاش برای به ارمغان بیاورد که ملت به آن خدایی ریشه.

اگر جناح راست مسیحی رهبران و گفت که دموکرات ها در حال نیروهای شیطانی است که تشویق به خشونت?

شاید من ساده, اما من حدس می زنم من به اندازه کافی ایمان همکار من پروتستان های انجیلی برای جلوگیری از این حرکت به سمت خشونت است. اما برای تأیید آنچه شما می گویید من فکر می کنم حق با شماست. منطقی پیامدهای این قطعا می تواند در این نقطه بسیار سخت سازمان ملل متحد مسیحی مانند حمله به افرادی که پشتیبانی نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن.

چه جناح راست پروتستان های انجیلی و مسیحیان دیگر می خواهید ؟ چه مسیحی حق رویایی برای امریکا ؟

وجود دارد یک کلامی مفهوم در عهد جدید شناخته شده به عنوان “پادشاهی خدا.” بسیاری از غیر پروتستان های انجیلی و غیر مسیحیان تبدیل شدن به بسیار نگران زمانی که آنها شنیدن تهمت عضو کابینه بتسی DeVos یا شخص دیگری با قدرت گفت: “ما می خواهیم را در مورد پادشاهی خدا.” خارجی ها می بینیم که به عنوان یک نوع از dominionist, reconstructionist, مذهبی نوع از بیانیه. اما زمانی که پروتستان های انجیلی اعتقادی بحث در مورد پادشاهی خدا, آنها به طور معمول صحبت کردن در مورد آنچه در جهان خواهد بود اگر عیسی پادشاه شد و اگر شما عیسی را بر تاج و تخت از به اصطلاح پادشاهی خدا. ما همه شهروندان از این پادشاهی به عنوان مؤمنان. من فکر می کنم آنها اشتباه این ایده از یک پادشاهی خدا” با نوعی از آمریکا استثنایی و یا این ایده که آمریکا یک “شهر بر روی تپه” که خدا در خصوص خوش شانس ما.

هنگامی که آنها در مورد صحبت این کشور در حال تبدیل شدن بیشتر مسیحی دوباره این همه فیلتر شده از طریق این تاریخ اخیر از 40 سال گذشته. پس چگونه ما ایجاد یک کشور مسیحی? ما مبارزه با سقط جنین. ما مبارزه برای آزادی مذهبی برای ما نمایش تنها. ما سعی می کنیم به امتیاز مسیحیت نسخه ما از مسیحیت بیش از هر چیز دیگری. اگر شما فشار بسیاری از این مسیحی حق رهبران آن سخت است برای پیدا کردن یک پاسخ تا آنجا که آنچه که آنها در واقع می خواهم این چشم انداز را مانند نگاه در عمل است.

برای مثال آنها در برابر سقط جنین. چه که در عمل ؟ آیا شما می خواهید را به هر زنی که تا به حال سقط جنین قرار داده و او را در زندان ؟ قرار دادن سقط جنین پزشکان در زندان ؟ چه منطقی است نتیجه این نوع سیاست ها? و آنها را بلافاصله به عقب و می گویند “اوه نه. ما نمی خواهیم برای ایجاد یک مذهبی در دولت و یا دولت اداره می شود با تعالیم کتاب مقدس است.” اما در برخی از راه آنها انجام دهد.

اکثر پروتستان های انجیلی چرا که آنها متعهد به این مفهوم بازپس امریکا به عنوان یک “کشور مسیحی” هیچ مدل کثرت گرایی است. آنها نمی توانند درک هر ایده از یک جامعه کثرت گرا است که در آن مردم وجود دارد که متفاوت از آنها و سوال چه آمریکایی پروتستان های انجیلی بر این باورند. چگونه سفید پروتستان های انجیلی با هم زندگی می کنند در یک جامعه با افرادی که عمیق تفاوت در انواع مسائل ؟

چگونه جناح راست مسیحیان آشتی دادن سیاست های عمومی آنها با پشتیبانی واقعی تعالیم عیسی مسیح است ؟ تناقضات واضح و آشکار. عیسی خواهد بود و نه جمهوری خواه و یا یک محافظه کار است.

آنها آن را نادیده گرفت. آنها نمی سعی کنید به حس آن. آنها به طور کامل نادیده گرفتن تضاد بین مغلوب ساختن پیشی جستن به رفتار و مقدس است. و یا آنها ممکن است بحث در مورد آنچه که خود کلیسا انجام شده است را به صورت محلی. آنها می گویند “ما یک شربت خانه مواد غذایی در کلیسای ما و یا ما کمک به بی خانمان ها در جامعه ما از طریق کلیسای ما” و غیره. اما وقتی که می آید به زندگی عمومی و ملی است که نه آنچه که آنها در حال تمرکز بر روی. فرهنگ ملی است دولت از ملت است. این پروتستان های انجیلی ندارند یکپارچه مشاهده از راه ایمان خود و شیوه های مربوط به فرهنگ آمریکایی به عنوان یک کل.

به نظر من این تبلیغات برای چرا دین واقعا باید شامل نمی شود در دولت است. این دقیقا همان است که چرا ما باید جدایی کلیسا و دولت است. ایمان یک باور است که نمی توان ثابت توسط تجربی معنی. ایمان است نه بخشی از واقعیت تجربی. چگونه یک طرح دعوی مسائل ایمان و دیگر انواع تفکر جادویی نسبت به مناسب دولت ؟

من معتقدم که سیاست به طور کلی یک فاسد (persian). سیاست بهترین مثال بهترین نوع صغیر آن شکنندگی. چه هستند که ما به عنوان یک کلیسا انجام اختلاط خودمان را در سیاست ؟ ما اعتقادات مذهبی می تواند ما را نسبت به برخی مسائل مربوط به سیاست. اما زمانی که ما در حال بحث در میدان های عمومی در یک جامعه کثرت گرا و با استفاده از شیاطین و مقدس و این نوع از چیزهایی که به عنوان شواهد وجود یک مشکل است. پروتستان های انجیلی در حال افتضاح در درک آن تفاوت و مشکلاتی که در نتیجه.

پروتستان های انجیلی فکر می کنم خود را خصوصی زبان داخلی است به نحوی رفتن به متقاعد کردن سکولار و اومانیست ها که سیاست باید به تصویب زیرا کتاب مقدس می گوید درست است. این تنها یک مثال که در آن پروتستان های انجیلی را به فکر طریق مشارکت سیاسی در راه جدی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی