مغلوب ساختن پیشی جستن و coronavirus را در معرض امریکا به عنوان یک کاهش empire: زمان به صورت حقایق

بسیاری از آمریکایی ها بودند که کودکان زمانی بین سال های 1950 و 1980 بدون شک به یاد داشته باشید بازی متحده است. آن بود (و ظاهرا هنوز هم هست) یک simpleminded گرفتن-و-حمل هیئت مدیره بازی که از طریق آن چندین نسل آموخته مبهم و کلی از حقایق در مورد 50 متحده است. این بازی است که احتمالا دلیل من می دانم که تمام 50 پایتخت دولت به این روز است. ماساچوست و گرجستان هستند دشوار است چرا که این پاسخ بیش از حد آشکار است; کارولینای جنوبی و ویرجینیای غربی دشوار است چرا که پاسخ به نظر می رسد تقریبا عمدا گیج کننده است.

اما مهم ترین ابزار آموزش در بازی متحده آن سطح بازی که به تصویر کشیده ایالات متحده شناور در دریایی از آبی بی گناه جزیره سیب زمینی آیداهو, میسوری پای و پنسیلوانیا جراحی. اگر به تاریخ اقتصادی بازی به طور کامل عاری از متن و یا دینامیک به عنوان جغرافیای آن بدتر بود. کانادا ؟ مکزیک است ؟ آنچه که در آن هستند دقیقا ؟ هر دو ما کشورهای همسایه را به نظر می رسد بخار. اگر هر گونه تجارت وجود دارد با آنها و یا هر کس دیگری در جهان خارج آن را به طور کامل نامرئی.

تبلیغات:

به مراتب بیش از حد در مورد امریکا است که با بازی متحده است. ما یک ریشه دوانده ملی تمایل به رفتار به عنوان اگر بقیه جهان به سادگی وجود ندارد — یا کمی سطح پیچیده تر به عنوان اگر آن را فقط یک رنگارنگ, پس زمینه برای ما بسیار مهم تر از ملی درام. تنها زمان “سیاست خارجی” نقش مهمی در سیاست آمریکا — برای لیبرال یا محافظه کاران و یا واقعا هر کسی زمانی است که عمده خارج از کشور جنگ می شود اجتناب ناپذیر و آسیب رساندن به موضوع با عنوان با ویتنام در سال 1968 و 1972 و عراق در سال 2008.

اما سطح ثابت از آمریکا مداخله نظامی و یا دخالت در کشورهای متعدد پس از آن هیچ یک از این افزایش به سطح رسمی اذعان درگیری — کاملا نامرئی به رای دهندگان آمریکایی و در نتیجه نه مورد بحث است. به سختی هر کسی که تا به حال در مورد چگونه ایالات متحده ورشکست خود را و آینده خود را با ریختن تریلیون دلار مالیات دهندگان به دو دهه از انبوه مخرب جنگ در خاورمیانه است. منظورم امپراتوری روم و امپراتوری بریتانیا و امپراتوری عثمانی همه در حد خود و سقوط بیش از حد; چنین است طبیعت از همه چیز. اما من فکر نمی کنم هیچ یک از آنها را گناه عظیم خود را کاملا با این مقیاس در حالی که تظاهر آن اتفاق نمی افتد. در حقیقت اسامه بن لادن جعبه برش طرح شد و موفق تر از او همیشه می تواند تصور است.

این گرایش به ملی کوری است به خصوص در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس — به عنوان آن را نیز با این موج ضد دموکراتیک پوپولیسم و انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هر دو چیز هستند بی شک بخشی از بزرگتر الگوهای جهانی و در عین حال بسیاری از و یا اکثر آمریکایی ها همچنان به رفتار به عنوان اگر آنها منحصر به فرد و بی نظیر و اتفاق می افتد تنها به ما.

تبلیغات:

چه coronavirus به ما نشان داده اگر ما مایل به دیدن آن است که امریکا به عنوان یک قدرت امپراتوری در کاهش شیب دار نشان داد قبل از جهان به عنوان یک ضعیف تقسیم شده و بی فایده ملت — البته یکی با بزرگترین نیروی نظامی در تاریخ جهان است. برای قرار دادن آن در خفیف ترین شرایط ممکن است که یک ترکیب خطرناک است; آن ممکن است بهتر بود به عنوان عمیقا وحشتناک است.

این درست نیست که ایالات متحده در پاسخ به همه گیر شده است در میان بدترین اصلی هر ملت اجازه دهید که به وضوح بدترین کاملا بیبهره منسجم ملی رهبری است. با سختی 4 درصد از جمعیت جهان در ایالات متحده است که تا کنون بزرگترین سهم از COVID-19 موارد و مرگ و میر است و ظاهرا در مورد به خطر دوم به سمت بالا سنبله در هر دو آمار.

این نیست که فقط ما فلج نظام سیاسی ارائه کرده است چیزی نزدیک به روشنی ملی طرح اضطراری برای پشتیبانی از هر دو کسب و کار و شهروندان عادی از طریق این بحران بی سابقه ای. دیگر رهبران ملی در غرب منطقه اقتصادی از جمله کسانی که به نظر می رسید درگیر دائمی, داخلی, اختلاف, از جمله رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی و نخست وزیر بوریس جانسون حداقل انجام داده است. اما ما ناکارآمد دولت است و پرت میلیاردها دلار در شرکت های بزرگ و ماهیانه یک چک در به طور منظم مردمی به دنبال احمقانه و starkest شکل اجتماعی-Darwinist انتخاب: شکست یا خطر زندگی خود را.

تبلیغات:

این نیست که فقط ما فاسد conniving و نگران کننده بی کفایت رئیس جمهور بارها و بارها ساخته شده یک احمق از خود را در, آیا از طریق آشکار و دروغ و بی اساس حدس و گمان نفخ مباهات و یا شبه علمی چرند. ما باید به آن استفاده می شود در حال حاضر. اما من فکر نمی کنم ما باید به طور کامل ثبت شده چگونه آن را به نظر می رسد به بقیه جهان که خود منصوب بزرگترین کشور در جهان و نور هدایت از آزادی و دموکراسی انتخاب این فرد در وهله اول و که نزدیک به نیمی از جمعیت ما همچنان به نظر او با احترام و ستایش به عنوان عالی نماد ملی ما ارزش ها و آرمان. (بسیار عمیق ترین سطح تاریخی طنز در اینجا است که این افراد ممکن است حق در مورد آن. ممکن است بقیه از ما که فریب خورده.)

این نیست که فقط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بارها و بارها بازی مانند فرسوده دریاچه ماهی قزل آلا در حال حاضر و در طول ریاست جمهوری خود توسط هر دو شی جین پینگ و ولادیمیر پوتین که باید به وضوح درک مسیر رو به پایین از ایالات متحده و موقعیت خود را برای حداکثر تاثیر در یک پیکربندی مجدد نظم جهانی. من نمی دانم که آیا یازدهم و پوتین تا به حال یک جلسه خصوصی یا بطور سه برابر-کد گذاری تماس تلفنی که در آن آنها به یکدیگر Ha ha, این مرد کاملا مانند ما کلمه-قافیه-با-جادوگر. باید سرگرم کننده است! به احتمال زیاد یک صحنه چشم-رول یا خاموش جلنگ جلنگ صدا کردن ودکا داشتنی بود و همه از آن زمان.

تبلیغات:

به مراتب بیش از حد مجازی جوهر شده است صرف کاوش در مغلوب ساختن پیشی جستن رابطه مرموز با پوتین و در تمام احتمال, ما هرگز نمی دانیم که کل داستان. من نمی تظاهر به دانستن این که آیا باج خواهی از نوعی بود که در کار شخصی و یا مالی و یا هر دو — یا اینکه آیا این درست است که صدای شیپور مانند بسیاری اخلاقی weaklings که علاقه داشتن به خود را قوی بود irresistibly کشیده شده به یک رهبر مستبد که به وضوح دارای یک فرمان قدرتمند از مهارت و استراتژی است.

در طرح بزرگتر از همه چیز, آن را به من اعتصاب به عنوان مهم تر را چند گام به عقب و قدردانی است که پوتین — که با وجود تمام اساطیر آمریکایی ها پروژه بر روی او دستورات نرخ دوم قدرت نظامی با مبارزه اقتصادی — مستقر درکی پیچیده از عصر اطلاعات به بهره برداری از نقاط ضعف در ایالات متحده و دیگر دموکراسی های غربی. رئیس جمهور روسیه نمی ایجاد هر یک از این نقاط ضعف; آنها در حال حاضر وجود دارد و قابل بدتر شدن است.

این یک fatuous و خودشیفتگی اختلال آمریکایی “مقاومت” را به ادعا می کنند که پوتین انتخاب تهمت یا این که بدون روسیه دخالت ما خواهد بود قایقرانی همراه در demi-paradise از هیلاری کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری. من نمی گویم کلینتون نخواهد بود “بهتر” رئیس جمهور از مغلوب ساختن پیشی جستن از او واضح خواهد بود. اما که حل شد دقیقا هیچ یک از عمیق ساختاری ، فرهنگی ، اجتماعی و ایدئولوژیک مشکلاتی که هدف قرار گرفته اند با تبلیغات روسیه — و حتی بدتر مسلما توسط اغراق آمیز پارانویا در مورد تبلیغات روسیه. هر بار یک آمریکایی چپ در توییتر می شود به نام یک ترول توسط برخی ظاهرا معقول میانه برخی از پسر در سن پترزبورگ حرکت سر خود را در تعجب: ما تا به حال هیچ ایده چگونه این آسان خواهد بود! ما آنها را فرستاده نصف یک قوطی بنزین و یک مرطوب کتاب از مسابقات و آنها سوخته محل پایین خود را!

تبلیغات:

اما من شک دارم که آمریکا در ارتباط با چین بیشتر قابل توجه است از نظر تاریخی. من ادعای هیچ تخصص داخلی منطق یا استراتژی یازدهم و رهبری, اما من فکر نمی کنم آن را از راه دور بحث برانگیز می گویند که چین خواهد بود که منجر به اقتصادی صنعتی و قدرت این قرن که آن زمان رژیم ماهرانه گرفتار مغلوب ساختن پیشی جستن در یک Heffalump دام خود را طراحی.

از یک طرف مغلوب ساختن پیشی جستن است توانمند و فعال چین hawks در جمهوریخواه درست مانند وحشتناک بهداشت ، تام پنبه از آرکانزاس است که به وضوح در حال آماده شدن برای یک آینده ریاست جمهوری بر اساس وعده آخرالزمانی امپریالیستی جنگ است. از سوی دیگر اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت و سیاست شده اند بدوی او را درک موضوع کمی کمتر و ضعیف تر از او می داند همه چیز و می داند که یک توافقنامه تجارت با چین بسیار مهم است به کاهش امید در انتخابات مجدد. او رفته است از راه خود را برای جلوگیری از antagonizing یازدهم — یکی دیگر از مستبد برای کسی که با او احساس ناخواسته شخصی محبت و بارها تضعیف جناح راست تلاش برای قاب 2020 انتخابات به عنوان یک ناسیونالیست جنگ صلیبی علیه “چین virus.”

پس از آن هر یک از کسانی که همه چیز به صورت جداگانه — این است که همه آنها اتفاق می افتد در یک بار. این بیماری همه گیر است محروم دور خیلی از امریکا پرشکوه خود aggrandizing نما و ساخته شده است که بسیاری از جنبه های این کشور را کاهش و سریع آن-پوسیدگی ادعای رهبری جهان حتی واضح تر از آنها در حال حاضر بودند. من عمدا پله در اطراف حتی بزرگتر سوال تاریخی فریم و آنچه که ممکن است به نام Chomskyite استدلال که ایالات متحده تا حد زیادی بوده است غم انگیز نیروی در تاریخ بشر بیش از گذشته هفت یا هشت دهه و به طور کلی کاهش آن بیشتر است یک چیز خوب از یک چیز بد است.

تبلیغات:

که ممکن است درست باشد; آن را قطعا یک دفاع ادعا می کنند اگر چه آن منجر به بیش از حد بسیاری از چپ نسبت به غیر قابل درک بهانه ای برای ظلم و ستم وارده بر چین و روسیه مردم است. شخصا, من تمایل به این باور است که تاریخ به ندرت ارائه روشن احکامی از این نوع که نتایج امپریالیستی آمریکا کاهش خواهد بود یک کیسه مخلوط پر از وخیم خطر و احتمال است. اما یک چیز برای مطمئن شویم که: ما باید برای جلوگیری از تظاهر است که امریکا پس از coronavirus و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری خواهد بود که همان نوع از ملت قبل از آن بود با همان نقش بیشتر یا کمتر بلامنازع سلطه جهانی. ما باید خودمان را فریب خورده بیش از حد طولانی است در حال حاضر. هیچ ساخت امریکا بزرگ دوباره و از آن زمان به حرکت می کند گذشته است. اما وجود دارد یک شانس واقعی برای ایجاد آینده ای بهتر برای این کشور و جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>