مغلوب ساختن پیشی جستن و “P عمل” بحث بر سر پوشش صورت: جمعه coronavirus اخبار

تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر جهان در حال حاضر آمار بیش از 1 میلیون به عنوان از آوریل 3. ایالات متحده همچنان به ثبت نام اکثر موارد مثبت با بیش از 250 ، 000.

آمریکا در مبارزه با کروناویروس در حال حاضر نیز یک مبارزه بر سر چگونگی تخصیص منابع کمیاب است. دولت و مقامات محلی در حال جمع آوری هشدار در مورد کمبود محافظ در پزشکی دنده و هواکش و رئیس جمهور تهمت است و استناد به دفاع تولید عمل به منظور تامین از شرکت های خاص که او قبلا مردد به استفاده از. در ضمن تعدادی از کشورها به شدت نگران بیمارستان ها هدف قرار دادن ظرفیت آستانه از coronavirus بیماران; برخی از دولت فدرال کمک — از جمله نیروی دریایی بیمارستان کشتی USNS راحتی ممکن است در واقع کاهش بار.

آمریکا به زودی انتظار می رود به آن را تغییر دهید و راهنمایی در مورد ماسک صورت و برخی از مکان هایی مانند نیویورک در حال حاضر توصیه مردم سایش پوشش صورت زمانی که آنها بیرون بروید. اما از آنجا که منابع هنوز کوتاه حتی برای خط مقدم پزشکی کارگران از حقوق خود و نشان می دهد شهروندان پیدا کردن موقت پوشش مانند bandanas و روسری.

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن امروز.

روز پنج شنبه رئیس جمهور تهمت و گفت: او در قرار دادن دفاع تولید عمل به استفاده از, که او (به دلایلی نامعلوم) نگه می دارد در تماس با “P عمل می کنند.” DPA دستور شرکت های خصوصی به اولویت بندی سفارشات از دولت فدرال است که در مبارزه با کروناویروس که شامل چیزهایی مانند ماسک و هواکش. مزایای انجام این کار اجازه خواهد داد که دولت فدرال به طور مستقیم درگیر در سفارش و تهیه مواد و پس از آن می تواند توزیع این محصولات به کشورهای که در آن آنها مورد نیاز بیشتر است. به این امید که آن کمک خواهد کرد که حل کمبود و جلوگیری از متحده در تلاش برای بیشتر توپ زدن یکی دیگر حیاتی برای تجهیزات.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و تمایلی به استفاده از این قانون اما در روز پنج شنبه دولت او گفت که او با استناد به آن برای کمک به شرکت های امن منابع را بیشتر هواکش و به فشار 3M را بیشتر ماسک محافظ هر چند جزئیات فازی چگونه این همه اجرا شود.

در یک صدای جیر جیر در پنج شنبه شب و تهمت پیشنهاد کاخ سفید “آمار 3M سخت امروز پس از دیدن آنچه که آنها انجام می دهند با ماسک خود را. ‘P عمل’ تمام راه را!” او افزود که 3M را یک “بزرگ قیمت به پرداخت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد فریم “P عمل” را به عنوان نوعی از مجازات است. این نیست که در همه — آن را در حالت ایده آل استفاده می شود به طور مستقیم و اولویت بندی تولید برای دیدار با ملی اضطراری و شرکت ها هنوز پرداخت برای آنچه که آنها تولید کند. (با توجه به نیویورک تایمز مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با استفاده از “P عمل” صدها نفر از هزاران بار قبل از coronavirus.)

3M است که در سنت پل را تکذیب کرد و گفت این خصوصیات در یک بیانیه گفت: آن را به حال عقب نشینی در برابر دولت درخواست برای توقف صادرات گاز به کانادا و امریکا لاتین. در این بیانیه 3M گفت: وجود دارد “قابل توجه بشردوستانه پیامدهای توقف تنفسی منابع به بهداشت و درمان کارگران در کانادا و امریکا, که در آن ما در حال بحرانی تامین کننده ماسک.”

“علاوه بر این توقف صادرات همه از ماسک های تولید شده در ایالات متحده به احتمال زیاد علت دیگر کشورها به مقابله به مثل و انجام همان به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود” این بیانیه ادامه داد. “اگر که رخ می دهد خالص تعداد تنفس در دسترس ساخته شده به ایالات متحده که در واقع کاهش می دهد. این است که ما و دولت به نمایندگی از مردم آمریکا هر دو به دنبال.”

کاخ سفید در حال انتظار برای گفتن حداقل در برخی از آمریکایی ها که آنها باید به استفاده از پوشش صورت زمانی که آنها در خارج از واژگونی اولیه ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن گفت: افراد سالم نیازی به پوشیدن ماسک ، اما در حال حاضر دولت فدرال ممکن است می گویند که پوشش صورت می تواند کمک به کاهش سرعت انتقال coronavirus به خصوص اگر مردم بی اطلاع هستند و آنها عفونت و یا نشان می دهد هیچ نشانه ای ندارند.

آن را هنوز هم روشن نیست که دقیقا چه جدید هدایت خواهد گفت اما با توجه به کلی کمبود تجهیزات حفاظت شخصی برای مراقبت های بهداشتی و دیگر کارگران ضروری, این احتمال وجود دارد که این توصیه را نشان می دهد مردم با پوشیدن ماسک یا پارچه دیگر پوشش صورت مانند bandanas و روسری. هدایت ممکن است هدفمند برای مناطق با نرخ بالای انتقال با توجه به واشنگتن پست.

در عین حال برخی از اماکن در حال حاضر فشار برای تغییر در سیاست با یا بدون دولت فدرال است. در روز پنج شنبه, نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio خواست نیویورکی به پوشیدن صورت را پوشش زمانی که رفتن خارج از خانه خود و یا در نزدیکی افراد دیگر است. “این می تواند یک روسری می توان آن را چیزی است که شما ایجاد می کنید در صفحه اصلی می توان آن را یک bandana,” شهردار گفت که پزشکی-درجه تجهیزات است که هنوز هم مورد نیاز — و کارگردانی خواهد شد — برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی.

تغییرات در ارشاد هستند به احتمال زیاد به منظور بالا بردن سوال در مورد اینکه چرا CDC نیست فقط می گویند این از همان ابتدا داده می شود نگرانی در مورد بدون علامت انتقال است. دبورا Birx کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده, آیا احتیاط در برابر یک از امنیت کاذب از پوشیدن یک ماسک صورت — و گفت: اجتماعی فاصله اقدامات و مکرر دست شستن باقی مانده بهترین ابزار برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

در اوایل این هفته در بیمارستان نیروی دریایی کشتی USNS راحتی شناور به بندر نیویورک به بسیاری از هیاهو. اما آن را نمی ممکن است انجام تمام است که بسیار برای کاهش فشار در نیویورک بیمارستان. 1000 تخت کشتی نیست مصرف coronavirus بيماران چرا که حداقل با توجه به رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو, آن را سخت خواهد بود برای ضد عفونی کردن کشتی و پیکربندی فعلی کشتی آن را دشوار است به درمان coronavirus بیماران.

که بدان معنی است که تا کنون تنها 20 بيمار فرستاده شده به راحتی. در کالیفرنیا که یکی دیگر از بیمارستان نیروی دریایی کشتی رحمت است از منوی view در نزدیکی لس آنجلس وجود دارد تنها 15 نفر به گفته نیویورک تایمز.

بیمارستان باقی می ماند ضعف با افزایش coronavirus بیماران اما فوریتهای پزشکی از انواع دیگر آیا بس نیست به دلیل یک بیماری همه گیر. اما بازدیدکننده داشته است بیمارستان برای دیگر شرایط اضطراری مانند حوادث رانندگی هستند و چون بیشتر مردم به ماندن در خانه. حتی کسانی که نیاز به غیر coronavirus مربوط به درمان هنوز هم نیاز به رفتن به اتاق اورژانس و تست شده برای coronavirus قبل از آنها ممکن است به راحتی در هر زمان که گفت: کشتی ذکر شده است 49 شرایط دیگر آن را درمان نمی روی. این بدان معناست که به راحتی ممکن است در نهایت که بیشتر از یک نماد از یک واقعی کمک به نیویورک بيمارستان مگر اینکه هدایت تغییرات.

حدود نیمی از جهان تحت مستند سفارشات در حال حاضر و آن را عجیب و غریب و اغلب در تلاش برای همه. برای بچه های جوان — به خصوص کسانی که ممکن است کاملا درک آنچه در خطر است — آن را ممکن است به نظر می رسد نامطلوب است که پدر و مادر همیشه در اطراف و که آنها می توانید ببینید دوستان در مدرسه. بنابراین, در سراسر جهان, رنگین کمان ظاهر ویندوز به بچه ها پیشنهاد یک نوع خوش شانس شکار روبنده را به عنوان آنها در پیاده روی.

به گفته بی بی سی این روند در ایتالیا آغاز شد اما گسترش به سایر نقاط اروپا و انگلستان و آن را به ظاهر در مکان ها در ایالات متحده بیش از حد. بیایید واقعی آن را احتمالا نه فقط بچه ها که نیاز به این کار هم نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>