مغلوب ساختن پیشی جستن و مجسمه: او هنوز فکر می کند تحریک درگیری خواهد او را دوباره انتخاب

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متقاعد شده است او را از آمدن ریچارد نیکسون. ما را کنار روانکاوی که چرا کسی ممکن است بسیار مشتاق به ارائه خود را به عنوان وارث یکی از بزرگترین خائنانی در تاریخ آمریکا اما تهمت نبوده است ظریف در مورد اعتقاد خود را که او می تواند تکرار نیکسون 1968 پیروزی انتخاباتی با تحریک همان عناد در برابر حقوق مدنی و فعالان چپ معترضان که نیکسون با موفقیت به بهره برداری پس از آن اما با حتی کمتر ظرافت. (و نیکسون نبود دقیقا ظریف است.) تهمت و حتی به طور معمول پژواک “نظم و قانون” زبان نیکسون کمپین حتی در حالی که gleefully نمایاندن زینت خود را در جرم و جنایت و فساد مبادا وجود داشته باشد هر گونه شک و تردید که “نظم و قانون” است که به سادگی به زبان رمزی برای نژادپرستی و ارتجاعی انگیزه.

مشکل این است که تهمت را تلاش برای اهریمن جلوه دادن ضد نژادپرستانه معترضان نگه داشتن backfiring.

تبلیغات:

اول مغلوب ساختن پیشی جستن دستور اشک کشتار با گاز از جمعیت معترضان مسالمت آمیز در مقابل کاخ سفید در تلاش برای تولید تصاویر از هرج و مرج و خشونت است که او پس از آن می تواند تقصیر را به گردن آنها است. به جای عمل به دست آورد و حتی بیشتر همدردی با معترضان بودند که دیده می شود به عنوان قربانیان از مغلوب ساختن پیشی جستن از خشونت و censorious شد. علاوه بر آن او را مثل یک بزدل قلدر — garnering او را جاودانه نام مستعار “پناهگاه پسر” — یک مرد که خیلی ترسیده بودن heckled که او تا به حال مردم با تانک برای جلوگیری از آن.

مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم دوباره برنامه ریزی یک کمپین تجمع در Juneteenth روز است که بسیاری از آمریکایی های سیاه و سفید جشن رهایی و در Tulsa, اوکلاهما, صرف بلوک دورتر از محل یکی از بدترین نژادی انگیزه جرم قتل در تاریخ آمریکا است. تاریخ و محل بودند عمدی اقدامات تحریک آمیز و تهمت ساخته شده ساده آرزوهای خود را برای صحنه های خشونت در خارج از این تجمع حتی رفتن تا آنجا که به تشویق تولسا پلیس شروع به ترک خوردگی جمجمه. در عوض آنچه او بود و رقت انگیز مردم در انتخابات از حامیان خود را — که به سختی پر یک سوم از عرصه و تظاهرات مسالمت آمیز خارج کردم که تقریبا هیچ رسانه ای مورد توجه است.

اما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز یکی به اجازه شواهد تجربی از دنیای واقعی لرزش اعتقادات خود و پس از آن است که با اعتقاد به این که مسیر خود را برای انتخابات مجدد شامل گسترده video clips of police کشتار با گاز, ضرب و شتم و یا در غیر این صورت انجام خشونت به افرادی که جمع شده بودند در خیابان ها خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و یک حساب با ملت ما تاریخچه نژادپرستی. بنابراین در این هفته او را به گرفتن سومین نوسان به صورت خیالی نرده ها.

تبلیغات:

روز چهارشنبه کاخ سفید دستور داد که خدمات مارشال ایالات متحده برای قرار دادن منابع به امنیت ملی هر بناهای تاریخی است که ممکن است هدف حمله معترضان برای خرابکاری چرا که این بنای تاریخی به نظر می رسد به جشن سفید برتری و یا ادای احترام به یک آشکار سفید supremacist. منظور گزارش آمد از دادستان کل لایحه Barr در پاسخ به تعدادی از حوادث در سراسر کشور که در آن معترضان با رنگ و یا اقدام به پاره کردن آثار تاریخی از جمله.

بسیاری از مجسمه ها که هدف قرار داده شده است این راه ساخته شد هر دو به افتخار مؤتلفه رهبران نظامی و به سیگنال به ساکنان یک جامعه است که حضور آنها استقبال نشده است. در بسیاری از موارد رهبران محلی را در پاسخ به اعتراضات دادن به خواسته های خود و داشتن خدمات شهرستان را از جمله مجسمه با خیال راحت به جای ترک آن را به هرج و مرج از جمعیت. اما این به این منظور خاص آمد و پس از تلاش برای پاره کردن واشنگتن مجسمه اندرو جکسون که قطعا نژادپرست و طرفدار برده داری است اما هدف در این مورد برای علاقه مندان از سیاست نسل کشی به سمت بومی آمریکایی است.

البته خاص در اطراف هر یک مجسمه نیست واقعا این مسئله است. آن را مشکوک است که مغلوب ساختن پیشی جستن و یا هر یک از محافظه کاران با عصبانیت تف کردن platitudes مانند “کسانی که تاریخ را فراموش محکوم به تکرار آن” خواهد مراقبت اگر این مجسمه به پایین آمدن می گویند به اتاق را برای یک Doubletree مسافرخانه یا پارکینگ. این همه فقط بهانه ای برای بر هم زدن معترضان که آنها را به احساس گناه در مورد نژاد پرستی در پوشش دفاع از “تاریخ است.”

تبلیغات:

نیازی به گفتن نیست, وجود دارد بسیاری از راه برای به یاد داشته باشید ناخوشایند تاریخچه و بدون نصب مجسمه به بدترین خائنانی از آن است. دولت آلمان این را درک می کند به همین دلیل است که آنها نمی باید مجسمه هیتلر سوار بر اسب یک اسب نیست, نام فرودگاه مونیخ پس از جوزف گوبلز.

یکی می تواند بازدید از یادبود ملی برای صلح و عدالت در مونتگمری آلاباما جایی که memorializes سیاه افرادی که کشته شدند در lynchings و فسادهای گریم واقعیت برده داری. که به مراتب برتر راه برای تعامل با تاریخچه یکی که صادقانه است و نمی valorize تحت اللفظی خائنانی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است و نه “دفاع از تاریخچه” اما تلاش یک بار دیگر برای ایجاد یک درگیری خشونت آمیز اجرای قانون و تظاهرات. مغلوب ساختن پیشی جستن و عوامل خود را که بدون شک آگاه باشید که بسیاری از تظاهرات مسالمت آمیز است اما در مواردی که آنها نمی شده است که تا حد زیادی به دلیل پلیس شروع به حمله به مردم که تصمیم به مبارزه با به عقب به جای تسلیم شدن و یا فرار. تیم مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین شرط بندی است که به عنوان طولانی به عنوان تصاویر نشان می دهد پلیس و معترضان tangling با یکدیگر را سرزنش معترضان و پلیس. امید این است که نفرت و بیزاری نسبت به معترضان می توان ترجمه به رای برای مغلوب ساختن پیشی جستن که هم متنفر معترضان عمدتا به این دلیل که او یک نژادپرست و خودکامه.

آن کار خواهد کرد ؟ تا کنون حتی یک کمی. مغلوب ساختن پیشی جستن قبلی تلاش برای ایجاد درگیری بین پلیس و معترضان تنها موفق به او را به نگاه یک پسر قلدر و یا یک ادم سفیه و احمق. و انگار نه فرصت کوچک است که تلاش های خود را خواهد شد و نتیجه معکوس این بار با رسم توجه بیشتر به این مشکل اصلی: این کشور آشغال با هزاران نفر از مجسمه ها که جشن سفید برتری که اکثر آمریکایی ها این روزها تشخیص یک مشکل است.

طنز در همه این است که آمریکایی ها در حال یادگیری راه بیشتر از تاریخچه مجسمه پایین آمدن از آنها تا کنون راه رفتن گذشته آنها را در وهله اول. اکثر آمریکایی ها نمی تواند به شما بگویم در مورد اندرو جکسون در این نقطه, اما اگر آنها خواندن یک مقاله از روزنامه مورد بحث در اطراف مجسمه خود را, آنها ممکن است بدانید که میراث او از نژاد پرستی و نسل کشی است مشکل ساز در بهترین حالت. آنها ممکن است بدانید که چگونه یا چرا دولت شهر بنا مؤتلفه مجسمه به عنوان یک سیگنال به 20 قرن سفید برتری — در اکثر موارد آنها رفت و تا چند دهه پس از جنگ داخلی — اما اگر آنها به دنبال این گزارش در مجسمه حذف در حال حاضر آنها می دانند. آنها نمی دانند ممکن است که فرانک ریزو بود قبل از او مجسمه پایین آمد اما در حال حاضر آنها می دانند که در گذشته فیلادلفیا تا به حال یک شهردار که به معنای واقعی کلمه به مردم گفت “رای سفید است.”

تبلیغات:

مردم defacing یا پایین کشیدن این مجسمه در هیچ بخش کوچکی به منظور جلب توجه به سابقه و آموزش های عمومی در مورد عمق و وسعت آمریکا نژادپرستی است. با ساخت یک بد بودن در مورد آن تهمت ممکن است کمک به آنها. او مسلما منفور ترین مرد آمریکا با بیش از 55 درصد از رای گیری عمومی همواره خود را ابراز مخالفت. در این مرحله اگر تهمت متنفر چیزی که به احتمال زیاد به اکثر آمریکایی ها آن را دوست دارم و حتی بیشتر. بیشتر او bashes معترضان بیشتر عموم را مشاهده علت خود با همدردی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>