مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد که نقض یک دادگاه فدرال سفارش با مسدود کردن یک تقلید مسخره امیز حساب کاربری در توییتر

یکی از معروف ترین حساب های توییتر متعلق به رئیس جمهور ایالات متحده: RealDonaldTrump در حال حاضر حداقل 80 میلیون پیروان توییتر. در ضمن یک تقلید مسخره امیز حساب کاربری @RealDonaldTrFan دارای بیش از 314,000 پیروان. تقلید مسخره امیز حساب مسدود شده توسط RealDonaldTrump — و خبرنگار جری Lambe در قانون و جرم و توضیح می دهد که چرا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “به نظر می رسد به نقض فدرال حکم دادگاه” با مسدود کردن @RealDonaldTrFan.

“در روزهای منتهی به مسدود” Lambe توضیح میدهد: “این تقلید مسخره امیز حساب کرده بود lampooned مغلوب ساختن پیشی جستن برای عملکرد خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی برای promulgating به ‘Obamagate’ تئوری توطئه و اخیرا برای این ادعا او شده است مصرف هیدروکسی کلروکین برای جلوگیری از خود را از ابتلا به بیماری های ناشی از رمان coronavirus.”

تبلیغات:

تهمت نیست تنها شناخته شده جمهوری خواه است که lampooned توسط یک تقلید مسخره امیز حساب توییتر. تشکر. Devin Nunes کالیفرنیا infamously واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر صاحبان حساب توییتر Devin Nunes’ گاو که او را مسخره میکردند و از منظر داستانی گاو — و به دنبال $250 میلیون دلار خسارت. اما این موضوع با @RealDonaldTrFan یک نوع متفاوت از موضوع از یکی با @DevinCow. Nunes رفت و راه فراتر از مسدود کردن @DevinCow در توییتر: او حتی بر این باورند که این حساب تا به حال حق به مسخره به او توهین آمیز راه است.

کارشناسان در قانون اساسی موافق است که @RealDonaldTrFan حق تمسخر و مسخره جمهور. اما مغلوب ساختن پیشی جستن یک حق برای جلوگیری از یک حساب توییتر اگر او در می یابد آن را توهین آمیز? مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که او می کند اما مدار دوم دادگاه تجدید نظر گفت: در غیر این صورت.

در ماه جولای 2019 در مدار دوم دادگاه تجدید نظر Lambe, یادداشت ها “به اتفاق آرا حکم” که “تهمت نقض متمم اول قانون اساسی ایالات متحده زمانی که او بلوک کاربرانی که در توییتر دنبال او.” و در روز شنبه, مارس 19 مغلوب ساختن پیشی جستن مسدود @RealDonaldTrFan. توییتر اطلاعیه آمده است: “شما نمی توانید دنبال و یا دیدن RealDonaldTrump توييتها.”

تبلیغات:

که در جولای سال 2019 حکم Lambe اشاره مدار دوم دادگاه تجدید نظر “را رد کرده و دولت مشاجره که تهمت استفاده از رسانه های اجتماعی پلت فرم صرفا شخصی است.”

“مدار دوم نظر که برگزار شد مغلوب ساختن پیشی جستن قانون اساسی ممنوع است از مسدود کردن پیروان توییتر ناشی از طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط شوالیه متمم اول قانون اساسی موسسه در دانشگاه کلمبیا” Lambe به یاد می آورد. “طرح دعوی در دادگاه استدلال کرد که شیوه ای که در آن رئیس جمهور تهمت و دستیاران خود را با استفاده از رسمی RealDonaldTrump حساب توییتر ساخته شده آن را یک کانال کلیدی برای ارتباطات رسمی از دولت و این بدان معنی است که دسترسی به آن را محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>