تهمت می پرسد اگر او باید انسولین رغم اینکه مبتلا به دیابت می شود و تصحیح توسط جراح عمومی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن mused در مورد مصرف انسولین در طول یک رویداد خانه برای سالمندان مبتلا به دیابت حتی اگر او نمی باید این بیماری است.

رئیس جمهور در روز سه شنبه رونمایی کرد کاخ سفید طرح که بریده بریده قیمت انسولین برای مدیکر گیرندگان و تعجب اگر او باید سعی کنید به هورمون های خود را.

تبلیغات:

“من نمی استفاده از انسولین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من باید باشد ؟ متعجب? من هرگز فکر نمی کردم در مورد آن, اما من می دانم که بسیاری از مردم بسیار به شدت آسیب دیده مناسب است ؟ باور نکردنی است.”

به عنوان موسسه ملی دیابت و دستگاه گوارش و بیماری های کلیوی توضیح می دهد که انسولین یک هورمون تولید شده توسط لوزالمعده. افراد مبتلا به دیابت نوع 1 نمی تواند تولید انسولین و افراد مبتلا به ديابت نوع 2 با مشکلات تولید انسولین به طوری که آنها اغلب نیاز به چندین دوز هر روز.

خبرنگاران در اتاق بودند شک و تردید از رئیس جمهور را ادعا می کنند.

تبلیغات:

“وجود دارد هیچ دلیلی که چرا کسی که نمی مبتلا به دیابت خواهد انسولین?” خبرنگار پرسید:. “وجود دارد هر گونه دلیل پزشکی برای که؟”

مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته جراح عمومی جروم آدامز برای پاسخ. آدامز توضیح داد: به رئیس جمهور این است که افراد بدون دیابت نیست و نیاز به انسولین.

“بدن شما آقای رئیس جمهور در واقع باعث می شود انسولین اندوژن و مردم از جمله شما و من — ما را خود ما به انسولین,” او گفت:. “بله, ما استفاده از انسولین اما ما آن را به خودمان است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن هنوز هم به نظر نمی رسد به درک که چرا وجود دارد هر چیزی کردن در مورد کسی که بدون دیابت و مصرف انسولین است.

“سوال من در بر داشت به یک بسیار جالب اما این است که یک سوال غیر معمول یا غیر معمول شرایط؟” مغلوب ساختن پیشی جستن پرسید. “من فکر کردم این یک سوال بسیار خوبی است, در واقع.”

تبلیغات:

این ارز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است تعدادی از پزشکی عجیب و غریب پیشنهادات در سخنان خود در جدید کروناویروس.

تهمت و ادعا کرد که او در زمان یک هفته دو دوره از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک پیشگیری کننده با وجود شواهدی که در آن کار می کند که راه. یک مطالعه بزرگ منتشر شده هفته گذشته هیچ سود حاصل از مواد مخدر برای coronavirus بیماران و دوم تجزیه و تحلیل کنندگان به رکورد بالاتر مرگ و میر در میان کسانی که در زمان این دارو در مقایسه با کسانی که نمی.

سازمان بهداشت جهانی متوقف شد یک آزمایش از مواد مخدر و فرانسه ممنوع مخدر به عنوان یک coronavirus درمان پس از مطالعه منتشر شده است. Dr. Anthony Fauci بالا بیماری های عفونی متخصص در کشور گفت: “واضح است که داده های علمی است که واقعا کاملا مشهود است در حال حاضر در مورد عدم کارآمدی آن است.”

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, شدت انتقاد کرد در محققان که منتشر یافته ابراز مخالفت با این دارو اثر شوی یک مطالعه چنین یک “مغلوب ساختن پیشی جستن-دشمن بیانیه است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شناور است این ایده از تزریق مواد ضد عفونی کننده به مردم بدن به “پاک” ریه ها که هر پزشکی متخصص هشدار داد مرگبار خواهد بود. تهمت نیز پیشنهاد آوردن یک اشعه ماورای بنفش نور “در داخل بدن” پس از یک مقام به ذکر است که این ویروس می کند برای زنده ماندن به خوبی در نور خورشید.

با وجود فشار بالقوه خطرناک داروها و فوق العاده خطرناک مواد ضد عفونی کننده, تزریق تهمت را رد کرده است کارشناسان مشاوره در ramping تا گسترده coronavirus تست خواستار آن را “مبالغه.” او همچنین تمسخر سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و خبرنگاران برای پوشیدن ماسک در مکان های عمومی به عنوان توصیه شده توسط هر کارشناس برجسته.

تبلیغات:

پس از ظاهر شدن به انتقاد بایدن برای پوشیدن ماسک در توییتر تهمت شکایت کرده است که یک خبرنگار با پوشیدن ماسک در روز سه شنبه رویداد در تلاش بود “به لحاظ سیاسی درست است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات مربوط به خصوص پس از گذشته خود اظهارات منجر به نگرانی در مورد هیدروکسی کلروکین کمبود برای افرادی که در واقع به آن نیاز دارند و افزایش تماس با سم مراکز کنترل در مورد قرار گرفتن در معرض به خانواده پاک کننده و سفید کننده.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفته است که او می داند بسیار کمی در مورد پزشکی, حتی اگر پزشکان مجبور به بارها و بارها هشدار می دهند که مشاوره می تواند کشنده باشد.

“من می خواهم این مسائل” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در حالی که بازدید از مراکز بیماری و کنترل ستاد در آتلانتا در ماه مارس است. “من واقعا آن را دریافت کنید. مردم تعجب می کنند که من آن را درک کنند. هر یک از این پزشکان گفت: “چگونه شما می دانم که خیلی در مورد این کار؟’ شاید من یک توانایی طبیعی.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>