تهمت می پرسد دیوان عالی کشور به لغو Obamacare پوشش برای میلیون ها نفر به عنوان ما بازدید جدید کروناویروس رکورد

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره ثبت مختصری درخواست دیوان عالی کشور به اعتصاب کردن Obamacare که هزینه ده ها میلیون نفر را پوشش بهداشت و درمان و پایان دادن به حمایت های از قبل موجود شرایط.

وزارت دادگستری را در اواخر شب پر آمد که همان روز در ایالات متحده آمار روزانه بالا در coronavirus عفونت طرفه با تگزاس و دیگر جمهوریخواه به طور کلی وکیل در این استدلال که این قانون است که دیگر معتبر است. زیرا در سال 2017 کاهش مالیات به پایان رسید و فرد در دستور است که انجام یک پنالتی برای ایجاد دولت استدلال کرد که بقیه از قانون نیز باید زده.

تبلیغات:

“فرد در دستور است نه تفکیک از بقیه عمل” تشکیل پرونده گفت. “باقی مانده از ACA نباید اجازه داد تا در اثر باقی می ماند.”

یک قاضی فدرال در تگزاس که قبلا حکم به نفع جمهوری خواه دعوی اما دیوان عالی کشور به طور موقت مسدود قانون از بودن زده در حالی که آن را مورد بررسی. دادگاه عالی است که انتظار می رود به حکومت در مورد آینده اصطلاح به معنی آن می تواند شنیده شود به عنوان به زودی به عنوان اکتبر. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته دادگاه را به این صورت پیش از این سقوط در انتخابات ، دموکرات ها اعتقاد داشتند که طرح دعوی در دادگاه خواهد بود را شکست داد و خواست دادگاه به سرعت موضوع حکم.

تشکیل پرونده آمد روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که او را “همیشه محافظت از افراد با شرایط از پیش موجود” در روز سه شنبه. این شامل یک بخش “به صراحت استدلال” از قبل موجود شرایط حمایت باید زده با توجه به ان بی سی نیوز’ Sahil Kapur.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است که Obamacare می توان با جایگزین لایحه که محافظت از قبل موجود شرایط اما کاخ سفید ارائه کرده است و نه حتی یک چارچوب از هر جایگزینی لایحه. دولت قبلی تلاش برای لغو و جایگزین Obamacare شکست خورده چندین بار در کنگره با وجود تهمت را تکرار وعده انتخاباتی برای کشتن این قانون است.

اگر دیوان عالی کشور طرف با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و جمهوریخواهان حدود 20 میلیون نفر خواهد از دست دادن سلامت خود را تحت پوشش در وسط یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 120 ، 000 نفر در ایالات متحده آن را نیز می آید در میان یک رکود عمیق است که در نتیجه ده ها میلیون نفر از اخراج و مردم از دست دادن کارفرمای خود را مبتنی بر پوشش بهداشت و درمان. بسیاری از این افراد بهره مند از Obamacare به مراقبت های بهداشتی بازار و قانون را گسترش مدیکید.

آمریکایی ها به شدت به نفع مقررات در قانون است که اجازه می دهد افراد جوان برای ماندن در پدر و مادر خود را’ طرح سلامت تا زمانی که آنها به نوبه خود 26 مراقبت های بهداشتی مبادلات و همچنین مالی یارانه های پزشکی گسترش و کلیدی دیگر مقررات در قانون با توجه به رای گیری توسط قیصر بنیاد خانواده.

تبلیغات:

حتی برخی از قانونگذاران جمهوری خواه به نام به رها کردن این موضوع بیش از نگرانی در مورد سیاسی مقاومت. سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. که ریاست کمیته بهداشت مجلس سنا را رد کرد وزارت دادگستری استدلال به عنوان “دور از ذهن است.”

سیاسی “آن را بسیار گنگ به صحبت کردن در مورد چگونه ما نیاز به لغو Obamacare در وسط یک بیماری همه گیر” استراتژیست جمهوری خواه Joel سفید نیویورک تایمز گفت.

تبلیغات:

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا وجود دارد گفت: “هیچ توجیه قانونی و نه اخلاقی بهانه ای” برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشکیل پرونده.

“رئیس جمهور تهمت و جمهوری خواهان در مبارزات انتخاباتی به پاره کردن و دور حمایت و مزایای قانون مراقبت مقرون به صرفه در وسط coronavirus بحران یک عمل ژرف ظلم و ستم” او در بیانیه ای گفت. “اگر رئیس جمهور تهمت می شود راه خود را 130 میلیون آمریکایی با شرایط از پیش موجود را از دست بدهند ACA را نجات بخش حمایت و 23 میلیون آمریکایی را از دست دادن سلامت خود را به طور کامل پوشش.”

Presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد جو بایدن سرزنش دولت برای آن “بی رحمانه” و “بی عاطفه” پر کردن در یک سخنرانی در پنسیلوانیا است.

تبلیغات:

“اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به راه خود عوارض ناشی از COVID-19 می تواند تبدیل به یک جدید از قبل موجود شرایط. برخی از بازماندگان را تجربه ماندگار سلامت اثرات مانند زخم ریه و قلب آسیب و اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن غالب در دادگاه های بیمه اجازه داده می شود به دور از پوشش یا جک حق بیمه به سادگی به دلیل نبرد با کروناویروس” او گفت:. “اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهد خود پایان بی معنی جنگ صلیبی علیه پوشش بهداشت و درمان, من مشتاقانه منتظر به پایان دادن به آن را برای او.”

کالیفرنیا دادستان کل خاویر بکررا تبلیغ قانون به عنوان حیاتی برای حفاظت از آمریکایی ها از رنگ اشاره کرد که آمریکایی های سیاه و سفید هستند چهار برابر بیشتر احتمال دارد به در بیمارستان بستری شود از جدید کروناویروس.

“این ACA شده است زندگی در حال تغییر و در حال حاضر این بیماری همه گیر از طریق ما می توانید تمام ارزش را در داشتن دسترسی بیشتر به مراقبت های بهداشتی با کیفیت در قیمت مقرون به صرفه,” او گفت: در یک رویداد با بایدن روز چهارشنبه. “در حال حاضر زمان به پاره کردن و دور ما بهترین ابزار به آدرس بسیار واقعی و بسیار کشنده سلامت و نابرابری در جوامع ما است.”

تبلیغات:

“این اشتباه بود, هر زمان,” او اضافه شده است. “در حال حاضر آن را فراتر از احمق.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>