تهمت می پرسد دیوان عالی کشور را به دور از دهها میلیون نفر از آمریکایی ها پوشش بهداشت و درمان


Trump arrives at Joint Base Andrews on March 28, 2020 at Joint Base Andrews, Maryland.

مغلوب ساختن پیشی جستن و ایران استدلال می کنند برای گرفتن میلیون ها نفر از آمریکایی ها پوشش بهداشت و درمان در جهانی همه گیر.

استخر/گتی ایماژ

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواسته است دادگاه عالی به اعتصاب کردن آنچه باقی مانده از Obamacare پس از امواج از حمله عربستان چالش های قانونی به قانون مراقبت مقرون به صرفه گفتن به دادگاه در یک مختصر ظ اواخر پنجشنبه است که “کل ACA باید سقوط.” این حرکت در می آید هاس صدها نفر از هزاران نفر از تازه کردن-از-کار آمریکایی ها با استفاده از اوباما-عصر قانون مراقبت های بهداشتی برای دریافت پوشش در طول coronavirus بیماری همه گیر. برچیدن قانون وسواس از قانونگذاران جمهوری خواه برای یک دهه کامل در حال حاضر را بیش از 20 میلیون نفر بدون پوشش بهداشت و درمان. با وجود داشتن یک دهه به آمده تا با یک جایگزین برای قانون و دو سال در کنترل کاخ سفید و هر دو مجلس کنگره خواهان ارائه داده اند هیچ جایگزین مناسب برای چگونه به مطمئن شوید که آمریکایی ها می رفتن به دکتر.

آن را تعجب آور پس از آن که دیوان عالی کشور تنظیم شده است برای شنیدن و در عین حال یکی دیگر از جمهوریخواهان چالش به قانون سوم برای رفتن قبل از دادگاه—در این پاییز. این روحانی بی حد و حصر چالش قانونی برای دادن آمریکایی بیمه درمانی می آید از طریق یک تگزاس به رهبری گروه دولت جمهوری وکلای عمومی. “این پرونده آغاز شد و پس از این جمهوری خواه به رهبری کنگره در سال 2017 قادر به تامین امنیت رای به لغو این قانون به صفر کاهش می یابد مجازات برای یک فرد نه خرید بیمه بهداشت و درمان” واشنگتن پست اشاره می کند. “وکلای ایالت تگزاس استدلال کرد که در انجام این کار کنگره برداشته ضروری مالیات عنصر است که دادگاه عالی قبلا حکومت ساخته شده این برنامه در قانون اساسی.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پریدند به حقوقی که ارابه موسیقی یکشنبه استدلال در وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو مختصر که اساسا قانون مراقبت مقرون به صرفه است که فرد قیمومیت و یا نیاز است که همه باید به نوعی از پوشش بهداشت و درمان. پس این فرد حکم و جریمه است که همراه با آن زده شده دولت در حال حاضر استدلال می کند: “این لزوما به شرح زیر است که بقیه ACA نیز باید سقوط.” زمان دادرسی در ایران با چالش است به خصوص مضحک داده شده آن را در یک زمان می آید زمانی که همه آمریکایی ها در معرض خطر هستند از coronavirus. ایران با استفاده Obamacare به عنوان یک موضوع انتخابات در روزهای اولیه این لایحه تصویب ضربت زنی خشم از بخش از جمعیت که نمی خواهید به من بدهید تا آزادی خود را به قادر به پرداخت هزینه گزاف صورتحساب های پزشکی.

آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه anti-مراقبت های بهداشتی پیام نمایشنامه در طول یک ملی بحران بهداشتی که باید باعث تجدید نظر در چگونه از کشور مراقبت برای شهروندان است. بسیار شبیه به مغلوب ساختن پیشی جستن نظم و قانون پیام در پاسخ به ضد خشونت پلیس تظاهرات پس از کشته شدن جورج فلوید به نظر می رسد بسیار محتمل است که Obamacare است که به تازگی از هماهنگی با چگونه آمریکایی ها احساس می کنید در مورد این موضوع در حال حاضر. آن است که یک نتیجه گیری است که رای دهندگان در وسط کشور خواهد شد لینک بهداشت عمومی از شکست های آبشاری پایین در اطراف آنها به سیاست های عمومی که تسهیل کسانی که شکست اما لحظه ای جاری تر به نظر می رسد قادر به از هر در فوتی درون گرایی. پایان دادن به Obamacare خواهد, برای مثال, پایان ممنوعیت شرکت های بیمه انکار افراد تحت پوشش با توجه به شرایط موجود پیش چیزی است که بیمار با کروناویروس و پس از آن اثرات ممکن است تعداد دفعات مشاهده شده به عنوان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>