مغلوب ساختن پیشی جستن حمله روباه به گزارش خبرنگار برای پرسیدن در مورد منحل همه گیر تیم: “آیا شما کاری برای سی ان ان?”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مشت کردن در فاکس نیوز خبرنگار جان رابرتز در روز چهارشنبه برای پرسیدن در مورد دولت خود تصمیم به انحلال شورای امنیت ملی را همه گیر تیم قبل از شیوع کروناویروس.

مغلوب ساختن پیشی جستن اولین بار به دروغ ادعا کرد که دولت botched rollout از coronavirus تست شد رئیس جمهور سابق باراک اوباما گسل حتی اگر کروناویروس جدید وجود ندارد هنگامی که سلف خود بود و نه آزمایش برای آن است.

تبلیغات:

“به یاد داشته باشید این ما به ارث رسیده — کلمه است که ما به ارث برده — bad آزمون” مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ اصرار طی روز چهارشنبه در کاخ سفید جلسه. “ما واقعا به ارث برده بد آزمون اینها وحشتناک آزمون.”

در واقع این آزمون ایجاد شد در اوایل سال جاری توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است که به رهبری تهمت منصوب مدیر رابرت Redfield. نیویورک تایمز به تازگی دقیق چگونه دولت “از دست رفته” یک ماه تمام در مبارزه با این ویروس توسط بارها و بارها بی مهارت تست rollout.

رابرتز به نام تهمت نادرست و ادعا کرد که در آن دولت او بود که منحل کاخ سفید همه گیر تیم ایجاد شده در دولت اوباما.

تبلیغات:

“شما باید در مورد شکست دولت اوباما در خروج شما با قفسه های خالی و بدون برنامه” رابرتز گفت. “آنها باید گفت: شما رو از شر این بیماری همه گیر در شورای امنیت ملی–”

“ما نمی که” مغلوب ساختن پیشی جستن interjected هل دادن یکی دیگر از ادعای نادرست. “که تبدیل به یک داستان دروغ.”

“آیا شما کاری برای سی ان ان?” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

تبلیغات:

“هیچ هیچ هیچ” رابرتز پاسخ داد. “من اشاره به آنها چه گفته اند و آنچه شما گفته اند – که همه.”

“من فکر کردم شما با روباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما روباه نیست خیلی آسان هم نیست. آیا بچه های خود را.”

“آن را در مورد فاکس و یا سی ان ان” رابرتز کردند.

تبلیغات:

“نگاه جان اجازه دهید من به شما چیزی بگویید. شما می دانید که یک غلط داستان” تهمت دروغ اصرار داشت. “چه شما فقط گفت یک داستان دروغ.”

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده که دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی “این را می داند بهتر از هر کسی” هر چند او به سرعت نقل مکان کرد و به سوال بعدی.

Fauci نیست اظهار نظر در این موضوع در اخبار توجیهی اما شهادت به کنگره در ماه گذشته که این تیم بود در واقع منحل شد و گفت که او را هیجان زده در مورد آن.

تبلیغات:

“من می گویند ما بسیار خوب کار کرده که گفت:” کنگره گفت. “این امر می تواند خوب اگر این کار هنوز وجود دارد.”

این نخستین بار نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای طفره رفتن از سوالات در مورد دولت خود تصمیم به انحلال این بیماری همه گیر تیم پیش از coronavirus بحران حتی اگر متعدد واقعیت-چکرز را تایید کرده اند آن دستور داده شد در سال 2018 توسط مشاور امنیت ملی John Bolton.

PBS NewsHour خبرنگار Yamiche Alcindor کبابی مغلوب ساختن پیشی جستن در شماره ماه گذشته پس از او اعلام کرد که او نمی “مسئولیت در همه” برای تست اجرای.

تبلیغات:

“شما گفت که شما نمی مسئولیت اما شما را بر هم زدن کاخ سفید همه گیر و مقامات که مشغول به کار بودند که در اتاق سمت چپ این دولت به طور ناگهانی. پس چه مسئولیت شما را برای که؟” “و مقامات که مشغول به کار در این دفتر گفت که شما — که کاخ سفید — با ارزش از دست رفته زمان به دلیل آن دفتر منحل شد. چه چیزی شما را از آن؟”

“من فقط فکر می کنم این یک سوال” تهمت شکایت کرده است. “و هنگامی که به شما می گویند ‘من’ من آن را انجام نمی. ما یک گروه از مردم است.”

“خود را دولت” Alcindor پاسخ داد.

“منظورم این است که به شما می گویند ما که” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت. “من نمی دانم هر چیزی در مورد آن.”

تبلیغات:

“شما نمی دانید که در مورد سازماندهی مجدد است که اتفاق افتاده در شورای امنیت ملی” او تحت فشار است.

“این دولت. شاید آنها که” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “شما می دانید, مردم, مردم اجازه رفتن. شما استفاده می شود با یک متفاوت روزنامه ها از شما در حال حاضر.”

اما زمانی که تهمت بود پرسید: یک سوال مشابه در مورد اینکه آیا او خود پشیمان دولت پیشنهادات تماس به روده بودجه CDC موسسه ملی بهداشت و سازمان بهداشت جهانی پیش از همه گیر در ماه فوریه رئیس جمهور گفت که او تا به حال هیچ تاسف.

“برخی از مردم ما قطع آنها نشده است استفاده می شود برای سال های بسیاری ، و اگر — اگر ما یک نیاز ما می توانید آنها را به سرعت گفت:” در آن زمان است. “و به جای صرف پول — و من یک فرد کسب و کار من نمی مانند در اختیار داشتن هزاران نفر از مردم در اطراف هنگامی که شما به آنها نیاز ندارد — هنگامی که ما به آنها نیاز دارید ما می توانیم آنها را بسیار به سرعت.”

تبلیغات:

دکتر Rishi دسای افسر ارشد پزشکی از شرکت اسمز گفت: فاکس نیوز روز چهارشنبه بود که دقیقا این نگرش که منجر به ایالات متحده به سرعت گرفتی هر کشور دیگری در این شماره از گزارش coronavirus موارد است.

“آنها باید مشغول به کار در آن را برای ماه,” او گفت:. “ما می دانستیم که coronavirus آینده شد. ما می دانستیم که این یک بیماری تنفسی است. ما می دانستیم که آن فرد به فرد . . . ما تا به حال بسیار ضعیف و پاسخ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>