برگ برنده جوایز Rush Limbaugh ملت بالاترین افتخار در وزارت امور خارجه این اتحادیه در ارزیابی دقیق از چگونه همه ما به اینجا رسیدیم


Limbaugh clasps his hands together as Trump stands behind him and prepares to put the purple-ribboned medal around his neck.

راش Limbaugh است موفق به دریافت مدال آزادی ریاست جمهوری توسط Melania Trump در طول خارجه این اتحادیه در روز سه شنبه شب.

ماریو تاما/گتی ایماژ

جناح راست شوک سوار کار ماهر, Rush Limbaugh روز دوشنبه اعلام کرد که او تشخیص داده شده است با سرطان است. در روز سه شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت که او با توجه به اعطای Limbaugh مدال آزادی ریاست جمهوری. در سه شنبه شب مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال از طریق در این, اذیت کردن, تماس خود, همسر, Melania به جایزه مدال به Limbaugh در طول دولت از اتحادیه به عنوان او نشسته و با او در مجلس نمایندگان گالری. گفت: (دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن:

امشب در اینجا است که یک انسان خاص محبوب میلیون ها نفر از آمریکایی ها که فقط دریافت یک مرحله 4 سرطان پیشرفته تشخیص است. این خبر خوبی نیست اما آنچه که خبر خوب این است که او بزرگترین جنگنده و برنده است که شما تا کنون ملاقات Rush Limbaugh. با تشکر از شما برای دهه ارادت به کشور ما است.

و با عجله در به رسمیت شناختن همه شما باید انجام شود برای ملت ما — میلیون ها نفر از مردم امروز که با شما صحبت می کنند به و است که شما الهام بخش و تمام باور نکردنی از کار شما انجام داده اند برای خیریه — من با افتخار اعلام امشب شما دریافت خواهد شد کشور ما بالاترین غیرنظامی افتخار و مدال آزادی ریاست جمهوری.

مدال که داده شده است در اختیار رئیس جمهور “به ویژه سهم شایسته” به جامعه قبلا اعطا شده به این افراد به عنوان Georgia o’keeffe دوک الینگتون جوناس سالک, Hellen کلر نیل آرمسترانگ و آقای راجرز (و به عادلانه باشد همچنین به یک دسته از تصادفی سیاستمداران). شرکت راش Limbaugh یکی بیش از حد!

به شدت در انسان شناسی حس این مناسب است; به عنوان به طور فزاینده ای برجسته صدای ترش طعنه آمیز, فیلم تند و زننده, سفید, جنس نر تحقیر Limbaugh هم کمک زیادی به ما تغییر جامعه آمریکا است. سی و پنج سال پیش او کوچک-زمان رادیو میزبان در یک ایستگاه در ساکرامنتو. بیست و پنج سال پیش او بود که ذکر شده به عنوان الهام بخش توسط تندرو جمهوری خواه کنگره و رادیو مقلدان مانند Indianapolis-منطقه شخصیت مایک پنس. (پنس را به نوشتن در یک عجله به سبک 2001 “بررسی واقعیت” ستون که ارتباط بین سیگار کشیدن و بیماری کشنده هستند و پر از شکوفه با پرستار بچه-دولت سیاستمداران و رسانه ها است.” Limbaugh تئاتر سیگار فرد سیگاری به سرطان ریه است.) در حال حاضر مایک پنس است معاون رئیس جمهور تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که رفت از یک زمانی ثبت نام دموکرات که اغلب حتی نمی آرا به عنوان رهبر حزب جمهوری خواه در حالی که مصرف بسیار زیاد و تقریبا سخت به این باور مقدار خشن انبوه جناح راست رسانه ای است که Limbaugh الهام گرفته است.

دیده بان گروه رسانه های مهم شده است مستند راه Limbaugh را “ارادت به کشور ما” آشکار خود را برای سال ها و سال ها; در اینجا یک مثال اخیر در مورد شما بدونم که آیا دیدن جهان بینی خود را کنترل کاخ سفید تا به حال خو او هر.

A headline that reads, "Rush Limbaugh says that 'maybe toilet water is a step up' for some migrants, 'based on what the left is telling us.'"

رسانه ها مسائل

در سال 2010 Limbaugh پیشنهاد کرد که سیاه دموکرات کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn—که در حال حاضر در اتاق در روز سه شنبه—باید یک کار را به عنوان Nancy Pelosi راننده توصیف ایده خود را به عنوان “رانندگی برای خانم نانسی.” در سال 2011 او خلاصه یک سخنرانی نخست وزیر چین هو Jintau:

“اعظم چا. چینگ چانگ چو چو. چا چو. اعظم چو. Chi ba ba ba. Kwo kwa kwa kee. Cha ga ga. اعظم chee chay. اعظم ژا بو ba. چانگ چا. چانگ چو چی che. چا دی. Ooooh chee بادا ba. Jee jee چو ba.”

چیزهای الهام بخش, در واقع! به عنوان در, الهام بخش من برای ترکیب ویسکی و Sudafed در تلاش برای به خواب تا مارس سال 2021 و/یا ژانویه سال 2025 است.

زمانی که Limbaugh ارائه شد با مدال آزادی در سه شنبه شب او تحت تاثیر بیان شوک و قدردانی به عنوان اگر احساسی ضعف و شگفت زده کرد. اما این امر می تواند عجیب و غریب اگر او تا به حال واقع شده است تعجب به دریافت مدال داده بود که او در واشنگتن نشسته در کنار همسر رئیس جمهور در یک رویداد برگزار می شود در همان روز که به گزارش نیویورک تایمز او در خط به دریافت یک. این یک یادآوری است که Limbaugh و دیگران مانند او همواره هنرمندان—او شروع به کار خود را به عنوان یک به طور منظم جی, معرفی سوابق و گاهی اوقات گذشت خود را بیشتر توهین آمیز و اظهارات به عنوان طنز آمیز خوشخو توپ متلاشیکننده است که لیبرالها و Feminazis را بیش از حد جدی است. اما به عنوان برگ برنده خود را به دنبال گواهی نامه به Limbaugh با یک گریم فاشیسم-جنب پاساژ در مورد گرفتن انتقام مهاجر غیر قانونی مجرمان و خارجی “وحشی” او با اشاره به استحکامات مرزی و حملات نظامی است که به عنوان واقعی به عنوان آن می شود. این روزها نشان می دهد هرگز به پایان می رسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی