مغلوب ساختن پیشی جستن babbles بی ربط پاسخ پس از او در گوشه ای با خبرنگار بیش از پست الکترونیکی-در رای گیری نفاق

با این بیماری همه گیر کوروناویروس تهدید به اخلال در جریان انتخابات و بلندی بیش از عمده رای در ماه نوامبر جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری تبدیل شده است بیشتر از یک ضرورت از همیشه.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جمهوری خواهان به طور کلی بیشتر وحشت زده از این ایده — چرا که آنها به وضوح ترس است که دسترسی آسان تر به پای صندوق های رای خواهد تانک شانس خود را برای برگزاری به قدرت است.

تبلیغات:

در روز شنبه سیرک مانند کنفرانس مطبوعاتی ظاهرا در مورد کوروناویروس بحران یک خبرنگار فشرده در مخالفت با رای گیری از طریق پست. در حالی که او اعلام کرد که قاطعانه رای گیری از طریق پست و بد است, خبرنگار اشاره کرد که او در واقع رای توسط ایمیل.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هیچ منسجم پاسخ.

“من فکر می کنم پست الکترونیکی-در رای گیری وحشتناک است. آن را فاسد!” او گفت:.

تبلیغات:

“اما شما رای دادند از طریق پست در فلوریدا در انتخابات ماه گذشته, آیا شما?” خبرنگار پرسید:.

“مطمئن! من می توانید از طریق پست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: امتناع از به رسمیت شناختن خود در تناقض است.

“چگونه می توانم به شما آشتی ؟” خبرنگار پاسخ داد.

“از آنجا که من با اجازه!” مغلوب ساختن پیشی جستن ضرب گلوله کشته است. البته کل سوال در مسئله این است که آیا هر کس باید مجاز به رای دادن از طریق پست. “شما می دانید که چرا من رای دادند? چون من اتفاق می افتد به در خانه و من نمی قادر خواهد بود برای رفتن به فلوریدا برای رای دادن.”

تبلیغات:

این دقیقا نقطه ، به دلیل coronavirus بسیاری از ترس است که آن را ممکن است منطقی یا امن برای آنها را به رفتن به پای صندوق های رای در ماه نوامبر. بنابراین این امر می تواند بسیار آسان تر و عادلانه تر اگر هر کس به سادگی مجاز به رای دادن از طریق پست.

“اما آنچه تفاوت بین پستی در دولت و پستی خارج از دولت ؟” خبرنگار گفت.

تبلیغات:

“وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین کسی که در خارج از دولت و رای گیری و همه چیز مهر و موم شده است, گواهی, و هر چیز دیگری” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. البته وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا جهانی پست الکترونیکی-در رای گیری نمی توانست همان حمایت به عنوان رای گیری غایب.

در این مرحله هر چند تهمت به تازگی آغاز شده spouting کاملا بی اساس و متناقض تئوری های توطئه و او به سختی قادر به حتی بیان یک ادعا به وضوح به اندازه کافی برای یک واقعیت-جستجوگر برای ارزیابی. آن را فقط مزخرف مطلق.

“و شما می توانید هزاران و هزاران نفر از مردم نشسته در کسی اتاق نشیمن امضای برگه های رای در همه جا. هیچ!” او گفت:. “من فکر می کنم که پست الکترونیکی-در رای گیری که یک چیز وحشتناک است. من فکر می کنم اگر شما رای شما باید بروید. و حتی مفهوم اولیه رای گیری است و نه بزرگترین. از آنجا که بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد. اما آن را OK. اما شما باید بروید و شما باید رای بدهند. شما باید بروید و شما باید رای بدهند. شما نگاه کنید در آنچه انجام می دهند, جایی که آنها گرفتن هزاران پست الکترونیکی-در آراء و آنها روگرفت آن. من به شما بگویم آنچه که من لازم نیست به شما بگویم. شما می توانید نگاهی به آمار است.” روشن نیست در همه آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد صحبت شد اما به طور کلی تقلب انتخابات بسیار نادر و پست الکترونیکی-در رای گیری بسیار امن است.

تبلیغات:

تماشای کلیپ زیر:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>